Turnir
KUP MALOG MEDVJEDA
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
27.06.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
29.06.2018. ::
Trajanje turnira
29.06.2018. :: - 02.07.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zaprešić
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Zaprešić
  • Adresa: MIrka Bogovića 53 a
  • Grad: Zaprešić
  • Telefon: (01)339 0010
  • Fax: (01)3310573
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivica Grizelj
  • Tel: (091)503 1667
  • Fax:
  • E-mail: tcz@hi.t-com.hr

1. Kolić Kristijan (Ogulin)
12
26.06.2018. 19:30:31
NE

2. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
24
27.06.2018. 13:43:58
NE

3. Štih Luka (Futur)
35
27.06.2018. 09:22:43
NE

4. Kreković Filip (Movens)
44
27.06.2018. 11:01:33
NE

5. Bagarić Nikola (HTK Zagreb)
57
26.06.2018. 11:33:04
NE

6. Mavračić Mauro (Iteam)
66
27.06.2018. 12:24:10
NE

7. Puškar Alem (Futur)
68
26.06.2018. 16:59:24
NE

8. Markan Jan (Iteam)
71
26.06.2018. 07:30:26
NE

9. Horvat Juraj (Prelog)
83
27.06.2018. 12:42:18
NE

10. Dumbović Ivan (VIŽI)
97
27.06.2018. 09:30:22
NE

11. Lacković Luka (Zaprešić)
120
26.06.2018. 15:26:20
NE

12. Rosenzweig Borna Filip (Top Spin)
134
15.06.2018. 11:29:28
NE

13. Bratković Tin (Samobor 1890)
140
26.06.2018. 15:49:45
NE

14. Mesarić Borna (Terra)
NEMA
27.06.2018. 11:25:37
NE

15. Pokupec Kristijan (Zaprešić)
NEMA
26.06.2018. 15:26:38
NE

16. Vukić Josip (Ponikve)
NEMA
25.06.2018. 14:58:35
NE


1. Vukić Marta (Ponikve)
19
27.06.2018. 09:33:18
NE

2. Lebo Lea (Zaprešić)
25
26.06.2018. 18:40:26
NE

3. Mažuran Lara (Futur)
36
27.06.2018. 07:59:34
NE

4. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
41
26.06.2018. 13:35:29
NE

5. Bjelovučić kopilović Leona (Iteam)
42
26.06.2018. 11:43:50
NE

6. Sikirica Nika (Top Spin)
43
27.06.2018. 13:25:14
NE

7. Henjak Nika (Zadar 08)
47
23.06.2018. 14:32:28
NE

8. Stipčević Zara (Zaprešić)
50
24.06.2018. 13:12:07
NE

9. Vukoja Rebeka (Medveščak)
59
26.06.2018. 09:34:30
NE

10. Bilota Manuela (Resnik)
61
27.06.2018. 10:32:17
NE

11. Ćorković Iva (Ponikve)
63
26.06.2018. 12:18:13
NE

12. Šaban Paula (Zagi)
64
26.06.2018. 18:54:12
NE

13. Jurković Petra (HTK Zagreb)
73
27.06.2018. 10:51:38
NE

14. Kardum Andrea (Iteam)
75
26.06.2018. 10:08:03
NE

15. DragiČeviĆ Nika (Didon)
92
27.06.2018. 08:28:03
NE

16. Šoda Tea (Futur)
93
26.06.2018. 12:57:06
NE

17. Hudinčec Ana (Futur)
103
26.06.2018. 11:33:44
NE

18. Bulaku Veronika (Futur)
112
23.06.2018. 13:38:02
NE

19. Gojmerac Lea (Futur)
115
20.06.2018. 18:47:20
NE

20. Balić Helena (Zlatar)
122
26.06.2018. 22:55:34
NE

21. Damjanović Tara (Purger)
127
27.06.2018. 13:48:36
NE

22. Sunara Nika (Zagi)
130
26.06.2018. 18:53:42
NE

23. Pokupec Kristina (Zaprešić)
NEMA
26.06.2018. 15:26:54
NE

24. Dražić Ida (Samobor 1890)
NEMA
26.06.2018. 21:43:40
NE

25. Kraljević Sara (Futur)
NEMA
27.06.2018. 16:36:13
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument