Turnir
DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
10.10.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
13.10.2018. ::
Trajanje turnira
13.10.2018. :: - 15.10.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: tkzagi@gmail.com

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
MR2
09.10.2018. 20:49:36
NE

2. Nikolić Erik (Purger)
1
10.10.2018. 11:19:24
NE

3. Salopek Dorian (Ogulin)
3
27.09.2018. 21:10:13
NE

4. Karačić Vilim (Terra)
14
09.10.2018. 21:33:13
NE

5. Stipetić Anton (Ogulin)
17
10.10.2018. 13:15:31
NE

6. Maričić Lovro (Top Spin)
23
04.07.2018. 16:28:52
NE

7. Bulović Matija (Vulpes)
25
08.10.2018. 21:06:35
NE

8. Sabolić Dominik (Didon)
28
09.10.2018. 08:18:21
NE

9. Jamić Jurica (Movens)
30
10.10.2018. 11:58:17
NE

10. Bradvić Marko (Gem)
31
10.10.2018. 11:29:28
NE

11. Neralić Luka (Ogulin)
45
09.10.2018. 18:02:58
NE

12. Viduka Noa (VII)
52
08.10.2018. 18:52:30
NE

13. Pižurica Beka (Iteam)
53
10.10.2018. 07:49:29
NE

14. Kvakan Damjan (Iteam)
58
10.10.2018. 07:42:11
NE

15. Burić Karlo (Vrbovec)
65
09.10.2018. 08:24:11
NE

16. Kreković Filip (Movens)
87
10.10.2018. 08:03:36
NE

17. Halambek Jakov (Rally)
108
06.10.2018. 21:58:28
NE

18. Pupić Martin (HTK Zagreb)
158
10.10.2018. 09:25:18
NE

19. Dražetić Juraj (Iteam)
173
09.10.2018. 21:23:06
NE

20. Soldatić Leon (Kvarner)
NEMA
10.10.2018. 10:52:54
NE

21. Ferega Filip (Iteam)
NEMA
09.10.2018. 11:41:46
NE

22. Zrnić Luka (HTK Zagreb)
NEMA
01.10.2018. 10:08:08
NE

23. Jagetić Borna (Varadin 1181)
NEMA
10.10.2018. 13:49:56
NE


1. Stojanović Sara (Iteam)
15
10.10.2018. 11:03:00
NE

2. Ivković Luna (Iteam)
17
09.10.2018. 19:42:59
NE

3. Brnić Maja (Iteam)
23
10.10.2018. 13:32:17
NE

4. Držanić Doris (Iteam)
27
10.10.2018. 12:31:14
NE

5. Poljan Ena (Varteks)
32
08.10.2018. 21:38:39
NE

6. Turčić Lucija (Iteam)
33
09.10.2018. 21:23:28
NE

7. Bedeković Ines (Zagi)
35
09.10.2018. 20:23:37
NE

8. Mažuran Lara (Futur)
59
10.10.2018. 07:36:48
NE

9. Magdić Tena (Ogulin)
66
09.10.2018. 20:07:36
NE

10. Ćorković Iva (Ponikve)
67
10.10.2018. 11:25:55
NE

11. Žufić Mia (Bale)
69
09.10.2018. 22:34:08
NE

12. Bilić Lea (Zagi)
73
09.10.2018. 22:01:42
NE

13. Pešut Laura (San Spin)
81
09.10.2018. 00:24:13
NE

14. Sejdinović Tania (Bale)
95
09.10.2018. 22:39:15
NE

15. Radišević Greta (Zagi)
133
09.10.2018. 22:01:15
NE

16. Jurić Petra (Vulpes)
134
10.10.2018. 08:27:40
NE

17. Šelendić Magdalena (Vulpes)
137
10.10.2018. 12:49:49
NE

18. Šoda Tea (Futur)
144
10.10.2018. 09:18:12
NE

19. Božić Iva (Iteam)
147
10.10.2018. 09:41:24
NE

20. Vasilj Ana (HTK Zagreb)
157
09.10.2018. 14:24:15
NE

21. Leko Maja eva (Bale)
163
09.10.2018. 22:33:29
NE

22. Vratović Agata (Bale)
173
09.10.2018. 22:33:52
NE

23. Hmelaš Nina (Vulpes)
NEMA
10.10.2018. 12:49:28
NE


Dubove?ak Filip (Iteam)
8
11.10.2018. 13:09:10
NE

Horvati Max Ivan (Ponikve)
20
11.10.2018. 19:36:27
NE

Zlatevski Leon (HATK Mladost)
32
11.10.2018. 14:14:22
NE

Cerezin Vito (Zagi)
33
10.10.2018. 15:48:21
NE

Rasto?i Lucija (Zagi)
41
11.10.2018. 13:45:33
NE

Tadi Roko (Tweener)
89
11.10.2018. 13:09:17
NE

AVDI EMIL (Kap)

30.11.2018. 21:17:41
NE

?estan Antonio (Bale)

10.10.2018. 12:36:18
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument