Turnir
DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
14.11.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
17.11.2018. ::
Trajanje turnira
17.11.2018. :: - 19.11.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Dean Gledić i Davor Jaić
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: tkzagi@gmail.com

1. Nikolić Erik (Purger)
2
13.11.2018. 08:09:07
NE

2. Vertuš Tomo (Varteks)
10
14.11.2018. 11:39:08
NE

3. Karačić Vilim (Terra)
11
13.11.2018. 21:57:08
NE

4. Stipetić Anton (Ogulin)
12
14.11.2018. 09:03:39
NE

5. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
18
09.11.2018. 09:03:14
NE

6. Dubovečak Filip (Iteam)
20
14.11.2018. 08:50:18
NE

7. Jamić Jurica (Movens)
26
13.11.2018. 08:34:50
NE

8. Bulović Matija (Vulpes)
29
11.11.2018. 18:33:33
NE

9. Cerezin Vito (Zagi)
37
13.11.2018. 11:21:31
NE

10. Šveljo Marcos (Futur)
38
14.11.2018. 09:51:45
NE

11. Viduka Noa (Hrvoje)
41
11.11.2018. 10:39:32
NE

12. Bradvić Marko (Gem)
44
13.11.2018. 19:53:50
NE

13. Neralić Luka (Ogulin)
49
14.11.2018. 10:39:56
NE

14. Burić Karlo (Vrbovec)
54
13.11.2018. 22:46:59
NE

15. Skenderović Vid (Varteks)
64
06.11.2018. 13:08:12
NE

16. Golec Niko (Iteam)
159
13.11.2018. 10:27:45
NE

17. Jagetić Borna (Varaždin 1181)
NEMA
14.11.2018. 09:11:01
NE

18. Ferega Filip (Iteam)
NEMA
14.11.2018. 09:06:20
NE

19. Štabek Domagoj (Terra)
NEMA
13.11.2018. 14:43:25
NE

20. Majcan Lovro (Samobor 1890)
NEMA
13.11.2018. 20:11:51
NE

21. Boban Viktor (Top Spin)
NEMA
13.11.2018. 21:33:32
NE

22. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
NEMA
24.09.2018. 14:20:54
NE

23. Marić Vid (Top Spin)
NEMA
14.11.2018. 08:23:11
NE

24. Kljaić Noa (Iteam)
NEMA
13.11.2018. 12:24:56
NE


1. Derniković Ria (Iteam)
12
13.11.2018. 12:25:31
NE

2. Stojanović Sara (Iteam)
15
14.11.2018. 09:19:18
NE

3. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
19
12.11.2018. 18:36:48
NE

4. Persson Manuella (Opatija)
20
13.11.2018. 22:54:47
NE

5. Ivković Luna (Iteam)
24
13.11.2018. 12:29:35
NE

6. Kožul Karla (Split 1950)
29
14.11.2018. 13:04:30
NE

7. Palikuća Petra (Iteam)
39
13.11.2018. 12:27:10
NE

8. Žufić Mia (Bale)
43
14.11.2018. 09:14:15
NE

9. Mažuran Lara (Futur)
47
13.11.2018. 19:02:13
NE

10. Pešut Laura (San Spin)
74
14.11.2018. 11:02:49
NE

11. Vićan Klara (Iteam)
127
13.11.2018. 12:31:12
NE

12. Šelendić Magdalena (Vulpes)
128
14.11.2018. 11:18:45
NE

13. Božić Iva (Iteam)
138
14.11.2018. 13:53:15
NE

14. Vratović Agata (Bale)
169
14.11.2018. 09:14:04
NE

15. Tomić Marta (Futur)
NEMA
07.11.2018. 10:58:05
NE

16. Hmelaš Nina (Vulpes)
NEMA
14.11.2018. 11:18:24
NE

17. Komadina Morana (Dalmacija)
NEMA
13.11.2018. 13:40:33
NE

18. Tabak Katarina (Victoria)
NEMA
13.11.2018. 10:13:17
NE

19. Medić Kata (Terra)
NEMA
12.11.2018. 22:16:57
NE


Poljan Ena (Varteks)
38
15.11.2018. 10:20:53
NE

Jurić Petra (Vulpes)
124
15.11.2018. 13:38:46
NE

Vasilj Ana (HTK Zagreb)
151
19.11.2018. 10:13:32
NE

Jelušić Noah (Opatija)

09.11.2018. 15:22:32
NE

Maričić Bruna (HTK Zagreb)

14.11.2018. 21:35:26
NE

Marnika Angela (Dalmacija)

13.11.2018. 11:11:25
NE

Šestan Antonio (Bale)

15.11.2018. 09:38:24
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument