Turnir
REGIONALNO PRVENSTVO GRADA ZAGREB
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
03.04.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
07.04.2018. ::
Trajanje turnira
07.04.2018. :: - 10.04.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
9
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:ZTS - TC Maksimir
  • Adresa: V. Ravnice 10
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: (01) 6431 001
  • Fax: (01) 6431 035
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Vladimir Jovanoski
  • Tel: (01) 6431 001
  • Fax:(01) 6431 035
  • E-mail: tajnik@zgtenis.hr

1. Karačić Vilim (Terra)
6
02.04.2018. 13:00:06
NE

2. Zuberbuhler Ryan (Medveščak)
14
03.04.2018. 07:22:34
NE

3. Maričić Lovro (Top Spin)
19
05.04.2018. 11:47:50
NE

4. Marić Hrvoje (Ponikve)
20
05.04.2018. 11:48:03
NE

5. Cerezin Vito (Zagi)
21
05.04.2018. 11:46:00
NE

6. Viduka Noa (Hrvoje)
27
30.03.2018. 16:17:27
NE

7. Pižurica Beka (Iteam)
28
02.04.2018. 20:10:57
NE

8. Štih Luka (Futur)
35
03.04.2018. 12:16:16
NE

9. JutreŠa Hrvoje (Futur)
40
05.04.2018. 11:45:25
NE

10. Šagovac Erik (Ponikve)
42
03.04.2018. 13:43:12
NE

11. Kreković Filip (Movens)
44
03.04.2018. 07:07:27
NE

12. Buvinić Vito (Makarska)
46
31.03.2018. 09:10:34
NE

13. Jovanović Ivon (Iteam)
54
04.04.2018. 09:29:01
NE

14. Hainš Domagoj (Futur)
61
05.04.2018. 11:46:44
NE

15. Šainović Luka (Top Spin)
62
02.04.2018. 09:26:19
NE

16. Mavračić Mauro (Iteam)
66
04.04.2018. 10:45:32
NE

17. Kovačević Niko (Iteam)
81
03.04.2018. 14:01:08
NE

18. Hulaj Edon (San Spin)
82
03.04.2018. 11:04:54
NE

19. Novaković Roko (HTK Zagreb)
90
03.04.2018. 13:54:45
NE

20. Grdinić Maks zvonimir (Iteam)
94
03.04.2018. 09:10:21
NE

21. Dumbović Ivan (VIŽI)
97
05.04.2018. 11:46:12
NE

22. Prgomet Jakov (Iteam)
98
03.04.2018. 12:23:53
NE

23. Tadić Roko (Iteam)
128
03.04.2018. 16:16:59
NE

24. Čaklović Saša (Medveščak)
135
03.04.2018. 19:04:01
NE

25. Radola Fran (Iteam)
139
03.04.2018. 12:23:22
NE

26. Klisović Roko (Iteam)
141
04.04.2018. 09:30:54
NE

27. Anđelković Tom (Iteam)
146
03.04.2018. 12:22:50
NE

28. Bokun Natan (Iteam)
NEMA
03.04.2018. 14:00:41
NE

29. Grdinić Lovro (Iteam)
NEMA
06.04.2018. 11:22:25
NE


1. Stojanović Sara (Iteam)
4
04.04.2018. 09:27:29
NE

2. Tomić Lorena (HATK Mladost)
5
05.04.2018. 11:46:29
NE

3. Mišković Dora (Vulpes)
7
05.04.2018. 11:48:27
NE

4. Držanić Doris (Iteam)
8
03.04.2018. 16:15:55
NE

5. Ivković Luna (Iteam)
13
03.04.2018. 12:24:16
NE

6. Brnić Maja (Iteam)
14
03.04.2018. 11:32:25
NE

7. Vukić Marta (Ponikve)
19
03.04.2018. 13:31:33
NE

8. Turčić Lucija (Iteam)
28
02.04.2018. 23:28:17
NE

9. Tomeljak Niki (Top Spin)
31
02.04.2018. 21:49:38
NE

10. Sabljić Ruta (Iteam)
35
02.04.2018. 23:28:35
NE

11. Mažuran Lara (Futur)
36
03.04.2018. 08:06:17
NE

12. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
39
03.04.2018. 12:16:47
NE

13. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
41
01.04.2018. 17:32:53
NE

14. Sikirica Nika (Top Spin)
43
02.04.2018. 09:25:58
NE

15. Plavljanić Lana (Vulpes)
49
05.04.2018. 11:48:48
NE

16. Pavlović Ana karla (Ponikve)
51
03.04.2018. 10:02:09
NE

17. Marčinko Ana (Top Spin)
52
05.04.2018. 11:49:00
NE

18. Bekavac Dora (Iteam)
55
04.04.2018. 19:47:21
NE

19. Maslać Dora (Medveščak)
58
30.03.2018. 17:33:33
NE

20. Vukoja Rebeka (Medveščak)
59
03.04.2018. 08:30:07
NE

21. Ćorković Iva (Ponikve)
63
05.04.2018. 11:47:37
NE

22. Kardum Andrea (Iteam)
75
04.04.2018. 09:29:25
NE

23. Mišić Mia (Purger)
89
03.04.2018. 20:38:58
NE

24. Majoli Peskar Nika (Top Spin)
98
02.04.2018. 09:25:33
NE

25. Bulaku Veronika (Futur)
112
05.04.2018. 11:47:13
NE

26. Gojmerac Lea (Futur)
115
05.04.2018. 11:47:02
NE

27. Gojmerac Nina (Futur)
117
05.04.2018. 11:46:56
NE

28. DmitroviĆ Nora (Futur)
NEMA
05.04.2018. 11:47:26
NE

29. Čurik Laura ina (Zagi)
NEMA
05.04.2018. 11:45:47
NE



KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument