Turnir
DVORANSKO OP TK PONIKVE
Kategorija
12
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
14.11.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
17.11.2018. ::
Trajanje turnira
17.11.2018. :: - 19.11.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivan Milinković
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: tkponikve@tkponikve.hr

1. Kolić Kristijan (Ogulin)
10
14.11.2018. 07:59:38
NE

2. Kukrika Matej (Tweener)
29
13.11.2018. 10:43:22
NE

3. Ivanišević Emanuel (Zagi)
38
07.11.2018. 16:11:48
NE

4. Kreković Filip (Movens)
41
14.11.2018. 10:51:38
NE

5. Šagovac Erik (Ponikve)
44
14.11.2018. 10:10:29
NE

6. Jovanović Ivon (Top Spin)
54
13.11.2018. 10:26:19
NE

7. Horvat Juraj (Prelog)
64
13.11.2018. 19:51:41
NE

8. Fattorini Ivan Viggo (Iteam)
65
13.11.2018. 10:26:56
NE

9. ZORICA DARIO (Kastav)
69
13.11.2018. 18:49:07
NE

10. Hainš Domagoj (Tweener)
72
13.11.2018. 22:12:46
NE

11. Novaković Roko (HTK Zagreb)
75
12.11.2018. 11:13:59
NE

12. Klaričić Niko (Medveščak)
79
14.11.2018. 10:59:09
NE

13. Hulaj Edon (San Spin)
92
14.11.2018. 10:14:07
NE

14. Tadić Roko (Iteam)
99
13.11.2018. 20:48:53
NE

15. Dobrila Theo (Kvarner)
105
13.11.2018. 15:27:57
NE

16. Klisović Roko (Iteam)
109
13.11.2018. 10:27:11
NE

17. Bokun Natan (Iteam)
112
13.11.2018. 10:28:39
NE

18. Buhovac Ivan bazilije (Iteam)
126
14.11.2018. 12:32:00
NE

19. Kufner Fabijan (Špansko)
128
13.11.2018. 08:15:50
NE

20. Borić Jan (Iteam)
130
14.11.2018. 12:31:39
NE

21. Čaklović Saša (Medveščak)
147
14.11.2018. 09:07:29
NE

22. Rosenzweig Borna Filip (Top Spin)
NEMA
05.11.2018. 22:05:22
NE


1. Brnić Maja (Iteam)
9
13.11.2018. 21:36:10
NE

2. Lebo Lea (Zaprešić)
26
12.11.2018. 17:52:03
NE

3. Balent Tamara (Prelog)
28
12.11.2018. 21:51:12
NE

4. Ćorković Iva (Ponikve)
38
14.11.2018. 07:48:15
NE

5. Stipčević Zara (Zaprešić)
43
12.11.2018. 17:52:33
NE

6. Vukoja Rebeka (Medveščak)
48
14.11.2018. 09:07:45
NE

7. Šantić Ema (Didon)
52
13.11.2018. 13:33:38
NE

8. Šaban Paula (Zagi)
59
13.11.2018. 19:57:15
NE

9. SejdinoviĆ Tania (Bale)
64
14.11.2018. 09:13:19
NE

10. Dragičević Nika (Didon)
67
12.11.2018. 15:47:32
NE

11. Bukvić Lana (Samobor 1890)
72
13.11.2018. 12:58:20
NE

12. Maslać Dora (Medveščak)
75
14.11.2018. 09:08:11
NE

13. Jurković Petra (HTK Zagreb)
84
14.11.2018. 11:49:41
NE

14. Mišić Mia (Purger)
91
14.11.2018. 11:54:16
NE

15. Juraj Špirić Leona (Samobor 1890)
93
13.11.2018. 19:43:25
NE

16. Šoda Tea (Futur)
94
14.11.2018. 08:14:29
NE

17. Resanović Nela (Samobor 1890)
95
13.11.2018. 21:20:39
NE

18. Burić Mia (Vrbovec)
105
13.11.2018. 22:44:52
NE

19. Garić Lea (Brod)
115
13.11.2018. 18:20:07
NE

20. Sunara Nika (Zagi)
118
13.11.2018. 19:57:24
NE

21. Bonovil Ana (San Spin)
119
13.11.2018. 14:03:23
NE

22. Vidan Tara (Zagi)
120
14.11.2018. 10:35:15
NE

23. Kordić Lili (Iteam)
121
14.11.2018. 12:31:08
NE

24. Rašan-Buha Milana (Movens)
123
12.11.2018. 16:12:52
NE

25. Mileusnić Zara (Špansko)
133
13.11.2018. 08:14:30
NE

26. Šurija Kiara (Top Spin)
151
13.11.2018. 15:52:25
NE

27. Likić Lara (Varteks)
NEMA
13.11.2018. 19:20:25
NE

28. Vukoja Nikolina (Top Spin)
NEMA
29.10.2018. 15:54:59
NE

29. Radavić Naia (Špansko)
NEMA
13.11.2018. 20:44:21
NE

30. Vrljić Iva (VIŽI)
NEMA
13.11.2018. 20:26:05
NE

31. Drempetić Dora (Iteam)
NEMA
13.11.2018. 12:16:55
NE


Cerezin Vito (Zagi)
25
13.11.2018. 11:31:02
NE

Murgić Maja (Iteam)

15.11.2018. 10:39:20
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument