Turnir
DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
12
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
17.10.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
20.10.2018. ::
Trajanje turnira
20.10.2018. :: - 22.10.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: tkzagi@gmail.com

1. Stipetić Anton (Ogulin)
2
17.10.2018. 09:52:52
NE

2. Levak Noa (Franjo Punec)
3
16.10.2018. 22:19:16
NE

3. Pasarić Noa (Vulpes)
12
16.10.2018. 12:50:08
NE

4. Dumbović Ivan (VII)
21
17.10.2018. 12:49:00
NE

5. Božičević Matej (HTK Zagreb)
22
17.10.2018. 12:05:57
NE

6. Mavračić Mauro (Iteam)
25
17.10.2018. 07:04:14
NE

7. ZORICA DARIO (Kastav)
27
15.10.2018. 17:04:30
NE

8. Markan Jan (Iteam)
30
17.10.2018. 07:34:23
NE

9. Hainš Domagoj (Tweener)
32
17.10.2018. 08:19:31
NE

10. Tadić Roko (Tweener)
33
16.10.2018. 13:57:24
NE

11. Horvat Juraj (Prelog)
34
17.10.2018. 12:06:11
NE

12. Dubovečak Jakov (Iteam)
39
16.10.2018. 13:56:19
NE

13. Mahmet Jan (Medveak)
40
16.10.2018. 18:25:12
NE

14. Kovačević Niko (Iteam)
50
16.10.2018. 13:56:46
NE

15. Kufner Fabijan (pansko)
67
16.10.2018. 12:39:33
NE

16. Klisović Roko (Iteam)
74
17.10.2018. 07:05:55
NE

17. Buhovac Ivan Bazilije (Iteam)
96
17.10.2018. 07:36:41
NE

18. Čaklović Saša (Medveak)
102
16.10.2018. 18:25:34
NE

19. Borić Jan (Iteam)
110
17.10.2018. 07:36:21
NE

20. Hulaj Edon (San Spin)
113
17.10.2018. 08:00:04
NE

21. Viduka Noa (VII)
NEMA
08.10.2018. 18:53:01
NE

22. Dunović Ivor (Park)
NEMA
11.10.2018. 11:33:42
NE

23. Golubić Leonard (Vrbovec)
NEMA
14.10.2018. 14:07:59
NE

24. Kreković Filip (Movens)
NEMA
17.10.2018. 09:10:15
NE


1. Turčić Lucija (Iteam)
5
16.10.2018. 07:49:15
NE

2. Balent Tamara (Prelog)
13
16.10.2018. 08:14:16
NE

3. Tomeljak Niki (Top Spin)
14
16.10.2018. 22:26:11
NE

4. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
15
15.10.2018. 12:10:38
NE

5. Les Mihaela (Zagi)
21
15.10.2018. 09:20:30
NE

6. Vukoja Rebeka (Medveščak)
26
16.10.2018. 18:27:13
NE

7. Šaban Paula (Zagi)
31
15.10.2018. 09:20:49
NE

8. Sunara Nika (Zagi)
33
15.10.2018. 09:20:41
NE

9. Bukvić Lana (Samobor 1890)
38
16.10.2018. 15:28:45
NE

10. Kardum Andrea (Iteam)
39
16.10.2018. 14:17:48
NE

11. Gojmerac Lea (Futur)
40
16.10.2018. 14:22:37
NE

12. Resanović Nela (Samobor 1890)
41
16.10.2018. 08:15:19
NE

13. Vidan Tara (Zagi)
42
15.10.2018. 09:20:59
NE

14. Juraj Špirić Leona (Samobor 1890)
48
16.10.2018. 17:10:42
NE

15. Đuđik Iskra (Zagi)
54
17.10.2018. 09:05:37
NE

16. Kordić Lili (Iteam)
56
17.10.2018. 07:34:11
NE

17. Kraljević Sara (Tweener)
57
17.10.2018. 08:39:19
NE

18. Gojmerac Nina (Futur)
58
16.10.2018. 14:24:22
NE

19. Bonovil Ana (San Spin)
60
17.10.2018. 13:07:13
NE

20. Bulaku Veronika (Futur)
62
16.10.2018. 14:23:28
NE

21. Rašan-Buha Milana (Movens)
64
16.10.2018. 10:42:55
NE

22. Likić Lara (Varteks)
70
15.10.2018. 20:05:19
NE

23. Kordić Kalina (Tweener)
76
16.10.2018. 13:17:03
NE

24. Hudinčec Ana (Futur)
78
16.10.2018. 14:25:46
NE

25. Maslać Dora (Medveščak)
87
16.10.2018. 19:56:29
NE

26. Mileusnić Zara (Špansko)
111
16.10.2018. 12:40:43
NE

27. Radavić Naia (Špansko)
113
15.10.2018. 12:34:10
NE

28. JANčIKOVIć IKA (Zagi)
NEMA
17.10.2018. 12:56:43
NE

29. Brnić Maja (Iteam)
NEMA
17.10.2018. 11:46:54
NE

30. Ćorković Iva (Ponikve)
NEMA
17.10.2018. 11:38:23
NE

31. Pavlović Ana Karla (Ponikve)
NEMA
15.10.2018. 09:24:35
NE

32. Vukić Marta (Ponikve)
NEMA
16.10.2018. 19:28:57
NE

33. Sabljić Ruta (Iteam)
NEMA
16.10.2018. 07:49:49
NE

34. Plavljanić Lana (Vulpes)
NEMA
16.10.2018. 12:57:18
NE

35. Bekavac Dora (Iteam)
NEMA
16.10.2018. 07:49:32
NE


Cerezin Vito (Zagi)
5
18.10.2018. 19:49:44
NE

Buri Mia (Vrbovec)
51
18.10.2018. 08:03:33
NE

Dr?ani Doris (Iteam)

16.10.2018. 16:24:24
NE

?ainovi Luka (Top Spin)

17.10.2018. 17:45:15
NE

Zlatevski Leon (HATK Mladost)

18.10.2018. 17:40:08
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument