Turnir
DVORANSKO OP TK DALMACIJA
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
31.10.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
03.11.2018. ::
Trajanje turnira
03.11.2018. :: - 05.11.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ZADAR
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Dalmacija
  • Adresa: Ulica 159 .brigade
  • Grad: ZADAR
  • Telefon: 098313053
  • Fax: 023315641
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miroslav Nincevic
  • Tel: 098313053
  • Fax:023315641
  • E-mail: tkdalmacija@gmail.com

1. Smolčić Nikola (Split 1950)
5
29.10.2018. 13:18:04
NE

2. Cerezin Vito (Zagi)
6
27.10.2018. 14:11:17
NE

3. Brkić Karlo (Vinkovci)
8
30.10.2018. 13:03:07
NE

4. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
9
29.10.2018. 19:03:00
NE

5. Sikirica Matej (Split 1950)
11
31.10.2018. 13:04:21
NE

6. Mavračić Mauro (Iteam)
18
30.10.2018. 06:18:21
NE

7. Mardešić Dario (Split 1950)
21
30.10.2018. 22:26:47
NE

8. Sučić Frano (Stobreč)
23
21.10.2018. 10:13:56
NE

9. Stiblik Dorian (Šubićevac)
24
30.10.2018. 14:18:32
NE

10. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
33
30.10.2018. 17:19:59
NE

11. Kovačević Niko (Iteam)
43
30.10.2018. 06:17:58
NE

12. Krešić Marino (Metković)
65
30.10.2018. 10:10:19
NE

13. Baldoni Kristian (Zadar 08)
69
31.10.2018. 11:07:04
NE

14. Ćupić Bruno (Zadar 08)
NEMA
31.10.2018. 11:06:28
NE

15. Kolić Kristijan (Ogulin)
NEMA
30.10.2018. 10:36:34
NE


1. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
5
30.10.2018. 15:41:07
NE

2. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
11
31.10.2018. 09:17:08
NE

3. Dobrić Marta (Šubićevac)
14
29.10.2018. 11:16:47
NE

4. Bakalar Karla (Metković)
15
30.10.2018. 10:05:50
NE

5. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
17
10.10.2018. 12:17:19
NE

6. Giergia Ela (Zadar 08)
22
31.10.2018. 09:18:48
NE

7. Bilota Manuela (Resnik)
23
30.10.2018. 21:17:28
NE

8. Henjak Nika (Zadar 08)
24
30.10.2018. 19:13:41
NE

9. Justić Ema (Zadar 08)
39
30.10.2018. 19:13:57
NE

10. Bumbak Nika (Dalmacija)
43
30.10.2018. 13:29:18
NE

11. AljinoviĆ Leona (Split 1950)
51
31.10.2018. 13:31:40
NE

12. Vukić Klara (Zadar 08)
54
30.10.2018. 19:14:30
NE

13. Serdarević Ema (Zadar 08)
68
30.10.2018. 19:14:15
NE

14. Pereža Laura Chiara (Resnik)
73
29.10.2018. 12:55:08
NE

15. Hrvačić Lana (Resnik)
87
31.10.2018. 08:12:13
NE

16. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
NEMA
17.09.2018. 19:00:13
NE

17. Vasilj Ana (HTK Zagreb)
NEMA
27.10.2018. 19:52:45
NE

18. Herceg Rita (Dalmacija)
NEMA
31.10.2018. 13:53:12
NE


Stipetić Anton (Ogulin)
2
01.11.2018. 16:33:13
NE

Babić Kristina (Pomak)
86
27.10.2018. 15:54:50
NE

Sušac Kleopatra (Metković)
88
30.10.2018. 19:35:52
NE

Šušnjar Tara (Split 1950)

02.11.2018. 06:55:36
NE

Giergia Vita (Zadar 08)

31.10.2018. 09:22:30
NE

Zlatevski Leon (HATK Mladost)

01.11.2018. 15:47:42
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument