Turnir
PRVENSTVO HRVATSKE DO 18 GODINA
Kategorija
18
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
10.04.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
14.04.2018. ::
Trajanje turnira
14.04.2018. :: - 19.04.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ČAKOVEC
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
64/32/16 M
32/32/16 Ž
  • Organizator:TK Franjo Punčec Čakovec
  • Adresa: Teniski park 1
  • Grad: ČAKOVEC
  • Telefon: (040) 312 186
  • Fax: (040) 314 176
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Bojan Ružić
  • Tel: 098706157
  • Fax:(040) 314 176
  • E-mail: puncectenis@gmail.com

1. Horvat Roko (Top Spin)
MR2
10.04.2018. 11:49:54
NE

2. Kostić Ferček Maks (Varaždin 1181)
2
03.04.2018. 19:19:56
NE

3. Ajduković Duje (HTK Zagreb)
4
09.04.2018. 16:49:06
NE

4. Škreb Dorian (Vulpes)
7
09.04.2018. 10:19:39
NE

5. Šimunović Dominik (Chromos-Savica)
13
10.04.2018. 10:56:38
NE

6. Žeželj Nikola (Vulpes)
15
09.04.2018. 10:20:11
NE

7. Martinović Mateo (Kvarner)
17
05.04.2018. 21:45:58
NE

8. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
30
06.04.2018. 08:41:18
NE

9. Ivičić Đani (Prečko)
34
10.04.2018. 09:11:20
NE

10. Mitrović Fran (HTK Zagreb)
41
04.04.2018. 08:06:50
NE

11. Barun Božo (Resnik)
45
05.04.2018. 18:52:35
NE

12. Tkalec Robert (Medveščak)
49
10.04.2018. 09:58:50
NE

13. Kranjčević Andro (Opatija)
50
05.04.2018. 16:10:03
NE

14. Nedeljko Ervin (Franjo Punčec)
63
08.04.2018. 09:13:52
NE

15. Košćec Juraj (Varteks)
65
09.04.2018. 20:19:25
NE

16. Vidović Luka (Varteks)
66
09.04.2018. 18:45:49
NE

17. Mrvac Mateo (Prečko)
90
08.04.2018. 17:48:07
NE

18. Gušćić Sandro (Osijek)
98
09.04.2018. 10:12:11
NE

19. Blažić Filip (Prečko)
112
07.04.2018. 19:00:30
NE

20. Đerek Luka (Medveščak)
NEMA
10.04.2018. 09:59:34
NE

21. Znamenaček Marko (Medveščak)
NEMA
10.04.2018. 10:00:08
NE

22. Pjević Mauro (HTK Zagreb)
NEMA
06.04.2018. 08:55:10
NE

23. Grabovac Andrej (Dalmacijacement)
NEMA
09.04.2018. 15:04:39
NE

24. Galić Marko (HTK Zagreb)
NEMA
05.04.2018. 09:05:14
NE

25. Jukić Luka (Split 1950)
NEMA
04.04.2018. 08:44:04
NE

26. Bilosnić Mate (Zadar 08)
NEMA
06.04.2018. 21:55:04
NE

27. Katanec Antun (Top Spin)
NEMA
10.04.2018. 09:18:53
NE

28. Sušak Bruno (Prečko)
NEMA
09.04.2018. 16:50:27
NE

29. Zalukar Marko (Zagi)
NEMA
09.04.2018. 17:54:28
NE

30. Šipraka Karlo (Pro 2000)
NEMA
09.04.2018. 13:26:04
NE

31. Kos Leon (Prečko)
NEMA
09.04.2018. 20:17:41
NE

32. Dujmović Ivan (Zadar 08)
NEMA
10.04.2018. 00:05:35
NE

33. Stepanić Patrik (HTK Zagreb)
NEMA
08.04.2018. 18:37:36
NE

34. Markušić Ivan (Prečko)
NEMA
07.04.2018. 19:01:25
NE

35. Kovačić Vid (Futur)
NEMA
10.04.2018. 09:18:31
NE

36. Čičin Šain Ante (Medveščak)
NEMA
11.04.2018. 10:34:19
NE


1. Hunčak Kornelia (Opatija)
3
04.04.2018. 12:46:14
NE

2. Mašić Laura (Top Spin)
4
10.04.2018. 10:14:23
NE

3. Majetić Marijana (Victoria)
5
09.04.2018. 11:35:50
NE

4. Svetec Nika (Varaždin 1181)
8
04.04.2018. 17:47:18
NE

5. Hraščanec Lara (Varteks)
9
10.04.2018. 07:40:43
NE

6. Matković Eva (Kvarner)
10
06.04.2018. 22:37:07
NE

7. Dundović Nika (Kvarner)
11
09.04.2018. 16:15:10
NE

8. Habeković Ita (HTK Zagreb)
12
09.04.2018. 19:05:21
NE

9. Sindičić Franka Antonia (Ogulin)
16
03.04.2018. 21:19:57
NE

10. Pintar Lorena (Ponikve)
23
08.04.2018. 22:18:25
NE

11. Grulović Lara (Medveščak)
34
10.04.2018. 09:58:24
NE

12. Cipetić Renata (Kaštela)
37
07.04.2018. 22:18:16
NE

13. Žunić Mare (Dalmacija)
44
08.04.2018. 08:43:07
NE

14. Zelić Iva (Zagi)
49
06.04.2018. 06:51:50
NE

15. Sindičić Dora (Medveščak)
53
04.04.2018. 20:15:06
NE

16. Škegro Korina (Chromos)
56
10.04.2018. 11:14:34
NE

17. Brežanin Lana (Iteam)
63
09.04.2018. 12:09:32
NE

18. Bagarić Leonarda (Iteam)
69
07.04.2018. 19:00:17
NE

19. Matić Stella (Movens)
74
10.04.2018. 13:15:36
NE

20. Kralj Lora (HTK Zagreb)
88
10.04.2018. 13:49:59
NE

21. Džaja Ria (Victoria)
114
09.04.2018. 11:37:32
NE

22. Mohač Borna (Ponikve)
123
05.04.2018. 07:03:13
NE

23. Deranja Petra (Ragusa)
126
09.04.2018. 10:02:03
NE

24. Matijević Gabrijela (Slavonija-Žito)
NEMA
10.04.2018. 08:33:18
NE

25. Turković Domenika (Špansko)
NEMA
05.04.2018. 17:37:58
NE

26. Barić Paula (Iteam)
NEMA
10.04.2018. 12:11:31
NE

27. Matić Nina (Movens)
NEMA
10.04.2018. 13:19:50
NE

28. Horvat Leonarda (Franjo Punčec)
NEMA
04.04.2018. 06:33:19
NE

29. Jurković Lea (Futur)
NEMA
06.04.2018. 21:02:36
NE

30. Ivanišević Petra (Lošinj-Jadranka)
NEMA
09.04.2018. 19:44:29
NE

31. Gavrić Lorena (Iteam)
NEMA
07.04.2018. 19:00:57
NE


Krolo Karlo (Split 1950)
24
12.02.2019. 16:40:08
NE

Kilić Karla (Dalmacijacement)

11.04.2018. 17:33:06
NE

Draušnik Eugen (Medveščak)

11.04.2018. 17:12:15
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument