Turnir
REGIONALNO PRVENSTVO DALMACIJE
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
30.03.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
01.04.2018. ::
Trajanje turnira
01.04.2018. :: - 04.04.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
DUBROVNIK
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Ragusa Dubrovnik
  • Adresa: Liechensteinov put 10
  • Grad: DUBROVNIK
  • Telefon: (099) 331 0199
  • Fax: 000000000
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Romano Kristić
  • Tel: (091) 3445554
  • Fax:000000000
  • E-mail: tk.ragusa@gmail.com

1. Hirons Ethan lovre george (Split 1950)
15
28.03.2018. 15:59:46
NE

2. Klaić Karlo (Ragusa)
16
29.03.2018. 18:40:17
NE

3. Markovina Duje (Split 1950)
20
28.03.2018. 11:41:22
NE

4. Markovina Roko (Split 1950)
27
28.03.2018. 11:39:34
NE

5. Mišura Roko (Split 1950)
28
27.03.2018. 18:55:11
NE

6. Baničević Marko (Dubrovnik)
31
28.03.2018. 11:14:36
NE

7. Asanović Roko (Dalmacijacement)
47
30.03.2018. 09:25:17
NE

8. Šarić Frane (Stobreč)
50
28.03.2018. 08:13:43
NE

9. Knezović Niko (Dalmacijacement)
52
28.03.2018. 19:44:28
NE

10. Majić Ivan (Poen)
70
31.03.2018. 17:33:59
NE

11. Bogdan Stjepan (Ragusa)
72
29.03.2018. 18:38:51
NE

12. Jurišić Kuzma (Ragusa)
75
29.03.2018. 18:39:27
NE

13. Kačer Roko (Stobreč)
78
28.03.2018. 17:29:56
NE

14. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
80
27.03.2018. 14:16:01
NE

15. Bekić Antun (Ragusa)
84
27.03.2018. 20:05:22
NE

16. Zečević Ivan (Dalmacijacement)
109
28.03.2018. 11:15:04
NE

17. Karlić Matteo luca (Ragusa)
130
29.03.2018. 18:40:00
NE

18. Papac Lukas (Dubrovnik)
147
30.03.2018. 13:46:07
NE

19. Kačić Ante (Ragusa)
153
29.03.2018. 18:39:43
NE

20. Ruso Petar (Ragusa)
183
29.03.2018. 18:40:42
NE

21. Đurović Karlo (Dubrovnik)
236
26.03.2018. 14:17:56
NE


1. Svetac Sara (Split 1950)
1
28.03.2018. 10:59:17
NE

2. Tarocco Leticia (Ragusa)
9
29.03.2018. 18:41:00
NE

3. Knez Stella (Dalmacijacement)
13
27.03.2018. 13:49:27
NE

4. Vukić Nikolina (Dubrovnik)
22
28.03.2018. 10:22:14
NE

5. Zorić Anamarija (Dubrovnik)
26
26.03.2018. 14:15:39
NE

6. Mihačić Nera (Dalmacijacement)
45
28.03.2018. 20:03:45
NE

7. Žuvela Nora (Split 1950)
47
26.03.2018. 13:44:17
NE

8. Gladan Dina (Dalmacijacement)
48
29.03.2018. 14:54:41
NE

9. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
54
29.03.2018. 20:17:09
NE

10. Filipović Šušter Katarina (Resnik)
61
29.03.2018. 13:24:05
NE

11. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
62
28.03.2018. 13:23:14
NE

12. Ivanković Petra (Ragusa)
80
29.03.2018. 18:39:10
NE

13. Mijović Manuela (Župa Dubrovačka)
105
30.03.2018. 21:17:18
NE

14. Ševelj Lea (Ragusa)
124
30.03.2018. 13:34:57
NE

15. Roko Antonia (Dubrovnik)
NEMA
30.03.2018. 13:09:45
NE


Allen A. Walker (Split 1950)
17
01.04.2018. 05:11:18
DA

Allen August Jack (Split 1950)
49
01.04.2018. 05:11:32
DA


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument