Turnir
DVORANSKO OP OGULINA - TENNISTOUCH CUP 18
Kategorija
18
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
14.11.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
17.11.2018. ::
Trajanje turnira
17.11.2018. :: - 19.11.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pavić
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: szgo@szgo.hr

1. Kostić Ferček Maks (Varaždin 1181)
2
14.11.2018. 09:14:23
NE

2. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
3
31.10.2018. 10:17:55
NE

3. Jakić Marino (Split 1950)
8
14.11.2018. 18:45:46
NE

4. Stipetić Roko (Ogulin)
9
08.10.2018. 20:04:15
NE

5. Sabljak Filip (Ogulin)
11
03.10.2018. 14:28:05
NE

6. Hržić Adrijan (Rukavac)
14
08.10.2018. 17:38:24
NE

7. Žeželj Nikola (Vulpes)
15
14.11.2018. 11:19:03
NE

8. Martinović Mateo (Kvarner)
17
13.11.2018. 10:24:34
NE

9. Sain Francesco (Ogulin)
20
01.11.2018. 13:05:57
NE

10. Bilojelić Kristijan (Split 1950)
21
14.11.2018. 10:53:32
NE

11. Krolo Karlo (Split 1950)
24
03.11.2018. 19:17:18
NE

12. Vukadin Noa (Iteam)
26
13.11.2018. 12:24:09
NE

13. Zorović Dominic (Kvarner)
29
16.11.2018. 14:40:17
NE

14. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
42
27.10.2018. 21:16:08
NE

15. Djokić Stefan (Bale)
47
14.11.2018. 09:03:33
NE

16. Kranjčević Andro (Opatija)
50
14.11.2018. 18:44:40
NE

17. Košćec Juraj (Varteks)
65
05.11.2018. 17:16:14
NE

18. Vidović Luka (Varteks)
66
02.10.2018. 13:08:13
NE

19. Bagarić Niko (Rukavac)
87
10.09.2018. 12:12:31
NE

20. Žimbrek-Turković Gašpar (HTK Zagreb)
NEMA
03.10.2018. 15:44:43
NE

21. Hofer Max (Europska unija)
NEMA
16.11.2018. 14:44:49
NE

22. Schmolzer Paul (Europska unija)
NEMA
16.11.2018. 14:45:16
NE

23. Stilinović Fran (HTK Zagreb)
NEMA
13.11.2018. 14:08:06
NE


1. Svetac Sara (Split 1950)
2
13.11.2018. 16:09:40
NE

2. Mukić Ana (Varaždin 1181)
7
05.10.2018. 20:56:08
NE

3. Svetec Nika (Varaždin 1181)
8
10.11.2018. 15:20:19
NE

4. Marić Greta (Iteam)
13
26.10.2018. 08:25:00
NE

5. Sindičić Franka Antonia (Ogulin)
16
03.11.2018. 12:22:08
NE

6. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
22
11.11.2018. 22:14:43
NE

7. Bubalo Ema (Split 1950)
25
13.11.2018. 17:14:56
NE

8. Vlainić Tani (Iteam)
26
13.11.2018. 12:20:18
NE

9. Škegro Marina (Zagi)
29
22.10.2018. 12:05:26
NE

10. Grulović Lara (Medveščak)
34
14.11.2018. 09:07:11
NE

11. Marnika Angela (Dalmacija)
38
13.11.2018. 11:11:05
NE

12. Faj Lucija (Olimpija Osijek 1984)
41
16.11.2018. 14:47:12
NE

13. Žunić Mare (Dalmacija)
44
13.11.2018. 14:46:05
NE

14. Sindičić Dora (Medveščak)
53
14.11.2018. 08:15:52
NE

15. Škegro Korina (Chromos)
56
22.10.2018. 10:42:46
NE

16. Živković Laura (Iteam)
103
13.11.2018. 20:48:30
NE

17. Anić Eni (Split 1950)
112
30.10.2018. 10:33:01
NE

18. Vranić Nina (HTK Zagreb)
116
13.11.2018. 11:05:48
NE

19. Jurković Lea (Futur)
NEMA
14.11.2018. 12:31:57
NE


Šarunić Anton (Opatija)
5
03.11.2018. 11:26:16
NE

Ercegović Ante Petar (Vulpes)
33
14.11.2018. 20:32:39
NE

Rajki Tena (HTK Zagreb)
36
13.11.2018. 15:46:10
NE

Šarić Lucia (Dalmacija)
89
13.11.2018. 13:33:53
NE

Lavrentova Arina (Smrikve)
101
14.11.2018. 13:34:40
DA

Jukić Luka (Split 1950)

12.11.2018. 10:29:17
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument