Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE DJEČACI
Kategorija
14
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
01.01.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
05.01.2019. ::
Trajanje turnira
05.01.2019. :: - 09.01.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Dean Gledić i Davor Jaić
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: tkzagi@gmail.com

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
MR2
27.12.2018. 20:09:29
NE

2. Rakonić Fran (Nova Gradiška)
MR3
18.12.2018. 11:49:31
NE

3. Dodig Matej (Olimpija Osijek 1984)
1
25.12.2018. 20:12:31
NE

4. Nikolić Erik (Purger)
2
28.12.2018. 21:27:26
NE

5. Ivkić Emanuel (Opatija)
3
19.12.2018. 08:01:24
NE

6. Salopek Dorian (Ogulin)
4
01.01.2019. 12:38:08
NE

7. Markovina Duje (Split 1950)
5
24.12.2018. 11:48:52
NE

8. Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
6
27.12.2018. 18:58:45
NE

9. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
7
28.12.2018. 22:18:45
NE

10. Vertuš Tomo (Varteks)
9
30.12.2018. 15:30:39
NE

11. Karačić Vilim (Terra)
10
26.12.2018. 21:19:56
NE

12. Adlašić Denis (Varaždin 1181)
11
31.12.2018. 11:14:04
NE

13. Markovina Roko (Split 1950)
12
24.12.2018. 11:47:05
NE

14. Kuna Fran (Osijek)
13
27.12.2018. 14:30:41
NE

15. Stipetić Anton (Ogulin)
14
29.12.2018. 15:33:09
NE

16. Maričić Lovro (Top Spin)
15
22.12.2018. 09:23:17
NE

17. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
16
27.12.2018. 14:41:51
NE

18. Baničević Marko (Dubrovnik)
17
21.12.2018. 11:09:47
NE

19. Kolić Kristijan (Ogulin)
20
29.12.2018. 15:43:05
NE

20. Jurlina Luka (Iteam)
21
17.12.2018. 22:17:48
NE

21. Slivar Lukas (Zagi)
22
31.12.2018. 09:47:53
NE

22. Dubovečak Filip (Iteam)
23
22.12.2018. 09:18:48
NE

23. Sabolić Dominik (Didon)
24
29.12.2018. 11:39:27
NE

24. Levak Noa (Franjo Punčec)
25
27.12.2018. 20:06:29
NE

25. Jamić Jurica (Movens)
26
27.12.2018. 08:02:30
NE

26. Kržić Tin (Purger)
28
31.12.2018. 09:03:46
NE

27. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
31
29.12.2018. 12:27:14
NE

28. Bulović Matija (Vulpes)
33
30.12.2018. 11:47:28
NE

29. Šveljo Marcos (Futur)
36
31.12.2018. 09:36:35
NE

30. Marić Hrvoje (Ponikve)
40
28.12.2018. 21:46:11
NE

31. Cerezin Vito (Zagi)
42
22.12.2018. 22:55:41
NE

32. Pižurica Beka (Iteam)
48
01.01.2019. 13:59:12
NE

33. Neralić Luka (Ogulin)
50
29.12.2018. 17:41:29
NE

34. Burić Karlo (Vrbovec)
52
31.12.2018. 12:11:13
NE

35. Ivanišević Emanuel (Zagi)
63
31.12.2018. 09:47:41
NE

36. Kreković Filip (Movens)
71
31.12.2018. 08:44:46
NE

37. Halambek Jakov (Rally)
78
27.12.2018. 19:44:32
NE

38. Novaković Roko (HTK Zagreb)
108
01.01.2019. 11:28:24
NE

39. Babić Roko (Franjo Punčec)
NEMA
31.12.2018. 10:49:55
NE



Knežević Nora (Medveščak)
1
28.12.2018. 17:28:31
NE

Kvakan Damjan (Iteam)
96
01.01.2019. 20:54:43
NE

Đuđik Iskra (Zagi)
171
01.01.2019. 13:07:05
NE

Kljaić Noa (Iteam)

01.01.2019. 13:11:56
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument