Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE DJEVOJČICE
Kategorija
14
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
01.01.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
05.01.2019. ::
Trajanje turnira
05.01.2019. :: - 09.01.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Marčinko Petra (Top Spin)
MR1
27.12.2018. 12:05:45
NE

2. Tarocco Leticia (Ragusa)
MR2
27.12.2018. 16:36:12
NE

3. Knežević Nora (Medveščak)
1
28.12.2018. 11:10:39
NE

4. Cindrić Rebeka (Varteks)
2
01.01.2019. 14:00:08
NE

5. Midžić Ema (Osijek)
4
27.12.2018. 15:44:44
NE

6. Preis Lana (Zlatar)
5
31.12.2018. 12:56:29
NE

7. Sladaković Tara (Smrikve)
6
31.12.2018. 22:12:15
NE

8. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
7
29.12.2018. 11:24:18
NE

9. Rajki Tena (HTK Zagreb)
8
28.12.2018. 22:23:47
NE

10. Knez Stella (Dalmacijacement)
9
29.12.2018. 18:21:05
NE

11. Derniković Ria (Iteam)
11
30.12.2018. 19:43:52
NE

12. Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
12
29.12.2018. 11:36:14
NE

13. Biondić Dora (Opatija)
13
29.12.2018. 14:14:46
NE

14. Stojanović Sara (Iteam)
14
22.12.2018. 09:19:16
NE

15. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
15
31.12.2018. 11:13:40
NE

16. Miljanić Lucija (Ponikve)
17
31.12.2018. 20:50:04
NE

17. Zorić Anamaria (Dubrovnik)
18
18.12.2018. 13:48:23
NE

18. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
19
31.12.2018. 12:17:56
NE

19. Ivković Luna (Iteam)
22
30.12.2018. 19:44:04
NE

20. Granić Nika (Makarska rivijera)
23
29.12.2018. 10:53:27
NE

21. Tomić Lorena (Terra)
24
27.12.2018. 18:30:48
NE

22. Mišković Dora (Vulpes)
25
31.12.2018. 17:32:21
NE

23. Brnić Maja (Iteam)
26
30.12.2018. 14:55:57
NE

24. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
28
31.12.2018. 09:58:28
NE

25. Bedeković Ines (Zagi)
30
30.12.2018. 14:02:14
NE

26. Sikirica Nika (Top Spin)
35
24.12.2018. 10:26:15
NE

27. Turčić Lucija (Iteam)
36
17.12.2018. 22:18:10
NE

28. Vidović Lucija (Franjo Punčec)
38
31.12.2018. 15:46:39
NE

29. Poljan Ena (Varteks)
40
30.12.2018. 15:33:38
NE

30. Palikuća Petra (Iteam)
41
30.12.2018. 19:39:43
NE

31. Ivanković Maria (Terra)
45
29.12.2018. 11:22:00
NE

32. Tomeljak Niki (Top Spin)
47
28.12.2018. 00:48:56
NE

33. Sivrić Iva (Ploče)
52
29.12.2018. 18:33:07
NE

34. Balent Tamara (Prelog)
54
31.12.2018. 07:33:37
NE

35. Magdić Tena (Ogulin)
57
01.01.2019. 12:39:52
NE

36. Bilić Lea (Zagi)
60
29.12.2018. 18:43:53
NE

37. Les Mihaela (Zagi)
68
31.12.2018. 10:32:35
NE

38. Sabljić Ruta (Iteam)
74
17.12.2018. 22:18:50
NE

39. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
78
31.12.2018. 08:42:25
NE

40. Bekavac Dora (Iteam)
84
17.12.2018. 22:19:06
NE

41. Vojnović Nera (Stobreč)
87
01.01.2019. 13:45:51
NE

42. Šaban Paula (Zagi)
94
31.12.2018. 10:33:25
NE

43. Šimić Ana (Franjo Punčec)
104
27.12.2018. 17:38:24
NE

44. Sunara Nika (Zagi)
109
31.12.2018. 10:32:45
NE

45. Jurić Petra (Vulpes)
127
31.12.2018. 17:31:34
NE

46. Šoda Tea (Futur)
141
31.12.2018. 11:04:07
NE

47. Božić Iva (Iteam)
144
27.12.2018. 09:15:35
NE

48. JANčIKOVIć JANA (Zagi)
NEMA
31.12.2018. 10:32:24
NE

49. JANčIKOVIć IKA (Zagi)
NEMA
31.12.2018. 10:32:13
NE



TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument