Turnir
DVORANSKO OP TK DALMACIJA
Kategorija
18
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
07.11.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
10.11.2018. ::
Trajanje turnira
10.11.2018. :: - 12.11.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ZADAR
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Dalmacija
  • Adresa: Ulica 159 .brigade
  • Grad: ZADAR
  • Telefon: 098313053
  • Fax: 023315641
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miroslav Nincevic
  • Tel: 098313053
  • Fax:023315641
  • E-mail: tkdalmacija@gmail.com

1. Kostić Ferček Maks (Varadin 1181)
1
07.11.2018. 09:31:39
NE

2. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
2
31.10.2018. 10:17:30
NE

3. Krolo Karlo (Split 1950)
9
03.11.2018. 19:16:09
NE

4. Martinović Mateo (Kvarner)
13
05.11.2018. 18:36:15
NE

5. Žeželj Nikola (Vulpes)
16
07.11.2018. 11:35:52
NE

6. Jakić Marino (Split 1950)
19
01.11.2018. 12:02:32
NE

7. Košćec Juraj (Varteks)
23
05.11.2018. 17:15:55
NE

8. Jamnicki Marin (Zadar 08)
24
04.11.2018. 13:38:00
NE

9. Sabljak Filip (Ogulin)
28
22.10.2018. 18:44:19
NE

10. Piper Nikola (Osijek)
40
30.10.2018. 12:41:30
NE

11. Bilojelić Kristijan (Split 1950)
41
07.11.2018. 07:59:40
NE

12. Šimundža Josip (Split 1950)
42
07.11.2018. 08:47:04
NE

13. Barun Božo (Resnik)
46
05.11.2018. 17:10:43
NE

14. Vidović Luka (Varteks)
47
02.10.2018. 13:09:00
NE

15. Kranjčević Andro (Opatija)
73
05.11.2018. 21:55:18
NE

16. Majić Ivan (Poen)
89
06.11.2018. 13:33:38
NE

17. Kola Filip (Dalmacija)
98
02.11.2018. 13:54:57
NE

18. Gušćić Sandro (Osijek)
102
06.11.2018. 19:01:52
NE

19. Stilinović Fran (HTK Zagreb)
158
05.11.2018. 12:27:38
NE

20. Jukić Luka (Split 1950)
NEMA
29.10.2018. 15:52:57
NE

21. Smoljan Roko (Peine)
NEMA
04.11.2018. 19:12:23
NE

22. Galić Marko (HTK Zagreb)
NEMA
07.11.2018. 09:29:30
NE

23. Žimbrek-Turković Gašpar (HTK Zagreb)
NEMA
03.10.2018. 15:48:41
NE


1. Duić Plumtree Katarina (Split 1950)
26
06.11.2018. 17:26:20
NE

2. Škegro Marina (Zagi)
29
22.10.2018. 12:01:22
NE

3. Kos Dora (Ponikve)
42
06.11.2018. 20:09:02
NE

4. Sindičić Franka Antonia (Ogulin)
49
03.11.2018. 12:21:52
NE

5. Vuletić Ivana Magdalena (Stobreč)
59
06.11.2018. 22:31:49
NE

6. Škegro Korina (Chromos)
64
22.10.2018. 10:42:31
NE

7. Anić Eni (Split 1950)
113
30.10.2018. 10:32:00
NE


?aruni Anton (Opatija)
4
03.11.2018. 11:26:26
NE

Muki Ana (Varadin 1181)
7
06.11.2018. 17:25:00
NE

?ari Frane (Stobre)
90
07.11.2018. 18:34:21
NE

Grabovac Andrej (Dalmacijacement)

07.11.2018. 09:21:36
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument