Turnir
ŠALATA OPEN
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
06.06.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
08.06.2018. ::
Trajanje turnira
08.06.2018. :: - 11.06.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Top Spin Zagreb
  • Adresa: TC Šalata
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: (01) 3693 690
  • Fax: (01) 3634 733
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ida Malagić
  • Tel: (01) 3693 690
  • Fax:(01) 3634 733
  • E-mail: ida.malagic@topspin.hr

1. Nikolić Erik (Zagi)
12
06.06.2018. 09:09:09
NE

2. Ferega Filip (Iteam)
13
05.06.2018. 18:10:53
NE

3. Ivanišević Vito (Zadar 08)
21
05.06.2018. 20:30:17
NE

4. Jančić Daniel (San Spin)
23
05.06.2018. 08:43:21
NE

5. Majcan Lovro (Samobor 1890)
26
04.06.2018. 21:26:32
NE

6. Karačić Vilim (Terra)
28
06.06.2018. 10:23:32
NE

7. Nazarov Abbas (Iteam)
33
05.06.2018. 08:29:15
NE

8. Cindrić Karlo (Varteks)
41
06.06.2018. 13:32:57
NE

9. Oliynykov Nazar (Ponikve)
48
08.05.2018. 13:56:10
NE

10. Jurlina Luka (Iteam)
54
06.06.2018. 19:17:39
NE

11. Maričić Lovro (Top Spin)
56
04.04.2018. 10:29:18
NE

12. Bulović Matija (Vulpes)
57
04.06.2018. 23:46:56
NE

13. Jamić Jurica (Movens)
60
05.06.2018. 08:47:57
NE

14. Štabek Domagoj (Terra)
61
05.06.2018. 10:46:57
NE

15. Marić Vid (Top Spin)
62
06.06.2018. 10:56:55
NE

16. Šveljo Marcos (Futur)
66
05.06.2018. 10:21:14
NE

17. Popović Mario (Kvarner)
68
05.06.2018. 11:12:34
NE

18. Bradvić Marko (Gem)
71
05.06.2018. 21:41:21
NE

19. Pižurica Beka (Iteam)
87
06.06.2018. 12:34:39
NE

20. Burić Karlo (Vrbovec)
92
04.06.2018. 11:54:03
NE

21. Đerek Nikola (Medveščak)
105
06.06.2018. 19:06:57
NE

22. Halambek Jakov (Rally)
111
02.06.2018. 23:55:31
NE

23. Božičević Matej (HTK Zagreb)
114
04.06.2018. 14:46:45
NE

24. Severović Patrik (Samobor 1890)
116
06.06.2018. 12:17:11
NE

25. Krstanović Luka (Movens)
124
01.06.2018. 14:33:11
NE

26. Pupić Martin (HTK Zagreb)
183
05.06.2018. 20:10:54
NE

27. Marinović Dario (VIŽI)
190
02.06.2018. 11:43:32
NE

28. Horvat Ivan (Tennislab)
194
30.05.2018. 13:53:56
NE

29. Nothig Karlo (Top Spin)
233
06.06.2018. 12:18:42
NE

30. Bašić Luka (Rally)
NEMA
06.06.2018. 08:21:35
NE

31. Šupih-kvaternik Vid (Top Spin)
NEMA
05.06.2018. 21:53:28
NE


1. Knežević Nora (Medveščak)
10
05.06.2018. 12:59:58
NE

2. Preis Lana (Zlatar)
14
05.06.2018. 12:41:13
NE

3. Knez Stella (Dalmacijacement)
15
05.06.2018. 21:47:18
NE

4. Marnika Angela (Dalmacija)
17
04.06.2018. 17:08:01
NE

5. Miljanić Lucija (Ponikve)
23
06.06.2018. 12:31:49
NE

6. Stojanović Sara (Iteam)
30
06.06.2018. 11:50:13
NE

7. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
34
04.06.2018. 15:36:42
NE

8. Kovačić Valentina (Iteam)
35
06.06.2018. 13:44:01
NE

9. Ivković Luna (Iteam)
55
05.06.2018. 12:08:26
NE

10. Bedeković Ines (Zagi)
59
05.06.2018. 20:17:45
NE

11. Vukić Marta (Ponikve)
61
06.06.2018. 13:24:10
NE

12. Palikuća Petra (Iteam)
66
07.06.2018. 15:06:12
NE

13. Bjelovučić kopilović Leona (Iteam)
98
06.06.2018. 12:54:02
NE

14. Sikirica Nika (Top Spin)
100
06.06.2018. 20:03:36
NE

15. Šelendić Magdalena (Vulpes)
128
05.06.2018. 20:27:12
NE

16. Ćorković Iva (Ponikve)
129
06.06.2018. 10:22:35
NE

17. Kontent Chiara (Hrvoje)
145
06.06.2018. 11:51:46
NE

18. Hmelaš Nina (Vulpes)
151
06.06.2018. 14:35:15
NE

19. Cizel Laura (Top Spin)
169
06.06.2018. 12:22:29
NE

20. Kuzman Ivana (Ponikve)
193
05.06.2018. 12:34:22
NE

21. Jančiković Jana (Top Spin)
243
05.06.2018. 21:51:50
NE

22. Vukić Lana (Top Spin)
NEMA
05.06.2018. 12:40:23
NE

23. Cizel Lena (Top Spin)
NEMA
06.06.2018. 16:21:45
NE

24. Matić Leonarda (Top Spin)
NEMA
05.06.2018. 12:40:02
NE


Babić brajko Leon (Đakovo)
3
07.06.2018. 15:32:17
NE

Cindrić Rebeka (Varteks)
9
07.06.2018. 08:59:14
NE

Vertuš Tomo (Varteks)
24
07.06.2018. 15:07:52
NE

Šarić Frane (Stobreč)
47
05.06.2018. 13:28:19
NE

Dubovečak Filip (Iteam)
51
07.06.2018. 11:53:06
NE

Zlatevski Leon (HATK Mladost)
81
07.06.2018. 12:15:08
NE

Božić Lucija (Pro Junior)
184
07.06.2018. 14:12:47
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument