Turnir
OP TK VINKOVCI
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
10.10.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
12.10.2018. ::
Trajanje turnira
12.10.2018. :: - 15.10.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Vinkovci
Broj terena
13
Podloga
Zemlja, tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Teniski klub Vinkovci
  • Adresa: Lenije b.b.
  • Grad: Vinkovci
  • Telefon: 099 3019 331
  • Fax: 032 307 834
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Zoran Horvat i Goran Puškarić
  • Tel: 091 5162 657
  • Fax:099 3019 331
  • E-mail: tk.vinkovci@vk.t-com.hr

1. Rakonić Fran (Nova Gradiška)
MR3
02.10.2018. 20:53:52
NE

2. Dodig Matej (Olimpija Osijek 1984)
1
08.10.2018. 15:12:34
NE

3. Kuna Fran (Osijek)
14
07.10.2018. 10:04:42
NE

4. Kopić Ilija (Vinkovci)
27
09.10.2018. 15:20:01
NE

5. Brkić Karlo (Vinkovci)
40
01.10.2018. 21:48:54
NE

6. Lukić Marko (Požega)
60
07.10.2018. 19:58:53
NE

7. Bek Filip (Osijek)
67
09.10.2018. 13:31:37
NE

8. Zrilić Roko (Vinkovci)
70
09.10.2018. 15:48:49
NE

9. Juras Lovro (Đakovo)
77
07.10.2018. 12:09:23
NE

10. Beneš Ivor (Osijek)
110
10.10.2018. 13:06:26
NE

11. Rimac Jakov (Vinkovci)
117
09.10.2018. 10:22:26
NE

12. Sebenji Andrej (Osijek)
122
09.10.2018. 09:33:19
NE

13. Vajcl Jure (Vinkovci)
183
09.10.2018. 10:28:55
NE

14. Babić Brajko Leon (Đakovo)
NEMA
05.10.2018. 11:49:54
NE

15. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
10.10.2018. 11:07:31
NE

16. Ergotić Luka (Vinkovci)
NEMA
09.10.2018. 22:26:23
NE

17. Rihtar Filip (Vinkovci)
NEMA
07.10.2018. 23:38:36
NE

18. Ergotić Juraj (Vinkovci)
NEMA
09.10.2018. 10:25:24
NE

19. Cikojević Ante (Osijek)
NEMA
11.10.2018. 10:54:01
NE


1. Olij Petra (Vinkovci)
10
09.10.2018. 14:11:01
NE

2. Roso Korina (Osijek)
21
09.10.2018. 22:30:34
NE

3. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
28
10.10.2018. 11:08:33
NE

4. Barbarić Sara (Osijek)
31
09.10.2018. 07:01:52
NE

5. Rimac Elena (Vinkovci)
33
10.10.2018. 08:16:25
NE

6. Sikirica Nika (Top Spin)
35
10.10.2018. 11:08:32
NE

7. Belvanović Anja (Đakovo)
51
10.10.2018. 11:13:11
NE

8. Dunković Dea (Osijek)
89
10.10.2018. 13:38:35
NE

9. Ančić Klara (Vinkovci)
157
07.10.2018. 09:01:15
NE

10. Lusavec Nina (Vinkovci)
NEMA
10.10.2018. 08:56:46
NE

11. Koričić Lucija (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
10.10.2018. 07:43:16
NE

12. ĆURčIN TIJANA (Stranac)
NEMA
09.10.2018. 18:27:40
DA


Riđan Ivona (Brod)
34
10.10.2018. 09:16:18
NE

Zlatevski Leon (HATK Mladost)
34
11.10.2018. 14:14:37
NE

Smoljo Mark (Osijek)
62
11.10.2018. 11:57:28
NE

Trčak Antun (VIŽI)

05.10.2018. 08:00:39
NE

Vrljić Iva (VIŽI)

05.10.2018. 08:00:46
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument