Turnir
DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
31.10.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
03.11.2018. ::
Trajanje turnira
03.11.2018. :: - 05.11.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: tkzagi@gmail.com

1. Dubovečak Filip (Iteam)
8
30.10.2018. 06:17:10
NE

2. Oliynykov Nazar (Ponikve)
15
24.10.2018. 09:36:45
NE

3. Bulović Matija (Vulpes)
25
31.10.2018. 11:51:47
NE

4. Sabolić Dominik (Didon)
28
28.10.2018. 08:16:41
NE

5. Jamić Jurica (Movens)
30
31.10.2018. 08:48:20
NE

6. Bradvić Marko (Gem)
31
31.10.2018. 12:49:04
NE

7. Cindrić Karlo (Varteks)
37
31.10.2018. 09:52:21
NE

8. Babić Roko (Franjo Punec)
38
30.10.2018. 15:58:57
NE

9. Bogdan Stjepan (Ragusa)
39
25.10.2018. 08:54:30
NE

10. Bekić Antun (Ragusa)
41
25.10.2018. 08:54:15
NE

11. Šveljo Marcos (Futur)
56
31.10.2018. 09:09:21
NE

12. Burić Karlo (Vrbovec)
65
31.10.2018. 07:19:45
NE

13. Halambek Jakov (Rally)
108
27.10.2018. 13:13:26
NE

14. Bokun Marko (Iteam)
111
31.10.2018. 08:20:34
NE

15. Karlić Matteo luca (Ragusa)
133
25.10.2018. 08:55:13
NE

16. Dražetić Juraj (Iteam)
173
28.10.2018. 19:11:53
NE

17. Hulaj Edon (San Spin)
220
31.10.2018. 09:04:57
NE

18. Štabek Domagoj (Terra)
NEMA
29.10.2018. 13:13:09
NE

19. Marinović Dario (VII)
NEMA
27.10.2018. 08:21:23
NE

20. Ferega Filip (Iteam)
NEMA
31.10.2018. 13:04:43
NE

21. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
NEMA
24.09.2018. 14:20:32
NE

22. Milovanov Tymofil (Stranac)
NEMA
25.10.2018. 08:55:33
DA

23. AVDIć EMIL (Kap)
NEMA
23.09.2018. 21:35:35
NE

24. Miniri Edvin (Victoria)
NEMA
30.10.2018. 17:05:07
NE

25. Mišura Roko (Split 1950)
NEMA
30.10.2018. 17:08:55
NE

26. Horvat Ivan (Tennislab)
NEMA
30.10.2018. 19:51:51
NE

27. Jančić Daniel (San Spin)
NEMA
01.11.2018. 07:53:47
NE


1. Derniković Ria (Iteam)
10
30.10.2018. 11:50:35
NE

2. Ivković Luna (Iteam)
17
30.10.2018. 11:44:53
NE

3. Žuvela Nora (Split 1950)
31
31.10.2018. 10:11:39
NE

4. Sivrić Iva (Ploče)
34
29.10.2018. 10:23:27
NE

5. Bedeković Ines (Zagi)
35
28.10.2018. 11:04:10
NE

6. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
36
24.10.2018. 10:25:39
NE

7. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
40
28.10.2018. 17:15:14
NE

8. Filipović Šušter Katarina (Dalmacijacement)
46
30.10.2018. 13:54:43
NE

9. Palikuća Petra (Iteam)
51
30.10.2018. 11:45:13
NE

10. Mažuran Lara (Futur)
59
31.10.2018. 08:05:53
NE

11. Bilić Lea (Zagi)
73
31.10.2018. 00:05:12
NE

12. Pešut Laura (San Spin)
81
30.10.2018. 11:46:10
NE

13. Šimić Ana (Franjo Punčec)
85
30.10.2018. 22:02:26
NE

14. Jurić Petra (Vulpes)
134
31.10.2018. 08:37:49
NE

15. Božić Iva (Iteam)
147
29.10.2018. 10:29:23
NE

16. Vlainić Tani (Iteam)
NEMA
30.10.2018. 11:55:18
NE

17. Tabak Katarina (Victoria)
NEMA
30.10.2018. 13:47:52
NE

18. Medić Kata (Terra)
NEMA
30.10.2018. 23:30:34
NE


Horvati Max Ivan (Ponikve)
20
01.11.2018. 09:15:57
NE

Cerezin Vito (Zagi)
33
31.10.2018. 08:52:06
NE

Nerali Luka (Ogulin)
45
31.10.2018. 10:08:50
NE

Juri?i Kuzma (Ragusa)
68
27.10.2018. 10:05:27
NE

()

01.11.2018. 15:46:25
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument