Turnir
OP TK STOBREČ
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
17.10.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
19.10.2018. ::
Trajanje turnira
19.10.2018. :: - 22.10.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
STOBREČ
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Stobre
  • Adresa: Put sv. Lovre 45b
  • Grad: STOBREČ
  • Telefon: (021) 325 064
  • Fax: (021) 325 036
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pepur
  • Tel: (021) 325 064
  • Fax:(021) 325 036
  • E-mail: tc-stobrec@st.t-com.hr

1. Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
7
15.10.2018. 10:29:46
NE

2. Mađor Roko (Stobre)
27
15.10.2018. 10:01:15
NE

3. Bogdan Stjepan (Ragusa)
39
15.10.2018. 07:53:37
NE

4. Bekić Antun (Ragusa)
41
15.10.2018. 07:53:25
NE

5. Kačer Roko (Stobre)
43
04.10.2018. 08:12:23
NE

6. Makjanić Darko (Split 1950)
48
12.10.2018. 08:23:15
NE

7. Asanović Roko (Dalmacijacement)
50
16.10.2018. 20:10:11
NE

8. Stiblik Dorian (ubievac)
63
17.10.2018. 09:32:51
NE

9. Jurišić Kuzma (Ragusa)
68
15.10.2018. 07:54:07
NE

10. Sučić Frano (Stobre)
83
16.10.2018. 00:40:35
NE

11. Mrduljaš Toni (Split 1950)
91
14.10.2018. 20:17:53
NE

12. ŠKORIć BOžO (Dalmacijacement)
94
16.10.2018. 08:31:14
NE

13. Geets Antony (Dalmacijacement)
96
16.10.2018. 13:57:26
NE

14. Kačić Ante (Ragusa)
99
15.10.2018. 07:54:22
NE

15. Šarić Ivano (Stobre)
130
16.10.2018. 22:42:03
NE

16. Skvrce Lovro (Dubrovnik)
144
15.10.2018. 10:42:14
NE

17. Grilec Sven (Ragusa)
155
15.10.2018. 07:53:52
NE

18. Knezović Marin (Split 1950)
201
08.10.2018. 20:06:47
NE

19. Mišić Andrija (Stobre)
219
15.10.2018. 09:44:05
NE

20. Knezović Josip (Split 1950)
NEMA
08.10.2018. 20:12:02
NE

21. ZEBIć MIHAEL (Resnik)
NEMA
25.08.2018. 13:26:05
NE

22. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
NEMA
16.10.2018. 21:58:33
NE

23. Tumbas Kajgo Kristian (Ploe)
NEMA
08.10.2018. 08:13:33
DA

24. Knezović Niko (Dalmacijacement)
NEMA
16.10.2018. 10:00:21
NE

25. Majić Ivan (Poen)
NEMA
16.10.2018. 21:12:47
NE

26. Šarić Frane (Stobre)
NEMA
02.10.2018. 21:43:46
NE


1. Granić Nika (Makarska rivijera)
25
16.10.2018. 11:39:00
NE

2. Žuvela Nora (Split 1950)
31
25.09.2018. 11:13:19
NE

3. Sivrić Iva (Ploče)
34
15.10.2018. 10:27:03
NE

4. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
36
16.10.2018. 21:29:06
NE

5. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
40
17.10.2018. 06:42:37
NE

6. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
42
17.10.2018. 08:40:06
NE

7. Ivanković Maria (Terra)
45
17.10.2018. 11:46:47
NE

8. Mikulić Iva (Split 1950)
47
16.10.2018. 21:55:51
NE

9. Kožul Karla (Split 1950)
56
17.10.2018. 13:01:09
NE

10. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
57
17.09.2018. 18:58:55
DA

11. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
65
10.10.2018. 12:16:52
NE

12. Bilota Manuela (Resnik)
68
15.10.2018. 20:33:44
NE

13. Rado�evi� Lea (Dalmacijacement)
79
14.10.2018. 18:45:52
NE

14. Vojnović Nera (Stobreč)
89
17.10.2018. 11:03:36
NE

15. Bulić Katarina (Pomak)
97
15.10.2018. 21:59:32
NE

16. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
110
16.10.2018. 20:33:43
NE

17. Lončar Antonija (Stobreč)
120
12.10.2018. 13:06:15
NE

18. Zeko Lara (Dalmacijacement)
132
17.10.2018. 10:32:42
NE

19. VUčOVSKI KLARA (Pomak)
183
17.10.2018. 12:46:06
NE

20. Podrug Ana maria (Dalmacijacement)
189
16.10.2018. 10:38:17
NE


?u?njar Tara (Split 1950)
84
18.10.2018. 12:40:53
NE

Radi?evi Greta (Zagi)
133
15.10.2018. 17:59:54
NE

Mi?ura Roko (Split 1950)

17.10.2018. 17:38:31
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument