Turnir
MASTERS 15
Kategorija
16
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
02.11.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
10.11.2018. ::
Trajanje turnira
10.11.2018. :: - 12.11.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Broj terena
Podloga
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:
  • Adresa:
  • Grad:
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel:
  • Fax:
  • E-mail:

1. Šodan Ivan (Split 1950)
2
02.11.2018. 12:17:53
NE

2. Babić Brajko Leon (akovo)
4
02.11.2018. 11:32:26
NE

3. Erceg Lovre (Split 1950)
6
23.10.2018. 20:04:51
NE

4. Prižmić Dino (Split 1950)
8
01.11.2018. 23:05:54
NE

5. Bašković Roko (Kvarner)
11
24.10.2018. 07:25:39
NE

6. Ivanek Stjepan (Varadin 1181)
12
30.10.2018. 21:11:24
NE

7. Mikrut Luka (Split 1950)
16
30.10.2018. 08:13:57
NE

8. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
17
02.11.2018. 09:06:32
NE

9. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
18
23.10.2018. 17:45:08
NE

10. Mišura Roko (Split 1950)
42
17.10.2018. 23:58:14
NE

11. Šarić Frane (Stobre)
66
01.11.2018. 17:59:05
NE

12. Vidović Luka (Varteks)
75
02.10.2018. 13:05:03
NE

13. Vertuš Tomo (Varteks)
102
18.10.2018. 08:12:03
NE


1. Svetac Sara (Split 1950)
1
01.11.2018. 07:25:52
NE

2. Majetić Marijana (Victoria)
2
02.11.2018. 12:33:36
NE

3. Hunčak Kornelia (Opatija)
3
28.10.2018. 10:34:17
NE

4. Dundović Nika (Kvarner)
4
17.10.2018. 17:03:15
NE

5. Knežević Nora (Medveščak)
5
23.10.2018. 08:50:19
NE

6. Marčinko Petra (Top Spin)
6
24.10.2018. 12:03:54
NE

7. Cindrić Rebeka (Varteks)
10
31.10.2018. 09:44:41
NE

8. Matković Eva (Kvarner)
12
24.10.2018. 10:48:55
NE

9. Rajki Tena (HTK Zagreb)
13
03.10.2018. 20:33:06
NE

10. Vukičević Klara (Pomak)
14
15.10.2018. 13:31:51
NE

11. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
17
21.10.2018. 11:12:08
NE

12. Sladaković Tara (Smrikve)
18
26.10.2018. 19:27:53
NE

13. Midžić Ema (Osijek)
19
25.10.2018. 12:47:09
NE

14. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
24
28.10.2018. 17:48:59
NE

15. Žunić Mare (Dalmacija)
34
31.10.2018. 18:22:18
NE

16. Mustapić Matea mirjam (Split 1950)
72
01.11.2018. 06:17:23
NE

17. Lavrentova Arina (Smrikve)
122
08.10.2018. 08:10:31
DA


?unji Maxi (HTK Zagreb)
131
27.09.2018. 04:45:36
NE

Baressi Chiara (Vodnjan-Dignano)

07.04.2018. 14:36:36
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument