Turnir
OP DALMACIJE
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
18.04.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
20.04.2018. ::
Trajanje turnira
20.04.2018. :: - 23.04.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
STOBREČ
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Stobreč
  • Adresa: Put sv. Lovre 45b
  • Grad: STOBREČ
  • Telefon: (021) 325 064
  • Fax: (021) 325 036
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pepur
  • Tel: (021) 325 064
  • Fax:(021) 325 036
  • E-mail: tc-stobrec@st.t-com.hr

1. Allen August Jack (Split 1950)
13
01.04.2018. 18:27:09
DA

2. Smolčić Nikola (Split 1950)
16
17.04.2018. 19:38:11
NE

3. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
22
10.04.2018. 14:16:31
NE

4. Bogdan Stjepan (Ragusa)
23
17.04.2018. 14:50:54
NE

5. Makjanić Darko (Split 1950)
25
16.04.2018. 12:31:34
NE

6. Jurišić Kuzma (Ragusa)
28
17.04.2018. 14:51:46
NE

7. Sikirica Matej (Split 1950)
32
11.04.2018. 16:44:30
NE

8. Geets Antony (Dalmacijacement)
33
17.04.2018. 13:31:44
NE

9. Kardum Luka (Split 1950)
36
09.04.2018. 12:54:13
NE

10. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
38
14.04.2018. 09:53:22
NE

11. Angelini Marco (Split 1950)
53
08.04.2018. 11:03:46
NE

12. Buvinić Vito (Makarska)
60
16.04.2018. 17:12:32
NE

13. Terze Bruno (Stobreč)
62
17.04.2018. 18:16:00
NE

14. Mrduljaš Toni (Split 1950)
63
11.04.2018. 08:24:45
NE

15. Grilec Sven (Ragusa)
67
17.04.2018. 14:51:18
NE

16. Kačić Ante (Ragusa)
74
17.04.2018. 14:52:00
NE

17. Sučić Frano (Stobreč)
77
01.04.2018. 17:31:26
NE

18. Mazzucchelli Andrea (Dalmacijacement)
93
18.04.2018. 13:36:23
NE

19. Šarić Ivano (Stobreč)
99
28.03.2018. 08:09:00
NE

20. Erceg Marko (Split 1950)
102
17.04.2018. 05:49:51
NE

21. Knezović Marin (Split 1950)
130
11.04.2018. 10:37:32
NE

22. Banić Luka (Pomak)
NEMA
06.04.2018. 12:45:47
NE

23. Mrše Luka (Stobreč)
NEMA
17.04.2018. 20:45:03
NE


1. Zorić Anamarija (Dubrovnik)
5
17.04.2018. 08:48:30
NE

2. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
15
15.04.2018. 19:20:50
NE

3. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
28
16.04.2018. 15:02:38
NE

4. Dobrić Marta (Šubićevac)
30
01.04.2018. 19:20:38
NE

5. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
36
02.04.2018. 18:53:40
NE

6. Sivrić Iva (Ploče)
44
16.04.2018. 09:19:05
NE

7. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
49
26.03.2018. 13:50:10
NE

8. Lončar Antonija (Stobreč)
53
13.04.2018. 20:25:36
NE

9. Bilota Manuela (Resnik)
57
16.04.2018. 21:06:50
NE

10. Šušnjar Tara (Split 1950)
60
09.04.2018. 14:55:45
NE

11. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
70
09.04.2018. 19:16:54
NE

12. Bumbak Nika (Dalmacija)
71
18.04.2018. 13:15:37
NE

13. Ćukušić Anna (Dalmacijacement)
73
18.04.2018. 08:37:01
NE

14. Varga Timea (Dalmacijacement)
80
18.04.2018. 08:31:03
NE

15. Podrug Ana maria (Dalmacijacement)
84
16.04.2018. 09:00:00
NE

16. PetkoviĆ Ana (Dubrovnik)
88
16.04.2018. 11:25:57
NE

17. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
92
08.04.2018. 13:18:46
NE

18. Serdarević Ema (Zadar 08)
109
17.04.2018. 18:30:03
NE

19. Pindrić Anabela (Split 1950)
NEMA
16.04.2018. 15:52:56
NE

20. MijoČ Martina (Župa Dubrovačka)
NEMA
19.04.2018. 17:27:46
NE


Cerezin Vito (Zagi)
24
19.04.2018. 11:40:59
NE

Jelaska Laura (Dalmacijacement)

19.04.2018. 10:49:23
NE

Nakić Vito (Šubićevac)

19.04.2018. 12:11:09
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument