Turnir
PRVENSTVO HRVATSKE DO 18 GODINA
Kategorija
18
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
10.04.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
14.04.2018. ::
Trajanje turnira
14.04.2018. :: - 19.04.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ČAKOVEC
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
64/32/16 M
32/32/16 Ž
  • Organizator:TK Franjo Punec akovec
  • Adresa: Teniski park 1
  • Grad: ČAKOVEC
  • Telefon: (040) 312 186
  • Fax: (040) 314 176
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 098706157
  • Fax:(040) 314 176
  • E-mail: puncectenis@gmail.com

1. Horvat Roko (Top Spin)
MR2
10.04.2018. 11:49:54
NE

2. Kostić Ferček Maks (Varadin 1181)
1
03.04.2018. 19:19:56
NE

3. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
2
03.04.2018. 08:29:48
NE

4. Bašić Nikola (Samobor 1890)
3
03.04.2018. 18:08:09
NE

5. Šarunić Anton (Opatija)
4
01.04.2018. 12:15:52
NE

6. Škreb Dorian (Vulpes)
6
09.04.2018. 10:19:39
NE

7. Stipetić Roko (Ogulin)
7
30.03.2018. 22:40:43
NE

8. Erceg Lovre (Split 1950)
10
03.04.2018. 14:26:00
NE

9. Martinović Mateo (Kvarner)
13
05.04.2018. 21:45:58
NE

10. Žeželj Nikola (Vulpes)
16
09.04.2018. 10:20:11
NE

11. Šimunović Dominik (Chromos-Savica)
17
10.04.2018. 10:56:38
NE

12. Ajduković Duje (HTK Zagreb)
18
09.04.2018. 16:49:06
NE

13. Jakić Marino (Split 1950)
19
27.03.2018. 20:19:41
NE

14. Inđić Marko (Vulpes)
22
03.04.2018. 14:17:49
NE

15. Košćec Juraj (Varteks)
23
09.04.2018. 20:19:25
NE

16. Zlatar Teodor (Franjo Punec)
25
03.04.2018. 12:12:25
NE

17. Sabljak Filip (Ogulin)
28
30.03.2018. 20:33:54
NE

18. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
29
06.04.2018. 08:41:18
NE

19. Suevich Lovro (Zagi)
38
28.03.2018. 15:23:17
NE

20. Piper Nikola (Osijek)
40
29.03.2018. 12:38:26
NE

21. Barun Božo (Resnik)
46
05.04.2018. 18:52:35
NE

22. Vidović Luka (Varteks)
47
09.04.2018. 18:45:49
NE

23. Tkalec Robert (Medveak)
50
10.04.2018. 09:58:50
NE

24. Sain Francesco (Ogulin)
61
01.04.2018. 22:55:32
NE

25. Sokolić Sven (Preko)
63
30.03.2018. 20:07:42
NE

26. Ivičić Đani (Preko)
65
10.04.2018. 09:11:20
NE

27. Mitrović Fran (HTK Zagreb)
71
04.04.2018. 08:06:50
NE

28. Kranjčević Andro (Opatija)
73
05.04.2018. 16:10:03
NE

29. Blažić Filip (Preko)
84
07.04.2018. 19:00:30
NE

30. Gušćić Sandro (Osijek)
102
09.04.2018. 10:12:11
NE

31. Mrvac Mateo (Preko)
121
08.04.2018. 17:48:07
NE

32. Nedeljko Ervin (Franjo Punec)
137
08.04.2018. 09:13:52
NE

33. Gadžić Davor (Osijek)
151
01.04.2018. 23:38:52
NE

34. Volarević Matija (Pro 2000)
152
26.03.2018. 17:26:13
NE

35. Dujmović Ivan (Zadar 08)
NEMA
10.04.2018. 00:05:35
NE

36. Čičin Šain Ante (Medveak)
NEMA
11.04.2018. 10:34:19
NE

37. Kovačić Vid (Futur)
NEMA
10.04.2018. 09:18:31
NE

38. Erceg Roko (Iteam)
NEMA
30.03.2018. 09:17:41
NE

39. Katanec Antun (Top Spin)
NEMA
10.04.2018. 09:18:53
NE

40. Šaler Filip (Ponikve)
NEMA
30.03.2018. 13:18:44
NE

41. Đerek Luka (Medveak)
NEMA
10.04.2018. 09:59:34
NE

42. Znamenaček Marko (Medveak)
NEMA
10.04.2018. 10:00:08
NE

43. Suevich Karlo (Chromos-Savica)
NEMA
31.03.2018. 23:23:05
NE

44. Kos Leon (Preko)
NEMA
09.04.2018. 20:17:41
NE

45. Stepanić Patrik (HTK Zagreb)
NEMA
08.04.2018. 18:37:36
NE

46. Jukić Luka (Split 1950)
NEMA
04.04.2018. 08:44:04
NE

47. Markušić Ivan (Preko)
NEMA
07.04.2018. 19:01:25
NE

48. Galić Marko (HTK Zagreb)
NEMA
05.04.2018. 09:05:14
NE

49. Bilosnić Mate (Zadar 08)
NEMA
06.04.2018. 21:55:04
NE

50. Pjević Mauro (HTK Zagreb)
NEMA
06.04.2018. 08:55:10
NE

51. Žimbrek-Turković Gašpar (HTK Zagreb)
NEMA
26.03.2018. 11:56:58
NE

52. Jurković Marin (Top Spin)
NEMA
01.04.2018. 22:48:35
NE

53. Zalukar Marko (HATK Mladost)
NEMA
09.04.2018. 17:54:28
NE

54. Sušak Bruno (Preko)
NEMA
09.04.2018. 16:50:27
NE

55. Dizdarević Tin (Zagi)
NEMA
01.04.2018. 23:11:51
NE

56. Grabovac Andrej (Dalmacijacement)
NEMA
09.04.2018. 15:04:39
NE

57. Šipraka Karlo (Pro 2000)
NEMA
09.04.2018. 13:26:04
NE


1. Mašić Laura (Top Spin)
2
10.04.2018. 10:14:23
NE

2. Svetec Nika (Varaždin 1181)
4
04.04.2018. 17:47:18
NE

3. Hunčak Kornelia (Opatija)
6
04.04.2018. 12:46:14
NE

4. Mukić Ana (Varaždin 1181)
7
28.03.2018. 12:09:58
NE

5. Majetić Marijana (Victoria)
8
09.04.2018. 11:35:50
NE

6. Dundović Nika (Kvarner)
9
09.04.2018. 16:15:10
NE

7. Hraščanec Lara (Varteks)
10
10.04.2018. 07:40:43
NE

8. Marić Greta (Iteam)
12
03.04.2018. 15:30:30
NE

9. Matković Eva (Kvarner)
16
06.04.2018. 22:37:07
NE

10. Habeković Ita (HTK Zagreb)
17
09.04.2018. 19:05:21
NE

11. Žunić Mare (Dalmacija)
28
08.04.2018. 08:43:07
NE

12. Pintar Lorena (Ponikve)
31
08.04.2018. 22:18:25
NE

13. Cipetić Renata (Kaštela)
44
07.04.2018. 22:18:16
NE

14. Grulović Lara (Medveščak)
48
10.04.2018. 09:58:24
NE

15. Sindičić Franka Antonia (Ogulin)
49
03.04.2018. 21:19:57
NE

16. Sindičić Dora (Medveščak)
52
04.04.2018. 20:15:06
NE

17. Škegro Korina (Chromos)
64
10.04.2018. 11:14:34
NE

18. Brežanin Lana (Iteam)
66
09.04.2018. 12:09:32
NE

19. Matić Stella (Movens)
95
10.04.2018. 13:15:36
NE

20. Kralj Lora (HTK Zagreb)
101
10.04.2018. 13:49:59
NE

21. Bagarić Leonarda (Iteam)
118
07.04.2018. 19:00:17
NE

22. Zelić Iva (Zagi)
123
06.04.2018. 06:51:50
NE

23. Mohač Borna (Ponikve)
125
05.04.2018. 07:03:13
NE

24. Deranja Petra (Ragusa)
128
09.04.2018. 10:02:03
NE

25. Matić Nina (Movens)
NEMA
10.04.2018. 13:19:50
NE

26. Matijević Gabrijela (Slavonija-Žito)
NEMA
10.04.2018. 08:33:18
NE

27. Barić Paula (Iteam)
NEMA
10.04.2018. 12:11:31
NE

28. Šunjić Neli (HTK Zagreb)
NEMA
26.03.2018. 12:43:45
NE

29. Gavrić Lorena (Iteam)
NEMA
07.04.2018. 19:00:57
NE

30. Jurković Lea (Futur)
NEMA
06.04.2018. 21:02:36
NE

31. Horvat Leonarda (Franjo Punčec)
NEMA
04.04.2018. 06:33:19
NE

32. Ivanišević Petra (Lošinj-Jadranka)
NEMA
09.04.2018. 19:44:29
NE

33. Džaja Ria (Victoria)
NEMA
09.04.2018. 11:37:32
NE

34. Turković Domenika (Špansko)
NEMA
05.04.2018. 17:37:58
NE


Krolo Karlo (Split 1950)
9
12.02.2019. 16:40:08
NE

Kili Karla (Dalmacijacement)

11.04.2018. 17:33:06
NE

Drau?nik Eugen (Medveak)

11.04.2018. 17:12:15
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument