Turnir
DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
16
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
21.11.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
24.11.2018. ::
Trajanje turnira
24.11.2018. :: - 26.11.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: tkzagi@gmail.com

1. Margetić Matija (Preko)
10
21.11.2018. 11:42:16
NE

2. Bašković Roko (Kvarner)
11
19.11.2018. 13:57:02
NE

3. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
14
31.10.2018. 15:06:14
NE

4. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
18
20.11.2018. 22:10:35
NE

5. Ercegović Ante Petar (Vulpes)
20
14.11.2018. 20:36:41
NE

6. Klaić Karlo (Ragusa)
23
16.11.2018. 09:55:37
NE

7. Soldatić Leon (Kvarner)
26
18.11.2018. 19:54:34
NE

8. Jagetić Borna (Varadin 1181)
30
20.11.2018. 20:17:05
NE

9. Vasung Dorian (HATK Mladost)
44
21.11.2018. 08:43:46
NE

10. Maričić Lovro (Top Spin)
58
04.07.2018. 16:32:19
NE

11. Biondić Dorijan (Opatija)
61
20.11.2018. 17:49:44
NE

12. Burec Oliver (Vrbovec)
79
06.11.2018. 07:47:33
NE

13. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
131
24.09.2018. 14:21:09
NE

14. Antončić Fran Anton (Futur)
148
21.11.2018. 12:25:43
NE

15. Srabinec Antonio (Vrbovec)
NEMA
21.11.2018. 09:01:22
NE

16. Samac Tin (Preko)
NEMA
21.11.2018. 09:46:13
NE

17. Tipura Dorian (Rukavac)
NEMA
20.11.2018. 11:35:24
NE

18. Vuković Ante (Borovo Naselje)
NEMA
19.11.2018. 21:04:54
NE

19. Zorović Dominic (Kvarner)
NEMA
19.11.2018. 16:19:33
NE

20. Kirbiš Aljaž (Varteks)
NEMA
21.11.2018. 12:54:25
NE


1. Rajki Tena (HTK Zagreb)
13
02.11.2018. 09:51:14
NE

2. Škegro Marina (Zagi)
29
13.11.2018. 09:27:01
NE

3. Mišak Lucija (Varaždin 1181)
47
20.11.2018. 17:00:43
NE

4. Kos Dora (Ponikve)
49
20.11.2018. 23:00:06
NE

5. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
56
21.11.2018. 10:39:22
NE

6. Sindičić Dora (Medveščak)
58
18.11.2018. 22:12:30
NE

7. Živković Laura (Iteam)
80
21.11.2018. 00:10:27
NE

8. Komadina Morana (Dalmacija)
88
21.11.2018. 10:59:31
NE

9. Medić Kata (Terra)
95
20.11.2018. 14:42:58
NE

10. Lavrentova Arina (Smrikve)
122
14.09.2018. 08:35:07
DA

11. Vranić Nina (HTK Zagreb)
NEMA
19.11.2018. 11:14:14
NE


Sokolovi Hana (HTK Zagreb)
17
22.11.2018. 14:32:59
NE

Majcan Lovro (Samobor 1890)
19
21.11.2018. 22:46:57
NE

Stani Maja (Kastav)
28
21.11.2018. 17:54:12
NE

Djoki Stefan (Bale)
38
22.11.2018. 09:03:45
NE

Vidovi Luka (Varteks)
75
22.11.2018. 16:09:40
NE

Buri Karlo (Vrbovec)
90
22.11.2018. 12:35:16
NE

Allen A. Walker (Split 1950)
99
22.11.2018. 14:52:36
DA

Jov?i Nevena (Olimpija Osijek 1984)
102
21.11.2018. 22:02:05
NE

Zlatar Teodor (Franjo Punec)

22.11.2018. 15:52:27
NE

Mari?i Mirjam (HTK Zagreb)

06.11.2018. 21:15:12
NE

()

20.11.2018. 16:21:17
NE

()

22.11.2018. 16:38:09
NE

Muki Ana (Varadin 1181)

21.11.2018. 22:01:57
NE

()

22.11.2018. 15:01:18
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument