Turnir
OP TK SPLIT 1950
Kategorija
16
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
10.10.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
12.10.2018. ::
Trajanje turnira
12.10.2018. :: - 15.10.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Split 1950
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 0993013012
  • Fax:
  • E-mail: tksplit1950@gmail.com

1. Jamnicki Marin (Zadar 08)
18
09.10.2018. 15:00:34
NE

2. Klaić Karlo (Ragusa)
42
04.10.2018. 09:44:17
NE

3. Hirons Ethan lovre george (Split 1950)
44
03.10.2018. 19:36:06
NE

4. Plosnić Luka (Pomak)
47
09.10.2018. 13:42:38
NE

5. Mišura Roko (Split 1950)
53
05.10.2018. 18:28:57
NE

6. Markovina Roko (Split 1950)
54
08.10.2018. 10:05:10
NE

7. Ivanišević Vito (Zadar 08)
57
09.10.2018. 20:37:15
NE

8. Majić Ivan (Poen)
59
09.10.2018. 15:29:11
NE

9. Mađor Roko (Stobreč)
75
07.10.2018. 20:36:54
NE

10. Šarić Frane (Stobreč)
77
18.09.2018. 17:02:54
NE

11. Asanović Roko (Dalmacijacement)
84
10.10.2018. 11:42:49
NE

12. Garifullin Ainur (Split 1950)
91
04.10.2018. 10:17:32
DA

13. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
93
08.10.2018. 13:33:21
NE

14. Kačer Roko (Stobreč)
103
04.10.2018. 08:12:10
NE

15. Geets Antony (Dalmacijacement)
150
10.10.2018. 08:01:26
NE

16. Knezović Josip (Split 1950)
170
08.10.2018. 20:11:50
NE

17. Tumbas Kajgo Kristian (Ploče)
NEMA
09.10.2018. 15:54:11
DA

18. Marović Matej Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
03.10.2018. 10:30:38
NE

19. ZEBIć MIHAEL (Resnik)
NEMA
25.08.2018. 13:25:22
NE


1. Svetac Sara (Split 1950)
4
10.10.2018. 12:11:28
NE

2. Čopčić Ena (Vinkovci)
40
10.10.2018. 13:17:37
NE

3. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
41
10.10.2018. 10:00:29
NE

4. Kožul Karla (Split 1950)
56
10.10.2018. 13:56:46
NE

5. Mihačić Nera (Dalmacijacement)
58
10.10.2018. 13:36:36
NE

6. Vuletić Ivana magdalena (Stobreč)
60
20.09.2018. 13:02:14
NE

7. Žuvela Nora (Split 1950)
61
25.09.2018. 11:13:11
NE

8. Gladan Dina (Dalmacijacement)
63
09.10.2018. 10:39:34
NE

9. Mikulić Iva (Split 1950)
72
09.10.2018. 22:28:28
NE

10. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
76
10.10.2018. 10:10:46
NE

11. Filipović Šušter Katarina (Resnik)
82
10.10.2018. 11:57:25
NE

12. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
93
07.10.2018. 14:14:50
NE

13. Radošević Lea (Dalmacijacement)
95
08.10.2018. 22:19:34
NE

14. Čirjak Leonarda (Zadar 08)
153
10.10.2018. 08:39:08
NE

15. VUčOVSKI KLARA (Pomak)
NEMA
07.10.2018. 15:50:26
NE


Marnika Angela (Dalmacija)
22
09.10.2018. 17:15:37
NE

Afanaseva Evgenia (Split 1950)
149
11.10.2018. 13:26:32
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument