Turnir
REGIONALNO PRVENSTVO GRADA ZAGREB
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
03.04.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
07.04.2018. ::
Trajanje turnira
07.04.2018. :: - 10.04.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
9
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:ZTS - TC Maksimir
  • Adresa: V. Ravnice 10
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: (01) 6431 001
  • Fax: (01) 6431 035
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Vladimir Jovanoski
  • Tel: (01) 6431 001
  • Fax:(01) 6431 035
  • E-mail: tajnik@zgtenis.hr

1. Cerezin Vito (Zagi)
5
05.04.2018. 11:46:00
NE

2. JutreŠa Hrvoje (Tweener)
13
05.04.2018. 11:45:25
NE

3. Dumbović Ivan (VII)
14
05.04.2018. 11:46:12
NE

4. Šagovac Erik (Ponikve)
16
03.04.2018. 13:43:12
NE

5. Mavračić Mauro (Iteam)
18
04.04.2018. 10:45:32
NE

6. Jovanović Ivon (Top Spin)
21
04.04.2018. 09:29:01
NE

7. Štih Luka (Tweener)
30
03.04.2018. 12:16:16
NE

8. Bokun Natan (Iteam)
32
03.04.2018. 14:00:41
NE

9. Hainš Domagoj (Tweener)
37
05.04.2018. 11:46:44
NE

10. Tadić Roko (Tweener)
38
03.04.2018. 16:16:59
NE

11. Kovačević Niko (Iteam)
52
03.04.2018. 14:01:08
NE

12. Anđelković Tom (Iteam)
60
03.04.2018. 12:22:50
NE

13. Klisović Roko (Iteam)
62
04.04.2018. 09:30:54
NE

14. Čaklović Saša (Medveak)
64
03.04.2018. 19:04:01
NE

15. Zuberbuhler Ryan (Medveak)
76
03.04.2018. 07:22:34
NE

16. Hulaj Edon (San Spin)
129
03.04.2018. 11:04:54
NE

17. Grdinić Lovro (Iteam)
156
06.04.2018. 11:22:25
NE

18. Karačić Vilim (Terra)
NEMA
02.04.2018. 13:00:06
NE

19. Viduka Noa (VII)
NEMA
30.03.2018. 16:17:27
NE

20. Marić Hrvoje (Ponikve)
NEMA
05.04.2018. 11:48:03
NE

21. Maričić Lovro (Top Spin)
NEMA
05.04.2018. 11:47:50
NE

22. Buvinić Vito (Makarska)
NEMA
31.03.2018. 09:10:34
NE

23. Šainović Luka (Top Spin)
NEMA
02.04.2018. 09:26:19
NE

24. Radola Fran (Iteam)
NEMA
03.04.2018. 12:23:22
NE

25. Pižurica Beka (Iteam)
NEMA
02.04.2018. 20:10:57
NE

26. Novaković Roko (HTK Zagreb)
NEMA
03.04.2018. 13:54:45
NE

27. Kreković Filip (Movens)
NEMA
03.04.2018. 07:07:27
NE

28. Grdinić Maks zvonimir (Iteam)
NEMA
03.04.2018. 09:10:21
NE

29. Prgomet Jakov (Iteam)
NEMA
03.04.2018. 12:23:53
NE


1. Mišković Dora (Vulpes)
3
05.04.2018. 11:48:27
NE

2. Turčić Lucija (Iteam)
5
02.04.2018. 23:28:17
NE

3. Tomeljak Niki (Top Spin)
14
02.04.2018. 21:49:38
NE

4. Majoli Peskar Nika (Top Spin)
15
02.04.2018. 09:25:33
NE

5. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
21
03.04.2018. 12:16:47
NE

6. Vukoja Rebeka (Medveščak)
28
03.04.2018. 08:30:07
NE

7. Kardum Andrea (Iteam)
43
04.04.2018. 09:29:25
NE

8. Gojmerac Lea (Futur)
51
05.04.2018. 11:47:02
NE

9. Bulaku Veronika (Futur)
68
05.04.2018. 11:47:13
NE

10. Gojmerac Nina (Futur)
71
05.04.2018. 11:46:56
NE

11. Maslać Dora (Medveščak)
97
30.03.2018. 17:33:33
NE

12. Dmitrović Nora (Futur)
126
05.04.2018. 11:47:26
NE

13. Čurik Laura ina (Zagi)
152
05.04.2018. 11:45:47
NE

14. Vukić Marta (Ponikve)
NEMA
03.04.2018. 13:31:33
NE

15. Marčinko Ana (Top Spin)
NEMA
05.04.2018. 11:49:00
NE

16. Plavljanić Lana (Vulpes)
NEMA
05.04.2018. 11:48:48
NE

17. Ćorković Iva (Ponikve)
NEMA
05.04.2018. 11:47:37
NE

18. Ivković Luna (Iteam)
NEMA
03.04.2018. 12:24:16
NE

19. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
NEMA
01.04.2018. 17:32:53
NE

20. Sikirica Nika (Top Spin)
NEMA
02.04.2018. 09:25:58
NE

21. Tomić Lorena (Terra)
NEMA
05.04.2018. 11:46:29
NE

22. Sabljić Ruta (Iteam)
NEMA
02.04.2018. 23:28:35
NE

23. Bekavac Dora (Iteam)
NEMA
04.04.2018. 19:47:21
NE

24. Mažuran Lara (Futur)
NEMA
03.04.2018. 08:06:17
NE

25. Pavlović Ana Karla (Ponikve)
NEMA
03.04.2018. 10:02:09
NE

26. Stojanović Sara (Iteam)
NEMA
04.04.2018. 09:27:29
NE

27. Mišić Mia (Purger)
NEMA
03.04.2018. 20:38:58
NE

28. Brnić Maja (Iteam)
NEMA
03.04.2018. 11:32:25
NE

29. Držanić Doris (Iteam)
NEMA
03.04.2018. 16:15:55
NE



KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument