Turnir
OP TK POMAK
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
10.10.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
12.10.2018. ::
Trajanje turnira
12.10.2018. :: - 15.10.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Pomak
  • Adresa: Stinice 22
  • Grad: Split
  • Telefon: 092 292 4564
  • Fax: 092 292 4564
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Zoran Ganjto
  • Tel: 092 292 4564
  • Fax:092 292 4564
  • E-mail: tenis@tkpomak.hr

1. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
9
09.10.2018. 18:40:06
NE

2. Terze Bruno (Stobre)
14
09.10.2018. 19:06:03
NE

3. Erceg Marko (Split 1950)
23
09.10.2018. 06:49:48
NE

4. Mardešić Dario (Split 1950)
26
09.10.2018. 17:35:09
NE

5. Sučić Frano (Stobre)
29
03.09.2018. 11:59:51
NE

6. Padovan Toma (Pomak)
48
02.10.2018. 20:16:22
NE

7. Baldoni Kristian (Zadar 08)
54
10.10.2018. 12:06:56
NE

8. Šarić Ivano (Stobre)
55
23.09.2018. 12:01:47
NE

9. Kraljević Anton (Katela)
56
09.10.2018. 16:36:40
NE

10. Mrše Luka (Stobre)
78
08.10.2018. 13:49:18
NE

11. Zahirović Roko (Split 1950)
80
10.10.2018. 09:57:23
NE

12. Čotić Teo (Pomak)
86
10.10.2018. 00:26:56
NE

13. Mrduljaš Toni (Split 1950)
NEMA
10.10.2018. 13:27:38
NE

14. Ćupić Marin (Zadar 08)
NEMA
10.10.2018. 11:23:58
NE

15. Ćupić Bruno (Zadar 08)
NEMA
09.10.2018. 14:24:56
NE

16. Banić Luka (Pomak)
NEMA
02.10.2018. 16:23:10
NE

17. Marović Matej Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
03.10.2018. 10:30:26
NE

18. Makjanić Darko (Split 1950)
NEMA
03.10.2018. 10:31:40
NE

19. Kardum Luka (Split 1950)
NEMA
05.10.2018. 09:51:24
NE

20. ŠKORIć BOžO (Dalmacijacement)
NEMA
08.10.2018. 10:06:39
NE

21. Čolak Marko (Ploe)
NEMA
08.10.2018. 13:19:25
NE

22. Knezović Marino Ante (Stobre)
NEMA
29.08.2018. 23:07:23
NE

23. Knezović Marin (Split 1950)
NEMA
08.10.2018. 20:06:14
NE


1. Dobrić Marta (Šubićevac)
7
10.10.2018. 12:58:52
NE

2. Henjak Nika (Zadar 08)
16
10.10.2018. 08:38:45
NE

3. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
20
25.09.2018. 20:40:53
NE

4. Bakalar Karla (Metković)
22
09.10.2018. 19:16:21
NE

5. Bilota Manuela (Resnik)
24
09.10.2018. 19:57:22
NE

6. Šerić Lara (Pomak)
29
30.09.2018. 12:41:17
NE

7. Bulić Katarina (Pomak)
35
27.09.2018. 09:58:45
NE

8. PetkoviĆ Ana (Dubrovnik)
36
08.10.2018. 13:27:53
NE

9. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
43
08.10.2018. 08:11:19
NE

10. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
45
06.10.2018. 21:38:57
NE

11. Lončar Antonija (Stobreč)
50
01.10.2018. 12:44:23
NE

12. Asanović Lena (Dalmacijacement)
59
09.10.2018. 11:28:52
NE

13. Pereža Laura Chiara (Resnik)
61
09.10.2018. 08:28:57
NE

14. Babić Kristina (Pomak)
65
05.10.2018. 12:36:15
NE

15. Hrvačić Lana (Resnik)
67
09.10.2018. 11:51:04
NE

16. Šverko Iva (Split 1950)
85
04.10.2018. 09:14:29
NE

17. Šupe Keira (Šubićevac)
107
09.10.2018. 13:14:40
NE

18. Ševerdija Lola (Šubićevac)
112
10.10.2018. 13:23:01
NE

19. Sušac Kleopatra (Metković)
129
10.10.2018. 10:30:05
NE

20. Capan Iris (Split 1950)
NEMA
09.10.2018. 18:52:43
NE

21. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
NEMA
17.09.2018. 18:56:58
DA

22. Šušnjar Tara (Split 1950)
NEMA
19.09.2018. 22:55:30
NE

23. Ćukušić Anna (Dalmacijacement)
NEMA
08.10.2018. 17:45:27
NE

24. Podrug Ana maria (Dalmacijacement)
NEMA
09.10.2018. 09:51:35
NE

25. Varga Timea (Dalmacijacement)
NEMA
10.09.2018. 17:22:21
NE


Vilovi Antonio (Dalmacijacement)
20
11.10.2018. 13:03:05
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument