Turnir
MASTERS 15
Kategorija
16
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
02.11.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
10.11.2018. ::
Trajanje turnira
10.11.2018. :: - 12.11.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Broj terena
Podloga
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:
  • Adresa:
  • Grad:
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel:
  • Fax:
  • E-mail:

1. Prižmić Dino (Split 1950)
6
01.11.2018. 23:05:54
NE

2. Mikrut Luka (Split 1950)
7
30.10.2018. 08:13:57
NE

3. Babić brajko Leon (Đakovo)
10
02.11.2018. 11:32:26
NE

4. Ivanek Stjepan (Varaždin 1181)
11
30.10.2018. 21:11:24
NE

5. Šodan Ivan (Split 1950)
13
02.11.2018. 12:17:53
NE

6. Bašković Roko (Kvarner)
14
24.10.2018. 07:25:39
NE

7. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
22
02.11.2018. 09:06:32
NE

8. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
28
23.10.2018. 17:45:08
NE

9. Erceg Lovre (Split 1950)
30
23.10.2018. 20:04:51
NE

10. Mišura Roko (Split 1950)
53
17.10.2018. 23:58:14
NE

11. Šarić Frane (Stobreč)
77
01.11.2018. 17:59:05
NE

12. Vertuš Tomo (Varteks)
85
18.10.2018. 08:12:03
NE

13. Vidović Luka (Varteks)
115
02.10.2018. 13:05:03
NE


1. Majetić Marijana (Victoria)
1
02.11.2018. 12:33:36
NE

2. Hunčak Kornelia (Opatija)
2
28.10.2018. 10:34:17
NE

3. Svetac Sara (Split 1950)
4
01.11.2018. 07:25:52
NE

4. Knežević Nora (Medveščak)
7
23.10.2018. 08:50:19
NE

5. Matković Eva (Kvarner)
8
24.10.2018. 10:48:55
NE

6. Rajki Tena (HTK Zagreb)
9
03.10.2018. 20:33:06
NE

7. Cindrić Rebeka (Varteks)
10
31.10.2018. 09:44:41
NE

8. Žunić Mare (Dalmacija)
11
31.10.2018. 18:22:18
NE

9. Midžić Ema (Osijek)
13
25.10.2018. 12:47:09
NE

10. Dundović Nika (Kvarner)
14
17.10.2018. 17:03:15
NE

11. Mustapić Matea mirjam (Split 1950)
16
01.11.2018. 06:17:23
NE

12. Vukičević Klara (Pomak)
18
15.10.2018. 13:31:51
NE

13. Marčinko Petra (Top Spin)
19
24.10.2018. 12:03:54
NE

14. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
20
28.10.2018. 17:48:59
NE

15. Sladaković Tara (Smrikve)
21
26.10.2018. 19:27:53
NE

16. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
24
21.10.2018. 11:12:08
NE

17. Lavrentova Arina (Smrikve)
138
08.10.2018. 08:10:31
DA


Baressi Chiara (Vodnjan-Dignano)
127
07.04.2018. 14:36:36
NE

ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
167
27.09.2018. 04:45:36
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument