Turnir
DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
07.11.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
10.11.2018. ::
Trajanje turnira
10.11.2018. :: - 12.11.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: tkzagi@gmail.com

1. Stipetić Anton (Ogulin)
2
05.11.2018. 23:53:25
NE

2. Levak Noa (Franjo Punec)
3
06.11.2018. 20:47:18
NE

3. Cerezin Vito (Zagi)
5
04.11.2018. 17:32:59
NE

4. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
9
04.11.2018. 08:36:54
NE

5. Pasarić Noa (Vulpes)
12
07.11.2018. 11:35:25
NE

6. Ivanišević Emanuel (Zagi)
13
04.11.2018. 17:34:10
NE

7. Zuberbuhler Ryan (Medveak)
16
06.11.2018. 22:47:44
NE

8. Hainš Domagoj (Tweener)
32
06.11.2018. 20:56:54
NE

9. Tadić Roko (Tweener)
33
06.11.2018. 20:40:49
NE

10. Horvat Juraj (Prelog)
34
05.11.2018. 20:29:20
NE

11. Klaričić Niko (Medveak)
37
07.11.2018. 09:53:19
NE

12. Fattorini Ivan Viggo (Iteam)
38
06.11.2018. 21:32:08
NE

13. Dubovečak Jakov (Iteam)
39
06.11.2018. 20:40:10
NE

14. Mahmet Jan (Medveak)
40
06.11.2018. 22:46:38
NE

15. Nadali Niko (Medveak)
45
06.11.2018. 22:47:22
NE

16. Klisović Roko (Iteam)
74
06.11.2018. 20:40:27
NE

17. Čaklović Saša (Medveak)
102
06.11.2018. 22:46:13
NE

18. Vrbnjak Mislav (Vrbovec)
122
07.11.2018. 14:00:07
NE

19. Puškar Alem (Tweener)
NEMA
06.11.2018. 07:38:52
NE

20. Kreković Filip (Movens)
NEMA
07.11.2018. 12:05:08
NE

21. Viduka Noa (VII)
NEMA
02.11.2018. 15:07:39
NE

22. Novaković Roko (HTK Zagreb)
NEMA
06.11.2018. 11:36:49
NE

23. Neralić Luka (Ogulin)
NEMA
06.11.2018. 20:42:29
NE


1. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
6
05.11.2018. 07:14:49
NE

2. Dobrić Marta (Šubićevac)
7
30.10.2018. 10:02:16
NE

3. Ćorić Sofija (Vulpes)
12
07.11.2018. 11:34:59
NE

4. Balent Tamara (Prelog)
13
05.11.2018. 11:54:04
NE

5. Tomeljak Niki (Top Spin)
14
07.11.2018. 09:09:16
NE

6. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
15
06.11.2018. 14:41:01
NE

7. Stipčević Zara (Zaprešić)
19
07.11.2018. 11:44:33
NE

8. Les Mihaela (Zagi)
21
05.11.2018. 11:50:11
NE

9. Šantić Ema (Didon)
23
06.11.2018. 20:51:38
NE

10. Dragičević Nika (Didon)
25
06.11.2018. 11:41:32
NE

11. Vidović Lucija (Franjo Punčec)
27
06.11.2018. 16:03:44
NE

12. Šaban Paula (Zagi)
31
06.11.2018. 17:26:02
NE

13. Sunara Nika (Zagi)
33
06.11.2018. 15:41:43
NE

14. Bukvić Lana (Samobor 1890)
38
06.11.2018. 13:47:29
NE

15. Kardum Andrea (Iteam)
39
07.11.2018. 12:55:37
NE

16. Resanović Nela (Samobor 1890)
41
07.11.2018. 10:24:32
NE

17. Vidan Tara (Zagi)
42
06.11.2018. 10:24:38
NE

18. Burić Mia (Vrbovec)
51
06.11.2018. 22:56:16
NE

19. Balić Helena (Zlatar)
53
06.11.2018. 07:17:36
NE

20. Đuđik Iskra (Zagi)
54
06.11.2018. 21:01:52
NE

21. Kraljević Sara (Tweener)
57
06.11.2018. 07:38:34
NE

22. Bonovil Ana (San Spin)
60
06.11.2018. 15:36:58
NE

23. Podravac Lucija (Didon)
63
05.11.2018. 18:28:28
NE

24. Kordić Kalina (Tweener)
76
06.11.2018. 07:38:21
NE

25. Hudinčec Ana (Futur)
78
06.11.2018. 17:39:21
NE

26. Maslać Dora (Medveščak)
87
06.11.2018. 22:47:05
NE

27. Mileusnić Zara (Špansko)
111
06.11.2018. 17:46:27
NE

28. Radavić Naia (Špansko)
113
06.11.2018. 17:37:46
NE

29. Plavljanić Lana (Vulpes)
NEMA
07.11.2018. 11:36:12
NE

30. Pavlović Ana Karla (Ponikve)
NEMA
07.11.2018. 13:09:27
NE

31. Brnić Maja (Iteam)
NEMA
07.11.2018. 13:39:39
NE

32. Vukić Marta (Ponikve)
NEMA
06.11.2018. 09:25:29
NE

33. Vićan Klara (Iteam)
NEMA
07.11.2018. 11:12:21
NE

34. Jurković Petra (HTK Zagreb)
NEMA
07.11.2018. 09:52:54
NE

35. Šoda Tea (Futur)
NEMA
06.11.2018. 12:53:12
NE

36. Ćorković Iva (Ponikve)
NEMA
06.11.2018. 17:09:58
NE

37. Vasilj Ana (HTK Zagreb)
NEMA
07.11.2018. 07:55:36
NE


Mari?i Lovro (Top Spin)

07.11.2018. 20:37:11
NE

()

08.11.2018. 11:42:17
NE

()

08.11.2018. 14:20:32
NE

Zlatevski Leon (HATK Mladost)

08.11.2018. 17:52:10
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument