Turnir
DVORANSKO OP OGULINA - TENNISTOUCH CUP 12
Kategorija
12
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
24.10.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
27.10.2018. ::
Trajanje turnira
27.10.2018. :: - 29.10.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pavić
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: szgo@szgo.hr

1. Stipetić Anton (Ogulin)
2
24.10.2018. 10:34:47
NE

2. Zuberbuhler Ryan (Medveščak)
7
23.10.2018. 14:59:38
NE

3. Mavračić Mauro (Iteam)
18
24.10.2018. 10:30:13
NE

4. Sučić Frano (Stobreč)
23
21.10.2018. 20:07:51
NE

5. Lorković Fran (Uljanik)
29
23.10.2018. 08:18:45
NE

6. Mahmet Jan (Medveščak)
38
24.10.2018. 09:34:06
NE

7. ZORICA DARIO (Kastav)
39
23.10.2018. 17:29:35
NE

8. Hasan Ivan (Ogulin)
52
22.10.2018. 19:20:11
NE

9. Brozović Deni (Ogulin)
59
24.10.2018. 09:38:36
NE

10. Baldoni Kristian (Zadar 08)
69
23.10.2018. 11:50:03
NE

11. Petrušić Dominik (Ogulin)
NEMA
15.10.2018. 18:10:42
NE

12. Ćupić Marin (Zadar 08)
NEMA
24.10.2018. 10:43:20
NE

13. Ćupić Bruno (Zadar 08)
NEMA
24.10.2018. 10:43:04
NE

14. Kaić Lovro (Žar)
NEMA
22.10.2018. 16:03:02
NE

15. Salopek Dorian (Ogulin)
NEMA
24.10.2018. 01:09:00
NE

16. Neralić Luka (Ogulin)
NEMA
06.10.2018. 19:49:05
NE


1. Ćorić Sofija (Vulpes)
7
23.10.2018. 14:07:37
NE

2. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
11
24.10.2018. 11:24:02
NE

3. Giergia Ela (Zadar 08)
22
24.10.2018. 11:24:31
NE

4. Šantić Ema (Didon)
25
23.10.2018. 11:56:56
NE

5. Bukvić Lana (Samobor 1890)
37
24.10.2018. 13:23:26
NE

6. Hrvatin Viktoria (Rabac)
38
24.10.2018. 13:13:37
NE

7. Čupić Ani (Rabac)
48
24.10.2018. 13:13:14
NE

8. Balić Helena (Zlatar)
53
23.10.2018. 12:11:24
NE

9. Bonovil Ana (San Spin)
64
22.10.2018. 22:02:18
NE

10. Sinković Iskra (Rabac)
66
24.10.2018. 13:13:50
NE

11. Serdarević Ema (Zadar 08)
68
24.10.2018. 11:27:16
NE

12. Šurija Kiara (Top Spin)
93
16.10.2018. 23:41:49
NE

13. Mihalić Marinela (Ogulin)
NEMA
24.10.2018. 12:09:35
NE

14. Barko Doris (Ogulin)
NEMA
24.10.2018. 12:07:17
NE

15. Sindičić Katarina (Medveščak)
NEMA
24.10.2018. 12:02:36
NE

16. Magdić Tena (Ogulin)
NEMA
21.10.2018. 20:02:36
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument