Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE DJEČACI
Kategorija
14
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
01.01.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
05.01.2019. ::
Trajanje turnira
05.01.2019. :: - 09.01.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Dean Gledić i Davor Jaić
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: tkzagi@gmail.com

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
MR2
27.12.2018. 20:09:29
NE

2. Rakonić Fran (Nova Gradiška)
MR3
18.12.2018. 11:49:31
NE

3. Dodig Matej (Olimpija Osijek 1984)
1
25.12.2018. 20:12:31
NE

4. Nikolić Erik (Purger)
2
28.12.2018. 21:27:26
NE

5. Salopek Dorian (Ogulin)
3
01.01.2019. 12:38:08
NE

6. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
4
28.12.2018. 22:18:45
NE

7. Ivkić Emanuel (Opatija)
5
19.12.2018. 08:01:24
NE

8. Markovina Duje (Split 1950)
6
24.12.2018. 11:48:52
NE

9. Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
7
27.12.2018. 18:58:45
NE

10. Kuna Fran (Osijek)
9
27.12.2018. 14:30:41
NE

11. Stipetić Anton (Ogulin)
10
29.12.2018. 15:33:09
NE

12. Karačić Vilim (Terra)
11
26.12.2018. 21:19:56
NE

13. Markovina Roko (Split 1950)
12
24.12.2018. 11:47:05
NE

14. Vertuš Tomo (Varteks)
13
30.12.2018. 15:30:39
NE

15. Adlašić Denis (Varaždin 1181)
14
31.12.2018. 11:14:04
NE

16. Maričić Lovro (Top Spin)
15
22.12.2018. 09:23:17
NE

17. Baničević Marko (Dubrovnik)
17
21.12.2018. 11:09:47
NE

18. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
18
27.12.2018. 14:41:51
NE

19. Jurlina Luka (Iteam)
19
17.12.2018. 22:17:48
NE

20. Dubovečak Filip (Iteam)
21
22.12.2018. 09:18:48
NE

21. Levak Noa (Franjo Punčec)
22
27.12.2018. 20:06:29
NE

22. Sabolić Dominik (Didon)
23
29.12.2018. 11:39:27
NE

23. Slivar Lukas (Zagi)
24
31.12.2018. 09:47:53
NE

24. Kolić Kristijan (Ogulin)
25
29.12.2018. 15:43:05
NE

25. Kržić Tin (Purger)
26
31.12.2018. 09:03:46
NE

26. Jamić Jurica (Movens)
28
27.12.2018. 08:02:30
NE

27. Bulović Matija (Vulpes)
29
30.12.2018. 11:47:28
NE

28. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
31
29.12.2018. 12:27:14
NE

29. Cerezin Vito (Zagi)
33
22.12.2018. 22:55:41
NE

30. Šveljo Marcos (Futur)
38
31.12.2018. 09:36:35
NE

31. Marić Hrvoje (Ponikve)
42
28.12.2018. 21:46:11
NE

32. Neralić Luka (Ogulin)
48
29.12.2018. 17:41:29
NE

33. Pižurica Beka (Iteam)
49
01.01.2019. 13:59:12
NE

34. Ivanišević Emanuel (Zagi)
52
31.12.2018. 09:47:41
NE

35. Burić Karlo (Vrbovec)
58
31.12.2018. 12:11:13
NE

36. Babić Roko (Franjo Punčec)
65
31.12.2018. 10:49:55
NE

37. Kreković Filip (Movens)
77
31.12.2018. 08:44:46
NE

38. Halambek Jakov (Rally)
85
27.12.2018. 19:44:32
NE

39. Novaković Roko (HTK Zagreb)
122
01.01.2019. 11:28:24
NE



Knežević Nora (Medveščak)
1
28.12.2018. 17:28:31
NE

Kvakan Damjan (Iteam)
74
01.01.2019. 20:54:43
NE

Đuđik Iskra (Zagi)
126
01.01.2019. 13:07:05
NE

Kljaić Noa (Iteam)

01.01.2019. 13:11:56
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument