Turnir
DVORANSKO OP TK PONIKVE
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
24.10.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
27.10.2018. ::
Trajanje turnira
27.10.2018. :: - 29.10.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivan Milinković
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: tkponikve@tkponikve.hr

1. Nikolić Erik (Zagi)
6
24.10.2018. 07:03:24
NE

2. Soldatić Leon (Kvarner)
17
24.10.2018. 11:59:04
NE

3. Jančić Daniel (San Spin)
24
24.10.2018. 10:28:16
NE

4. Karačić Vilim (Terra)
27
23.10.2018. 14:34:03
NE

5. Jagetić Borna (Varaždin 1181)
32
14.10.2018. 10:26:03
NE

6. Maričić Lovro (Top Spin)
33
04.07.2018. 16:30:30
NE

7. Horvatić Max ivan (Ponikve)
39
15.10.2018. 10:42:24
NE

8. Sabolić Dominik (Didon)
40
23.10.2018. 08:49:39
NE

9. Kolić Kristijan (Ogulin)
42
24.10.2018. 06:58:37
NE

10. Dubovečak Filip (Iteam)
44
23.10.2018. 19:34:12
NE

11. Bulović Matija (Vulpes)
60
22.10.2018. 12:53:58
NE

12. Asanović Roko (Dalmacijacement)
63
23.10.2018. 20:11:53
NE

13. Oliynykov Nazar (Ponikve)
64
24.10.2018. 09:36:10
NE

14. Marić Hrvoje (Ponikve)
66
20.10.2018. 13:04:32
NE

15. Bradvić Marko (Gem)
67
22.10.2018. 18:26:02
NE

16. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
72
23.10.2018. 18:09:56
NE

17. Cerezin Vito (Zagi)
75
22.10.2018. 14:46:34
NE

18. Burić Karlo (Vrbovec)
81
24.10.2018. 09:29:30
NE

19. Tadić Roko (Iteam)
174
24.10.2018. 10:45:31
NE

20. Dražetić Juraj (Iteam)
198
22.10.2018. 14:11:15
NE

21. Golec Niko (Iteam)
199
24.10.2018. 12:54:02
NE

22. Bokun Marko (Iteam)
200
24.10.2018. 07:29:21
NE

23. Krstanović Luka (Movens)
211
17.10.2018. 08:24:16
NE

24. Dunović Ivor (Park)
NEMA
11.10.2018. 11:34:36
NE

25. AVDIć EMIL (Kap)
NEMA
23.09.2018. 21:35:02
NE


1. Stojanović Sara (Iteam)
24
23.10.2018. 17:04:19
NE

2. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
25
24.10.2018. 12:39:12
NE

3. Persson Manuella (Pećine)
29
24.10.2018. 13:50:22
NE

4. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
31
17.10.2018. 15:12:13
NE

5. Žuvela Nora (Split 1950)
37
24.10.2018. 09:36:29
NE

6. Mihačić Nera (Dalmacijacement)
40
23.10.2018. 20:11:13
NE

7. Bedeković Ines (Zagi)
46
23.10.2018. 19:34:35
NE

8. Sikirica Nika (Top Spin)
54
24.10.2018. 13:00:27
NE

9. Vidović Lucija (Franjo Punčec)
56
23.10.2018. 10:03:22
NE

10. Žufić Mia (Bale)
62
24.10.2018. 09:24:41
NE

11. Lebo Lea (Zaprešić)
73
23.10.2018. 12:26:19
NE

12. Radošević Lea (Dalmacijacement)
75
23.10.2018. 20:04:23
NE

13. Balent Tamara (Prelog)
76
22.10.2018. 17:10:18
NE

14. Ćorković Iva (Ponikve)
87
24.10.2018. 09:49:03
NE

15. Piškulić Nina (Rukavac)
89
24.10.2018. 12:06:22
NE

16. Pešut Laura (San Spin)
92
22.10.2018. 08:55:37
NE

17. Stipčević Zara (Zaprešić)
95
24.10.2018. 09:58:23
NE

18. Plavljanić Lana (Vulpes)
112
23.10.2018. 14:08:05
NE

19. Piškulić Roza (Rukavac)
122
24.10.2018. 12:07:30
NE

20. Šimić Ana (Franjo Punčec)
125
22.10.2018. 22:44:40
NE

21. SejdinoviĆ Tania (Bale)
128
24.10.2018. 09:23:21
NE

22. Jelić-rozić Magdalena (Hrvoje)
129
24.10.2018. 13:21:58
NE

23. Hmelaš Nina (Vulpes)
132
23.10.2018. 14:07:51
NE

24. Šelendić Magdalena (Vulpes)
144
23.10.2018. 14:08:16
NE

25. Zeko Lara (Dalmacijacement)
173
24.10.2018. 13:37:04
NE

26. Vasilj Ana (HTK Zagreb)
187
22.10.2018. 13:12:24
NE

27. Božić Iva (Top Spin)
203
15.10.2018. 12:48:40
NE


Salopek Dorian (Ogulin)
10
14.10.2018. 23:08:12
NE

Plosnić Luka (Pomak)
19
16.10.2018. 17:50:49
NE

Jamić Jurica (Movens)
48
25.10.2018. 08:47:24
NE

Viduka Noa (Hrvoje)
65
21.10.2018. 15:30:01
NE

Mavračić Mauro (Iteam)
103
24.10.2018. 10:30:55
NE

Vratović Agata (Bale)
195
25.10.2018. 10:42:42
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument