Turnir
DVORANSKO OP TK PONIKVE
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
31.10.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
03.11.2018. ::
Trajanje turnira
03.11.2018. :: - 05.11.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivan Milinković
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: tkponikve@tkponikve.hr

1. Ivanišević Emanuel (Zagi)
12
28.10.2018. 09:27:17
NE

2. Pasarić Noa (Vulpes)
13
30.10.2018. 12:45:41
NE

3. Dumbović Ivan (VIŽI)
19
29.10.2018. 09:57:04
NE

4. Božičević Matej (HTK Zagreb)
22
30.10.2018. 19:39:11
NE

5. Markan Jan (Iteam)
31
30.10.2018. 21:38:14
NE

6. Tadić Roko (Iteam)
34
30.10.2018. 06:19:17
NE

7. Mahmet Jan (Medveščak)
38
31.10.2018. 11:25:17
NE

8. ZORICA DARIO (Kastav)
39
30.10.2018. 17:07:36
NE

9. Klaričić Niko (Medveščak)
44
31.10.2018. 12:27:09
NE

10. Bokun Natan (Iteam)
47
30.10.2018. 06:16:35
NE

11. Klisović Roko (Iteam)
64
30.10.2018. 12:46:26
NE

12. Buhovac Ivan Bazilije (Iteam)
77
30.10.2018. 21:39:16
NE

13. Nadali Niko (Medveščak)
81
31.10.2018. 11:25:39
NE

14. Borić Jan (Iteam)
82
30.10.2018. 21:39:00
NE

15. YMERI DASAR (VIŽI)
87
29.10.2018. 09:57:36
NE

16. Čaklović Saša (Medveščak)
93
31.10.2018. 10:43:44
NE

17. Cindrić Karlo (Varteks)
NEMA
31.10.2018. 09:52:48
NE

18. Mesarić Borna (Terra)
NEMA
31.10.2018. 07:05:34
NE

19. Novaković Roko (HTK Zagreb)
NEMA
30.10.2018. 11:09:44
NE

20. Kreković Filip (Movens)
NEMA
30.10.2018. 12:15:59
NE

21. Marinović Mateo (VIŽI)
NEMA
27.10.2018. 08:18:33
NE


1. Vidović Lucija (Franjo Punčec)
4
28.10.2018. 11:38:20
NE

2. Ćorić Sofija (Vulpes)
7
30.10.2018. 12:45:26
NE

3. Lebo Lea (Zaprešić)
8
30.10.2018. 08:18:07
NE

4. Balent Tamara (Prelog)
13
30.10.2018. 08:24:09
NE

5. Stipčević Zara (Zaprešić)
16
30.10.2018. 08:18:27
NE

6. Les Mihaela (Zagi)
19
29.10.2018. 14:02:03
NE

7. Šantić Ema (Didon)
25
29.10.2018. 20:08:19
NE

8. Dragičević Nika (Didon)
26
28.10.2018. 19:35:46
NE

9. Šaban Paula (Zagi)
30
29.10.2018. 16:57:17
NE

10. Kardum Andrea (Iteam)
31
30.10.2018. 06:17:36
NE

11. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
35
28.10.2018. 15:30:59
NE

12. Bukvić Lana (Samobor 1890)
37
30.10.2018. 15:46:24
NE

13. Juraj Špirić Leona (Samobor 1890)
41
31.10.2018. 11:49:23
NE

14. Burić Mia (Vrbovec)
47
31.10.2018. 07:11:08
NE

15. Sunara Nika (Zagi)
49
29.10.2018. 16:57:07
NE

16. Đuđik Iskra (Zagi)
52
29.10.2018. 16:57:36
NE

17. Balić Helena (Zlatar)
53
30.10.2018. 22:50:17
NE

18. Podravac Lucija (Didon)
59
29.10.2018. 23:39:48
NE

19. Vidan Tara (Zagi)
65
29.10.2018. 16:57:27
NE

20. Kordić Lili (Iteam)
67
30.10.2018. 21:38:29
NE

21. Rašan-Buha Milana (Movens)
71
25.10.2018. 19:45:06
NE

22. Šurija Kiara (Top Spin)
93
29.10.2018. 16:25:50
NE

23. Kordić Kalina (Tweener)
NEMA
31.10.2018. 09:21:45
NE

24. Vukoja Nikolina (Top Spin)
NEMA
31.10.2018. 11:24:50
NE

25. Radavić Naia (Špansko)
NEMA
29.10.2018. 21:27:50
NE

26. Sindičić Katarina (Medveščak)
NEMA
24.10.2018. 12:03:39
NE

27. Dvoršek Ami (Iteam)
NEMA
30.10.2018. 12:45:37
NE

28. Plavljanić Lana (Vulpes)
NEMA
30.10.2018. 12:45:58
NE

29. Vrljić Iva (VIŽI)
NEMA
30.10.2018. 20:22:04
NE

30. Pavlović Ana Karla (Ponikve)
NEMA
31.10.2018. 13:59:33
NE


Vukoja Rebeka (Medveščak)
20
25.10.2018. 07:23:09
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument