Turnir
REGIONALNO PRVENSTVO DALMACIJE
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
04.04.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
07.04.2018. ::
Trajanje turnira
07.04.2018. :: - 09.04.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Šibenik
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Šubićevac
  • Adresa: Put Bana Jelačića 2
  • Grad: Šibenik
  • Telefon: (095)905 4857
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Josip Štimac
  • Tel: 095 523 5913
  • Fax:
  • E-mail: tksubicevac1@gmail.com

1. Allen August jack (Split 1950)
13
31.03.2018. 16:09:24
DA

2. Smolčić Nikola (Split 1950)
16
03.04.2018. 15:44:35
NE

3. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
22
03.04.2018. 13:35:43
NE

4. Bogdan Stjepan (Ragusa)
23
02.04.2018. 16:43:45
NE

5. Makjanić Darko (Split 1950)
25
03.04.2018. 15:47:36
NE

6. Geets Antony (Dalmacijacement)
31
30.03.2018. 07:24:54
NE

7. Sikirica Matej (Split 1950)
33
03.04.2018. 12:14:50
NE

8. Begović Dino (Zadar 08)
41
03.04.2018. 18:01:47
NE

9. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
48
31.03.2018. 18:04:02
NE

10. Ćupić Bruno (Zadar 08)
49
03.04.2018. 18:00:50
NE

11. Angelini Marco (Split 1950)
53
31.03.2018. 23:53:59
NE

12. Mardešić Dario (Split 1950)
60
04.04.2018. 12:20:30
NE

13. Terze Bruno (Stobreč)
70
03.04.2018. 19:09:57
NE

14. Ćupić Marin (Zadar 08)
73
03.04.2018. 17:59:35
NE

15. Mazzucchelli Andrea (Dalmacijacement)
92
04.04.2018. 13:40:56
NE

16. Šarić Ivano (Stobreč)
116
03.04.2018. 13:11:59
NE

17. Baldoni Kristian (Zadar 08)
117
04.04.2018. 20:42:09
NE


1. Granić Nika (Makarska rivijera)
6
03.04.2018. 12:44:48
NE

2. Ivanković Petra (Ragusa)
24
05.04.2018. 16:02:36
NE

3. Dobrić Marta (Šubićevac)
29
01.04.2018. 19:19:00
NE

4. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
30
02.04.2018. 17:03:02
NE

5. Henjak Nika (Zadar 08)
47
02.04.2018. 21:09:59
NE

6. Tomas Tia (Makarska rivijera)
48
30.03.2018. 10:59:45
NE

7. Lončar Antonija (Stobreč)
53
03.04.2018. 13:32:05
NE

8. Giergia Ela (Zadar 08)
54
03.04.2018. 18:00:05
NE

9. Joha-bilić Astrid (Zadar 08)
57
03.04.2018. 18:00:29
NE

10. Bilota Manuela (Resnik)
61
03.04.2018. 20:56:30
NE

11. Vukić Klara (Zadar 08)
71
03.04.2018. 15:18:14
NE

12. Asanović Lena (Dalmacijacement)
78
01.04.2018. 10:07:53
NE

13. Podrug Ana maria (Dalmacijacement)
83
03.04.2018. 09:11:54
NE

14. Justić Ema (Zadar 08)
84
04.04.2018. 12:25:57
NE

15. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
95
01.04.2018. 20:58:58
NE

16. Bulić Katarina (Pomak)
105
03.04.2018. 19:56:09
NE

17. MarceliĆ Marija (Zadar 08)
116
04.04.2018. 20:41:27
NE

18. Drašković Isabela (Šubićevac)
NEMA
03.04.2018. 16:57:42
NE

19. Labor Nera (Šubićevac)
NEMA
02.04.2018. 21:50:08
NE

20. Ševerdija Lola (Šubićevac)
NEMA
03.04.2018. 19:24:07
NE

21. Šupe Keira (Šubićevac)
NEMA
02.04.2018. 22:11:13
NE

22. Halužan Iva (Šubićevac)
NEMA
28.03.2018. 20:41:30
NE


Sučić Frano (Stobreč)
76
04.04.2018. 22:24:42
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument