Turnir
DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
14.11.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
17.11.2018. ::
Trajanje turnira
17.11.2018. :: - 19.11.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: tkzagi@gmail.com

1. Nikolić Erik (Purger)
1
13.11.2018. 08:09:07
NE

2. Dubovečak Filip (Iteam)
8
14.11.2018. 08:50:18
NE

3. Karačić Vilim (Terra)
14
13.11.2018. 21:57:08
NE

4. Stipetić Anton (Ogulin)
17
14.11.2018. 09:03:39
NE

5. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
20
09.11.2018. 09:03:14
NE

6. Bulović Matija (Vulpes)
25
11.11.2018. 18:33:33
NE

7. Vertuš Tomo (Varteks)
29
14.11.2018. 11:39:08
NE

8. Jamić Jurica (Movens)
30
13.11.2018. 08:34:50
NE

9. Bradvić Marko (Gem)
31
13.11.2018. 19:53:50
NE

10. Cerezin Vito (Zagi)
33
13.11.2018. 11:21:31
NE

11. Neralić Luka (Ogulin)
45
14.11.2018. 10:39:56
NE

12. Viduka Noa (VII)
52
11.11.2018. 10:39:32
NE

13. Šveljo Marcos (Futur)
56
14.11.2018. 09:51:45
NE

14. Burić Karlo (Vrbovec)
65
13.11.2018. 22:46:59
NE

15. Skenderović Vid (Varteks)
72
06.11.2018. 13:08:12
NE

16. Golec Niko (Iteam)
178
13.11.2018. 10:27:45
NE

17. Kljaić Noa (Iteam)
NEMA
13.11.2018. 12:24:56
NE

18. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
NEMA
24.09.2018. 14:20:54
NE

19. Štabek Domagoj (Terra)
NEMA
13.11.2018. 14:43:25
NE

20. Majcan Lovro (Samobor 1890)
NEMA
13.11.2018. 20:11:51
NE

21. Boban Viktor (Top Spin)
NEMA
13.11.2018. 21:33:32
NE

22. Jagetić Borna (Varadin 1181)
NEMA
14.11.2018. 09:11:01
NE

23. Ferega Filip (Iteam)
NEMA
14.11.2018. 09:06:20
NE

24. Marić Vid (Top Spin)
NEMA
14.11.2018. 08:23:11
NE


1. Derniković Ria (Iteam)
10
13.11.2018. 12:25:31
NE

2. Stojanović Sara (Iteam)
15
14.11.2018. 09:19:18
NE

3. Ivković Luna (Iteam)
17
13.11.2018. 12:29:35
NE

4. Persson Manuella (Opatija)
22
13.11.2018. 22:54:47
NE

5. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
30
12.11.2018. 18:36:48
NE

6. Palikuća Petra (Iteam)
51
13.11.2018. 12:27:10
NE

7. Kožul Karla (Split 1950)
56
14.11.2018. 13:04:30
NE

8. Mažuran Lara (Futur)
59
13.11.2018. 19:02:13
NE

9. Žufić Mia (Bale)
69
14.11.2018. 09:14:15
NE

10. Pešut Laura (San Spin)
81
14.11.2018. 11:02:49
NE

11. Vićan Klara (Iteam)
136
13.11.2018. 12:31:12
NE

12. Šelendić Magdalena (Vulpes)
137
14.11.2018. 11:18:45
NE

13. Božić Iva (Iteam)
147
14.11.2018. 13:53:15
NE

14. Vratović Agata (Bale)
173
14.11.2018. 09:14:04
NE

15. Tabak Katarina (Victoria)
NEMA
13.11.2018. 10:13:17
NE

16. Hmelaš Nina (Vulpes)
NEMA
14.11.2018. 11:18:24
NE

17. Komadina Morana (Dalmacija)
NEMA
13.11.2018. 13:40:33
NE

18. Medić Kata (Terra)
NEMA
12.11.2018. 22:16:57
NE

19. Tomić Marta (Futur)
NEMA
07.11.2018. 10:58:05
NE


Poljan Ena (Varteks)
32
15.11.2018. 10:20:53
NE

Juri Petra (Vulpes)
134
15.11.2018. 13:38:46
NE

Vasilj Ana (HTK Zagreb)
157
19.11.2018. 10:13:32
NE

Jelu?i Noah (Opatija)

09.11.2018. 15:22:32
NE

Mari?i Bruna (HTK Zagreb)

14.11.2018. 21:35:26
NE

Marnika Angela (Dalmacija)

13.11.2018. 11:11:25
NE

?estan Antonio (Bale)

15.11.2018. 09:38:24
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument