Turnir
DVORANSKO OP TK PONIKVE
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
31.10.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
03.11.2018. ::
Trajanje turnira
03.11.2018. :: - 05.11.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: tkponikve@tkponikve.hr

1. Pasarić Noa (Vulpes)
12
30.10.2018. 12:45:41
NE

2. Ivanišević Emanuel (Zagi)
13
28.10.2018. 09:27:17
NE

3. Dumbović Ivan (VII)
21
29.10.2018. 09:57:04
NE

4. Božičević Matej (HTK Zagreb)
22
30.10.2018. 19:39:11
NE

5. ZORICA DARIO (Kastav)
27
30.10.2018. 17:07:36
NE

6. Markan Jan (Iteam)
30
30.10.2018. 21:38:14
NE

7. Tadić Roko (Tweener)
33
30.10.2018. 06:19:17
NE

8. Bokun Natan (Iteam)
36
30.10.2018. 06:16:35
NE

9. Klaričić Niko (Medveak)
37
31.10.2018. 12:27:09
NE

10. Mahmet Jan (Medveak)
40
31.10.2018. 11:25:17
NE

11. Nadali Niko (Medveak)
45
31.10.2018. 11:25:39
NE

12. YMERI DASAR (VII)
65
29.10.2018. 09:57:36
NE

13. Klisović Roko (Iteam)
74
30.10.2018. 12:46:26
NE

14. Buhovac Ivan Bazilije (Iteam)
96
30.10.2018. 21:39:16
NE

15. Mesarić Borna (Terra)
98
31.10.2018. 07:05:34
NE

16. Čaklović Saša (Medveak)
102
31.10.2018. 10:43:44
NE

17. Borić Jan (Iteam)
110
30.10.2018. 21:39:00
NE

18. Novaković Roko (HTK Zagreb)
NEMA
30.10.2018. 11:09:44
NE

19. Cindrić Karlo (Varteks)
NEMA
31.10.2018. 09:52:48
NE

20. Kreković Filip (Movens)
NEMA
30.10.2018. 12:15:59
NE

21. Marinović Mateo (VII)
NEMA
27.10.2018. 08:18:33
NE


1. Ćorić Sofija (Vulpes)
12
30.10.2018. 12:45:26
NE

2. Balent Tamara (Prelog)
13
30.10.2018. 08:24:09
NE

3. Lebo Lea (Zaprešić)
17
30.10.2018. 08:18:07
NE

4. Stipčević Zara (Zaprešić)
19
30.10.2018. 08:18:27
NE

5. Les Mihaela (Zagi)
21
29.10.2018. 14:02:03
NE

6. Šantić Ema (Didon)
23
29.10.2018. 20:08:19
NE

7. Dragičević Nika (Didon)
25
28.10.2018. 19:35:46
NE

8. Vidović Lucija (Franjo Punčec)
27
28.10.2018. 11:38:20
NE

9. Šaban Paula (Zagi)
31
29.10.2018. 16:57:17
NE

10. Sunara Nika (Zagi)
33
29.10.2018. 16:57:07
NE

11. Bukvić Lana (Samobor 1890)
38
30.10.2018. 15:46:24
NE

12. Kardum Andrea (Iteam)
39
30.10.2018. 06:17:36
NE

13. Vidan Tara (Zagi)
42
29.10.2018. 16:57:27
NE

14. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
43
28.10.2018. 15:30:59
NE

15. Juraj Špirić Leona (Samobor 1890)
48
31.10.2018. 11:49:23
NE

16. Burić Mia (Vrbovec)
51
31.10.2018. 07:11:08
NE

17. Balić Helena (Zlatar)
53
30.10.2018. 22:50:17
NE

18. Đuđik Iskra (Zagi)
54
29.10.2018. 16:57:36
NE

19. Kordić Lili (Iteam)
56
30.10.2018. 21:38:29
NE

20. Podravac Lucija (Didon)
63
29.10.2018. 23:39:48
NE

21. Rašan-Buha Milana (Movens)
64
25.10.2018. 19:45:06
NE

22. Kordić Kalina (Tweener)
76
31.10.2018. 09:21:45
NE

23. Šurija Kiara (Top Spin)
93
29.10.2018. 16:25:50
NE

24. Vukoja Nikolina (Top Spin)
104
31.10.2018. 11:24:50
NE

25. Radavić Naia (Špansko)
113
29.10.2018. 21:27:50
NE

26. Dvoršek Ami (Iteam)
131
30.10.2018. 12:45:37
NE

27. Vrljić Iva (VIŽI)
138
30.10.2018. 20:22:04
NE

28. Sindičić Katarina (Medveščak)
NEMA
24.10.2018. 12:03:39
NE

29. Plavljanić Lana (Vulpes)
NEMA
30.10.2018. 12:45:58
NE

30. Pavlović Ana Karla (Ponikve)
NEMA
31.10.2018. 13:59:33
NE


Vukoja Rebeka (Medveak)
26
25.10.2018. 07:23:09
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument