Turnir
MEMORIJAL IVANA PANDŽIĆA
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
08.08.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
10.08.2018. ::
Trajanje turnira
10.08.2018. :: - 12.08.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
MAKARSKA
Broj terena
7
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Makarska
  • Adresa: Ivana Gorana Kovačića 35
  • Grad: MAKARSKA
  • Telefon: (098) 299 446
  • Fax: (021) 611 800
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: (098) 299 446
  • Fax:(021) 611 800
  • E-mail: tkmakarska@gmail.com

1. Smolčić Nikola (Split 1950)
4
06.08.2018. 12:46:45
NE

2. Sikirica Matej (Split 1950)
8
07.08.2018. 23:07:23
NE

3. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
11
23.07.2018. 10:33:51
NE

4. Terze Bruno (Stobre)
19
08.08.2018. 11:57:06
NE

5. Mardešić Dario (Split 1950)
23
07.08.2018. 19:05:19
NE

6. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
27
05.08.2018. 18:05:52
NE

7. Šarić Ivano (Stobre)
61
07.08.2018. 09:26:01
NE

8. Angelini Marco (Split 1950)
72
18.07.2018. 23:30:52
NE

9. Skvrce Lovro (Dubrovnik)
78
02.08.2018. 09:28:42
NE

10. Milovanov Tymofil (Stranac)
NEMA
07.08.2018. 06:59:50
DA

11. Jurišić Kuzma (Ragusa)
NEMA
07.08.2018. 06:59:26
NE

12. Bogdan Stjepan (Ragusa)
NEMA
07.08.2018. 06:59:09
NE

13. Kardum Luka (Split 1950)
NEMA
01.08.2018. 15:04:56
NE

14. Buvinić Vito (Makarska)
NEMA
02.08.2018. 09:02:42
NE

15. Makjanić Darko (Split 1950)
NEMA
04.08.2018. 09:44:44
NE

16. Sabolić Dominik (Didon)
NEMA
04.08.2018. 08:31:49
NE

17. Mrduljaš Toni (Split 1950)
NEMA
03.08.2018. 09:20:08
NE


1. Mišković Dora (Vulpes)
3
03.08.2018. 08:54:30
NE

2. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
6
04.08.2018. 15:57:58
NE

3. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
7
08.08.2018. 16:26:15
NE

4. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
21
05.08.2018. 17:50:09
NE

5. Bilota Manuela (Resnik)
25
05.08.2018. 21:02:52
NE

6. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
26
18.07.2018. 13:35:16
NE

7. PetkoviĆ Ana (Dubrovnik)
29
05.08.2018. 07:59:33
NE

8. Šerić Lara (Pomak)
33
04.08.2018. 08:07:38
NE

9. Bulić Katarina (Pomak)
50
18.07.2018. 20:54:18
NE

10. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
55
12.07.2018. 23:40:03
NE

11. Lončar Antonija (Stobreč)
65
31.07.2018. 13:23:34
NE

12. Marcelić Marija (Zadar 08)
83
07.08.2018. 10:24:28
NE

13. Šurija Kiara (HATK Mladost)
92
23.07.2018. 20:50:47
NE

14. Bilić Marija (Poen)
113
07.08.2018. 18:51:14
NE

15. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
NEMA
26.07.2018. 21:15:31
DA

16. Šušnjar Tara (Split 1950)
NEMA
16.07.2018. 23:17:22
NE

17. Sokanović Klara (Stobreč)
NEMA
08.08.2018. 12:05:04
NE

18. Varga Timea (Dalmacijacement)
NEMA
08.08.2018. 11:22:02
NE

19. Sivrić Iva (Ploče)
NEMA
06.08.2018. 12:42:13
NE

20. Novinčak Leonora (Movens)
NEMA
06.08.2018. 09:20:00
NE

21. Granić Nika (Makarska rivijera)
NEMA
31.07.2018. 12:19:49
NE


Su?i Frano (Stobre)
36
07.08.2018. 08:03:18
NE

Podrug Ana maria (Dalmacijacement)

09.08.2018. 09:19:34
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument