Turnir
MASTERS 13
Kategorija
14
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
26.10.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
03.11.2018. ::
Trajanje turnira
03.11.2018. :: - 05.11.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Broj terena
Podloga
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:
  • Adresa:
  • Grad:
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel:
  • Fax:
  • E-mail:

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
4
24.10.2018. 08:37:47
NE

2. Nikolić Erik (Zagi)
6
22.10.2018. 17:51:39
NE

3. Ivkić Emanuel (Opatija)
9
10.10.2018. 11:43:26
NE

4. Salopek Dorian (Ogulin)
10
27.09.2018. 21:12:19
NE

5. Markovina Duje (Split 1950)
13
17.10.2018. 09:16:44
NE

6. Hirons Ethan lovre george (Split 1950)
14
17.10.2018. 14:55:11
NE

7. Plosnić Luka (Pomak)
19
16.10.2018. 12:30:23
NE

8. Vertuš Tomo (Varteks)
26
16.10.2018. 20:42:01
NE

9. Karačić Vilim (Terra)
27
14.10.2018. 12:13:34
NE

10. Markovina Roko (Split 1950)
29
17.10.2018. 09:14:57
NE

11. Baničević Marko (Dubrovnik)
35
24.10.2018. 14:09:30
NE

12. Kuna Fran (Osijek)
36
07.10.2018. 10:17:57
NE

13. Sabolić Dominik (Didon)
40
25.10.2018. 09:44:50
NE

14. Viduka Noa (Hrvoje)
65
21.10.2018. 11:21:52
NE

15. Marić Hrvoje (Ponikve)
66
24.10.2018. 13:10:20
NE


1. Knežević Nora (Medveščak)
2
23.10.2018. 08:50:05
NE

2. Midžić Ema (Osijek)
5
25.10.2018. 12:46:37
NE

3. Marčinko Petra (Top Spin)
6
24.10.2018. 12:02:57
NE

4. Rajki Tena (HTK Zagreb)
9
03.10.2018. 20:32:14
NE

5. Sladaković Tara (Smrikve)
10
25.10.2018. 17:13:20
NE

6. Preis Lana (Zlatar)
13
22.10.2018. 14:58:46
NE

7. Knez Stella (Dalmacijacement)
15
20.10.2018. 21:55:17
NE

8. Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
16
16.10.2018. 17:21:12
NE

9. Miljanić Lucija (Ponikve)
22
25.10.2018. 18:47:43
NE

10. Zorić Anamarija (Dubrovnik)
27
24.10.2018. 10:14:20
NE


Dodig Matej (Olimpija Osijek 1984)
5
27.09.2018. 04:45:02
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument