Turnir
DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
10.10.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
13.10.2018. ::
Trajanje turnira
13.10.2018. :: - 15.10.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Dean Gledić i Davor Jaić
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: tkzagi@gmail.com

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
4
09.10.2018. 20:49:36
NE

2. Nikolić Erik (Zagi)
6
10.10.2018. 11:19:24
NE

3. Salopek Dorian (Ogulin)
10
27.09.2018. 21:10:13
NE

4. Ferega Filip (Iteam)
15
09.10.2018. 11:41:46
NE

5. Soldatić Leon (Kvarner)
17
10.10.2018. 10:52:54
NE

6. Karačić Vilim (Terra)
27
09.10.2018. 21:33:13
NE

7. Jagetić Borna (Varaždin 1181)
32
10.10.2018. 13:49:56
NE

8. Maričić Lovro (Top Spin)
33
04.07.2018. 16:28:52
NE

9. Stipetić Anton (Ogulin)
34
10.10.2018. 13:15:31
NE

10. Sabolić Dominik (Didon)
40
09.10.2018. 08:18:21
NE

11. Jamić Jurica (Movens)
48
10.10.2018. 11:58:17
NE

12. Bulović Matija (Vulpes)
60
08.10.2018. 21:06:35
NE

13. Viduka Noa (Hrvoje)
65
08.10.2018. 18:52:30
NE

14. Bradvić Marko (Gem)
67
10.10.2018. 11:29:28
NE

15. Burić Karlo (Vrbovec)
81
09.10.2018. 08:24:11
NE

16. Pižurica Beka (Iteam)
83
10.10.2018. 07:49:29
NE

17. Neralić Luka (Ogulin)
86
09.10.2018. 18:02:58
NE

18. Halambek Jakov (Rally)
97
06.10.2018. 21:58:28
NE

19. Kreković Filip (Movens)
102
10.10.2018. 08:03:36
NE

20. Kvakan Damjan (Iteam)
127
10.10.2018. 07:42:11
NE

21. Dražetić Juraj (Iteam)
198
09.10.2018. 21:23:06
NE

22. Pupić Martin (HTK Zagreb)
212
10.10.2018. 09:25:18
NE

23. Zrnić Luka (HTK Zagreb)
NEMA
01.10.2018. 10:08:08
NE


1. Stojanović Sara (Iteam)
24
10.10.2018. 11:03:00
NE

2. Držanić Doris (Iteam)
26
10.10.2018. 12:31:14
NE

3. Brnić Maja (Iteam)
38
10.10.2018. 13:32:17
NE

4. Bedeković Ines (Zagi)
46
09.10.2018. 20:23:37
NE

5. Ivković Luna (Iteam)
48
09.10.2018. 19:42:59
NE

6. Poljan Ena (Varteks)
58
08.10.2018. 21:38:39
NE

7. Žufić Mia (Bale)
62
09.10.2018. 22:34:08
NE

8. Mažuran Lara (Futur)
63
10.10.2018. 07:36:48
NE

9. Turčić Lucija (Iteam)
67
09.10.2018. 21:23:28
NE

10. Magdić Tena (Ogulin)
85
09.10.2018. 20:07:36
NE

11. Ćorković Iva (Ponikve)
87
10.10.2018. 11:25:55
NE

12. Bilić Lea (Zagi)
88
09.10.2018. 22:01:42
NE

13. Pešut Laura (San Spin)
92
09.10.2018. 00:24:13
NE

14. Jurić Petra (Vulpes)
120
10.10.2018. 08:27:40
NE

15. Leko Maja eva (Bale)
124
09.10.2018. 22:33:29
NE

16. SejdinoviĆ Tania (Bale)
128
09.10.2018. 22:39:15
NE

17. Hmelaš Nina (Vulpes)
132
10.10.2018. 12:49:28
NE

18. Šelendić Magdalena (Vulpes)
144
10.10.2018. 12:49:49
NE

19. Šoda Tea (Futur)
162
10.10.2018. 09:18:12
NE

20. Vasilj Ana (HTK Zagreb)
187
09.10.2018. 14:24:15
NE

21. Vratović Agata (Bale)
195
09.10.2018. 22:33:52
NE

22. Radišević Greta (Zagi)
200
09.10.2018. 22:01:15
NE

23. Božić Iva (Top Spin)
203
10.10.2018. 09:41:24
NE


Horvatić Max ivan (Ponikve)
39
11.10.2018. 19:36:27
NE

Dubovečak Filip (Iteam)
44
11.10.2018. 13:09:10
NE

Zlatevski Leon (HATK Mladost)
58
11.10.2018. 14:14:22
NE

Cerezin Vito (Zagi)
75
10.10.2018. 15:48:21
NE

Rastočić Lucija (Zagi)
84
11.10.2018. 13:45:33
NE

Tadić Roko (Iteam)
174
11.10.2018. 13:09:17
NE

AVDIć EMIL (Kap)

30.11.2018. 21:17:41
NE

Šestan Antonio (Bale)

10.10.2018. 12:36:18
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument