Turnir
SAN SPIN CUP
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
03.10.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
05.10.2018. ::
Trajanje turnira
05.10.2018. :: - 08.10.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK SAN-SPIN
  • Adresa: Miroševečina 2
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: (01) 2985-363
  • Fax: (01) 2912-629
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091/171-4239
  • Fax:(01) 2912-629
  • E-mail: san-spin@zg.t-com.hr

1. Dubovečak Filip (Iteam)
8
02.10.2018. 12:43:49
NE

2. Karačić Vilim (Terra)
14
02.10.2018. 22:05:19
NE

3. Stipetić Anton (Ogulin)
17
03.10.2018. 11:47:30
NE

4. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
20
02.10.2018. 14:59:24
NE

5. Maričić Lovro (Top Spin)
23
04.07.2018. 16:28:25
NE

6. Bulović Matija (Vulpes)
25
02.10.2018. 17:25:24
NE

7. Nazarov Abbas (Iteam)
26
02.10.2018. 21:50:24
NE

8. Jamić Jurica (Movens)
30
03.10.2018. 08:00:33
NE

9. Bradvić Marko (Gem)
31
03.10.2018. 12:33:45
NE

10. Sikirica Matej (Split 1950)
35
03.10.2018. 13:53:52
NE

11. Viduka Noa (VII)
52
01.10.2018. 19:27:04
NE

12. Pižurica Beka (Iteam)
53
02.10.2018. 13:35:33
NE

13. Šveljo Marcos (Futur)
56
02.10.2018. 20:18:52
NE

14. Kvakan Damjan (Iteam)
58
02.10.2018. 07:28:23
NE

15. Burić Karlo (Vrbovec)
65
02.10.2018. 14:36:44
NE

16. Kreković Filip (Movens)
87
02.10.2018. 22:54:46
NE

17. Šainović Luka (Top Spin)
106
02.10.2018. 23:23:10
NE

18. Halambek Jakov (Rally)
108
28.09.2018. 00:04:56
NE

19. Bokun Marko (Iteam)
111
02.10.2018. 11:04:20
NE

20. Hulaj Edon (San Spin)
220
01.10.2018. 17:19:49
NE

21. Severović Patrik (Samobor 1890)
223
03.10.2018. 12:06:00
NE

22. Marinović Dario (VII)
NEMA
27.09.2018. 21:13:22
NE

23. Jančić Daniel (San Spin)
NEMA
03.10.2018. 06:59:04
NE

24. Zrnić Luka (HTK Zagreb)
NEMA
07.09.2018. 19:54:06
NE

25. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
NEMA
24.09.2018. 14:18:16
NE

26. Marinović Mateo (VII)
NEMA
27.09.2018. 21:10:12
NE

27. Lučić Lovro (Tennislab)
NEMA
01.10.2018. 12:50:26
NE

28. Šupih-kvaternik Vid (Top Spin)
NEMA
01.10.2018. 17:29:20
NE

29. Marić Vid (Top Spin)
NEMA
02.10.2018. 12:47:11
NE

30. Štabek Domagoj (Terra)
NEMA
02.10.2018. 16:46:38
NE

31. AVDIć EMIL (Kap)
NEMA
05.09.2018. 19:20:30
NE


1. Brnić Maja (Iteam)
23
03.10.2018. 13:41:38
NE

2. Tomić Lorena (Terra)
24
03.10.2018. 10:33:56
NE

3. Turčić Lucija (Iteam)
33
02.10.2018. 07:27:17
NE

4. Bedeković Ines (Zagi)
35
03.10.2018. 10:13:18
NE

5. Rastočić Lucija (Zagi)
41
02.10.2018. 14:09:38
NE

6. Mažuran Lara (Futur)
59
02.10.2018. 18:58:31
NE

7. Lebo Lea (Zaprešić)
62
02.10.2018. 14:07:58
NE

8. Ćorković Iva (Ponikve)
67
02.10.2018. 12:39:44
NE

9. Stupar Maja (Rukavac)
70
26.09.2018. 09:44:57
NE

10. Vukić Marta (Ponikve)
75
03.10.2018. 11:41:43
NE

11. Sabljić Ruta (Iteam)
77
02.10.2018. 07:28:07
NE

12. Pešut Laura (San Spin)
81
02.10.2018. 14:33:14
NE

13. Bekavac Dora (Iteam)
88
02.10.2018. 07:27:47
NE

14. Šelendić Magdalena (Vulpes)
137
02.10.2018. 12:10:07
NE

15. Vasilj Ana (HTK Zagreb)
157
03.10.2018. 09:15:17
NE

16. Cizel Laura (Top Spin)
174
02.10.2018. 16:24:58
NE

17. Hadžiselimović Neja (Europska unija)
NEMA
02.10.2018. 21:19:08
NE

18. JANčIKOVIć JANA (Zagi)
NEMA
01.10.2018. 15:19:01
NE

19. JANčIKOVIć IKA (Zagi)
NEMA
01.10.2018. 15:19:13
NE

20. Hmelaš Nina (Vulpes)
NEMA
02.10.2018. 12:09:47
NE

21. Matić Leonarda (Top Spin)
NEMA
02.10.2018. 16:24:41
NE


Zlatevski Leon (HATK Mladost)
32
04.10.2018. 14:01:26
NE

Cerezin Vito (Zagi)
33
04.10.2018. 20:53:42
NE

Mari Hrvoje (Ponikve)
46
04.10.2018. 14:58:06
NE

Bokun Natan (Iteam)
97
03.10.2018. 08:16:38
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument