Turnir
REGIONALNO PRVENSTVO DALMACIJE
Kategorija
16
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
18.04.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
21.04.2018. ::
Trajanje turnira
21.04.2018. :: - 23.04.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Split 1950
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 0993013012
  • Fax:
  • E-mail: tksplit1950@gmail.com

1. Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
27
16.04.2018. 16:02:21
NE

2. Markovina Roko (Split 1950)
41
16.04.2018. 18:17:12
NE

3. Mišura Roko (Split 1950)
42
18.04.2018. 15:52:37
NE

4. Mađor Roko (Stobre)
53
17.04.2018. 17:14:32
NE

5. Garifullin Ainur (Split 1950)
56
16.04.2018. 21:44:53
DA

6. Majić Ivan (Poen)
59
16.04.2018. 14:24:52
NE

7. Jelavić Ratko (Split 1950)
113
17.04.2018. 16:07:40
NE

8. Maroević Jakov (Split 1950)
126
18.04.2018. 15:54:10
NE

9. Bilojelić Kristijan (Split 1950)
NEMA
18.04.2018. 11:54:06
NE

10. Jamnicki Marin (Zadar 08)
NEMA
17.04.2018. 08:42:38
NE

11. Jakić Marino (Split 1950)
NEMA
13.04.2018. 17:23:04
NE


1. Marnika Angela (Dalmacija)
15
17.04.2018. 12:58:46
NE

2. Žuvela Nora (Split 1950)
50
18.04.2018. 08:55:22
NE

3. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
63
18.04.2018. 06:37:44
NE

4. Filipović Šušter Katarina (Dalmacijacement)
69
17.04.2018. 20:34:07
NE

5. Vuletić Ivana Magdalena (Stobreč)
71
18.04.2018. 07:34:02
NE

6. Mustapić Matea mirjam (Split 1950)
72
18.04.2018. 11:15:37
NE

7. Mikulić Iva (Split 1950)
77
18.04.2018. 12:39:27
NE

8. Kožul Karla (Split 1950)
78
18.04.2018. 16:10:45
NE

9. Pavić Nika (Zadar 08)
109
20.04.2018. 09:47:40
NE

10. Kuzmanić Lorena (Split 1950)
112
18.04.2018. 06:42:40
NE

11. Zeko Karla (Dalmacijacement)
NEMA
18.04.2018. 11:24:01
NE

12. Jurić Julia (Split 1950)
NEMA
17.04.2018. 09:57:40
NE


?irjak Leonarda (Zadar 08)
85
19.04.2018. 17:17:41
NE

Mr?e Luka (Stobre)

17.04.2018. 13:01:11
NE