Turnir
KUP BANA JOSIPA JELAČIĆA
Kategorija
18
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
26.09.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
28.09.2018. ::
Trajanje turnira
28.09.2018. :: - 01.10.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zaprešić
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Zaprešić
  • Adresa: MIrka Bogovića 53 a
  • Grad: Zaprešić
  • Telefon: (01)339 0010
  • Fax: (01)3310573
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivica Grizelj
  • Tel: (091)503 1667
  • Fax:
  • E-mail: tcz@hi.t-com.hr

1. Ban Ivan karlo (Ogulin)
2
22.09.2018. 18:24:17
NE

2. Kostić Ferček Maks (Varaždin 1181)
4
25.09.2018. 09:06:48
NE

3. Krolo Karlo (Split 1950)
10
25.09.2018. 20:30:23
NE

4. Šarunić Anton (Opatija)
11
19.09.2018. 21:54:47
NE

5. Žeželj Nikola (Vulpes)
15
26.09.2018. 13:14:36
NE

6. Bašković Roko (Kvarner)
18
26.09.2018. 10:16:46
NE

7. Sain Francesco (Ogulin)
19
24.09.2018. 14:14:54
NE

8. Sabljak Filip (Ogulin)
20
25.09.2018. 20:35:56
NE

9. Stipetić Roko (Ogulin)
21
25.09.2018. 21:26:24
NE

10. Inđić Marko (Vulpes)
22
25.09.2018. 15:43:54
NE

11. Šimunović Dominik (Zagi)
23
24.09.2018. 19:20:56
NE

12. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
34
25.09.2018. 20:00:03
NE

13. Margetić Matija (Prečko)
40
25.09.2018. 21:31:04
NE

14. Ercegović Ante Petar (Vulpes)
47
26.09.2018. 13:41:03
NE

15. Tkalec Robert (Medveščak)
60
25.09.2018. 12:26:51
NE

16. Markušić Ivan (Iteam)
61
25.09.2018. 21:14:31
NE

17. Jukić Leon (Pro 2000)
65
18.09.2018. 15:21:22
NE

18. Marcan Marin (Movens)
75
26.09.2018. 13:28:07
NE

19. Jamić Jurica (Movens)
88
26.09.2018. 07:47:45
NE

20. Vidović Luka (Varteks)
89
15.09.2018. 21:40:24
NE

21. Stilinović Fran (HTK Zagreb)
130
26.09.2018. 09:22:14
NE

22. Vukadin Damjan (Medveščak)
163
31.08.2018. 14:43:03
NE

23. Pjević Mauro (HTK Zagreb)
NEMA
24.09.2018. 22:13:46
NE

24. Lemić Luka (Movens)
NEMA
26.09.2018. 07:48:26
NE

25. Martinčić Mihael (Zaprešić)
NEMA
25.09.2018. 21:28:00
NE

26. Jamić Nikola (Movens)
NEMA
26.09.2018. 07:46:37
NE

27. Draušnik Eugen (Medveščak)
NEMA
23.09.2018. 20:09:30
NE

28. Mimica Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
19.09.2018. 14:54:07
NE


1. Mukić Ana (Varaždin 1181)
10
04.09.2018. 15:15:46
NE

2. Marić Greta (Iteam)
12
09.09.2018. 12:10:30
NE

3. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
25
25.09.2018. 21:49:23
NE

4. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
26
24.09.2018. 20:15:11
NE

5. Pintar Lorena (Ponikve)
29
25.09.2018. 17:13:59
NE

6. Martinčić Korina (Zaprešić)
32
25.09.2018. 21:29:25
NE

7. Mišak Lucija (Varaždin 1181)
40
24.09.2018. 17:34:16
NE

8. Maričić Mirjam (HTK Zagreb)
47
23.09.2018. 13:30:09
NE

9. Jurković Lea (Futur)
48
25.09.2018. 17:30:09
NE

10. Kos Dora (Ponikve)
59
04.09.2018. 15:52:35
NE

11. Mišković Iva (Iteam)
72
26.09.2018. 08:44:56
NE

12. Baressi Chiara (Vodnjan-Dignano)
105
22.09.2018. 00:16:39
NE

13. Bonchuzhnaya Elizaveta (Iteam)
NEMA
17.09.2018. 15:18:22
DA

14. PTIčAR DORA (Zlatar)
NEMA
25.09.2018. 22:42:12
NE

15. Klemar Paola (Zlatar)
NEMA
23.09.2018. 19:46:07
NE


Šaler Filip (Ponikve)
8
25.09.2018. 22:10:31
NE

Šeravić Maja (Pomak)
85
03.10.2018. 08:13:58
NE

Lavrentova Arina (Smrikve)
112
27.09.2018. 07:10:30
DA

Nikolić Erik (Zagi)
172
27.09.2018. 08:35:49
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument