Turnir
DVORANSKO OP TK VINKOVCI
Kategorija
12
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
17.10.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
20.10.2018. ::
Trajanje turnira
20.10.2018. :: - 22.10.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Vinkovci
Broj terena
13
Podloga
Zemlja, tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Teniski klub Vinkovci
  • Adresa: Lenije b.b.
  • Grad: Vinkovci
  • Telefon: 099 3019 331
  • Fax: 032 307 834
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Zoran Horvat i Goran Puškarić
  • Tel: 091 5162 657
  • Fax:099 3019 331
  • E-mail: tk.vinkovci@vk.t-com.hr

1. Brkić Karlo (Vinkovci)
8
01.10.2018. 21:49:19
NE

2. Tomić Jakov (Đakovo)
15
14.10.2018. 18:45:35
NE

3. Jelić Fran (Brod)
25
15.10.2018. 13:45:59
NE

4. Škrinjar Mirko (Brod)
37
15.10.2018. 13:15:29
NE

5. Rimac Jakov (Vinkovci)
42
09.10.2018. 10:23:38
NE

6. Puhanić Emanuel (Našice)
50
25.08.2018. 16:20:31
NE

7. Đitko Fabian (Osijek)
56
17.10.2018. 09:58:02
NE

8. Horvat Ino (Požega)
62
16.10.2018. 13:59:43
NE

9. Tavić Ivano Luka (Đakovo)
71
16.10.2018. 09:11:12
NE

10. Vajcl Jure (Vinkovci)
79
09.10.2018. 10:27:06
NE

11. Smoljo Mark (Osijek)
NEMA
16.10.2018. 10:31:49
NE

12. Ergotić Juraj (Vinkovci)
NEMA
09.10.2018. 10:25:35
NE

13. Juras Lovro (Đakovo)
NEMA
15.10.2018. 19:44:08
NE

14. Sabolić Dominik (Didon)
NEMA
15.10.2018. 19:15:55
NE

15. Beneš Ivor (Osijek)
NEMA
14.10.2018. 13:16:18
NE

16. Bek Filip (Osijek)
NEMA
15.10.2018. 09:04:46
NE

17. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
NEMA
17.10.2018. 13:14:04
NE


1. Riđan Ivona (Brod)
3
15.10.2018. 20:34:06
NE

2. Belvanović Anja (Đakovo)
10
13.10.2018. 20:26:14
NE

3. Šantić Ema (Didon)
25
16.10.2018. 13:31:43
NE

4. Dragičević Nika (Didon)
26
14.10.2018. 09:17:36
NE

5. Dunković Dea (Osijek)
28
07.10.2018. 16:45:29
NE

6. Majoli Peskar Nika (Top Spin)
29
15.10.2018. 22:21:54
NE

7. Garić Lea (Brod)
58
15.10.2018. 21:59:30
NE

8. Podravac Lucija (Didon)
59
16.10.2018. 07:58:35
NE

9. Ančić Klara (Vinkovci)
61
15.10.2018. 19:20:31
NE

10. Olij Vlatka (Vinkovci)
92
15.10.2018. 09:24:27
NE

11. Završki Karla (Osijek)
NEMA
17.10.2018. 08:34:24
NE

12. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
17.10.2018. 11:05:43
NE

13. Tomić Jana (Đakovo)
NEMA
14.10.2018. 18:44:39
NE

14. Belvanović Dora (Đakovo)
NEMA
13.10.2018. 20:33:22
NE

15. Periškić Mia (Vinkovci)
NEMA
15.10.2018. 19:05:01
NE

16. Barbarić Sara (Osijek)
NEMA
14.10.2018. 13:09:04
NE


Cerezin Vito (Zagi)
6
18.10.2018. 19:49:02
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument