Turnir
DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
16
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
24.10.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
27.10.2018. ::
Trajanje turnira
27.10.2018. :: - 29.10.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: tkzagi@gmail.com

1. Bill Alen (Pro 2000)
1
09.10.2018. 19:16:48
NE

2. Babić Brajko Leon (akovo)
4
22.10.2018. 21:36:19
NE

3. Erceg Lovre (Split 1950)
6
23.10.2018. 20:04:36
NE

4. Margetić Matija (Preko)
10
24.10.2018. 12:54:12
NE

5. Bašković Roko (Kvarner)
11
24.10.2018. 07:24:24
NE

6. Ivanek Stjepan (Varadin 1181)
12
22.10.2018. 12:09:20
NE

7. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
14
11.10.2018. 15:11:29
NE

8. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
17
23.10.2018. 20:33:55
NE

9. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
18
23.10.2018. 17:43:23
NE

10. Ercegović Ante Petar (Vulpes)
20
23.10.2018. 09:38:25
NE

11. Klaić Karlo (Ragusa)
23
22.10.2018. 11:41:38
NE

12. Oštro Tin (Chromos-Savica)
25
22.10.2018. 22:40:09
NE

13. Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
27
22.10.2018. 17:56:15
NE

14. Plosnić Luka (Pomak)
32
16.10.2018. 17:49:59
NE

15. Šimundža Josip (Split 1950)
36
10.10.2018. 14:11:40
NE

16. Djokić Stefan (Bale)
38
24.10.2018. 09:21:06
NE

17. Mišura Roko (Split 1950)
42
17.10.2018. 13:38:05
NE

18. Vasung Dorian (HATK Mladost)
44
24.10.2018. 12:28:29
NE

19. Vidović Luka (Varteks)
75
02.10.2018. 13:07:29
NE

20. Viduka Noa (VII)
91
21.10.2018. 15:29:48
NE

21. Horvat Ivan (Tennislab)
93
23.10.2018. 12:13:06
NE

22. Allen A. Walker (Split 1950)
99
14.10.2018. 19:11:11
DA

23. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
131
24.09.2018. 19:36:22
NE

24. Smoljan Roko (Peine)
NEMA
21.10.2018. 13:43:42
NE

25. Lučić Lovro (Tennislab)
NEMA
23.10.2018. 12:13:16
NE

26. Samac Tin (Preko)
NEMA
24.10.2018. 10:15:33
NE

27. Srabinec Antonio (Vrbovec)
NEMA
24.10.2018. 08:46:17
NE

28. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
NEMA
17.10.2018. 14:13:49
NE


1. Svetac Sara (Split 1950)
1
24.10.2018. 09:43:55
NE

2. Dundović Nika (Kvarner)
4
23.10.2018. 19:32:48
NE

3. Knežević Nora (Medveščak)
5
23.10.2018. 08:49:53
NE

4. Marčinko Petra (Top Spin)
6
24.10.2018. 12:01:33
NE

5. Martinčić Korina (Zaprešić)
11
24.10.2018. 13:00:02
NE

6. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
17
23.10.2018. 11:54:24
NE

7. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
24
24.10.2018. 10:01:04
NE

8. Škegro Marina (Zagi)
29
22.10.2018. 10:39:37
NE

9. Mišak Lucija (Varaždin 1181)
47
22.10.2018. 22:17:48
NE

10. Kos Dora (Ponikve)
49
18.10.2018. 18:54:42
NE

11. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
56
24.10.2018. 10:37:20
NE

12. Sindičić Dora (Medveščak)
58
21.10.2018. 22:44:59
NE

13. Medić Kata (Terra)
95
23.10.2018. 23:16:29
NE

14. Lavrentova Arina (Smrikve)
122
23.10.2018. 23:03:47
DA

15. Pintar Lorena (Ponikve)
NEMA
24.10.2018. 11:09:34
NE

16. Bonchuzhnaya Elizaveta (Iteam)
NEMA
24.10.2018. 10:44:46
DA

17. Mukić Ana (Varaždin 1181)
NEMA
05.10.2018. 20:55:54
NE

18. Vranić Nina (HTK Zagreb)
NEMA
22.10.2018. 15:04:02
NE

19. Maričić Mirjam (HTK Zagreb)
NEMA
17.10.2018. 19:42:28
NE


Preis Lana (Zlatar)
26
24.10.2018. 11:31:55
NE

Jurlina Luka (Iteam)
37
25.10.2018. 17:55:35
NE

Zlatar Teodor (Franjo Punec)

25.10.2018. 13:55:56
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument