Turnir
DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
10.01.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
12.01.2019. ::
Trajanje turnira
12.01.2019. :: - 15.01.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: tkzagi@gmail.com

1. Nikolić Erik (Purger)
1
28.12.2018. 21:45:41
NE

2. Salopek Dorian (Ogulin)
3
08.01.2019. 11:51:02
NE

3. Dubovečak Filip (Iteam)
8
22.12.2018. 07:30:04
NE

4. Baničević Marko (Dubrovnik)
13
08.01.2019. 09:16:31
NE

5. Karačić Vilim (Terra)
14
08.01.2019. 15:41:52
NE

6. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
20
06.01.2019. 12:52:28
NE

7. Kopić Ilija (Vinkovci)
22
09.01.2019. 09:39:04
NE

8. Maričić Lovro (Top Spin)
23
22.12.2018. 15:35:15
NE

9. Nazarov Abbas (Iteam)
26
07.01.2019. 08:33:19
NE

10. Sabolić Dominik (Didon)
28
08.01.2019. 20:18:28
NE

11. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
32
09.01.2019. 13:30:58
NE

12. Babić Roko (Franjo Punec)
38
04.01.2019. 19:50:41
NE

13. Lukić Marko (Poega)
42
10.01.2019. 01:34:19
NE

14. Neralić Luka (Ogulin)
45
08.01.2019. 17:39:38
NE

15. Marić Hrvoje (Ponikve)
46
08.01.2019. 12:41:01
NE

16. Kvakan Damjan (Iteam)
58
08.01.2019. 07:55:09
NE

17. Burić Karlo (Vrbovec)
65
08.01.2019. 15:35:19
NE

18. Halambek Jakov (Rally)
108
08.01.2019. 16:49:30
NE

19. Dunović Ivor (Park)
NEMA
10.01.2019. 09:05:03
NE

20. Martinović Fran (Hrvoje)
NEMA
10.01.2019. 10:57:35
NE


1. Stojanović Sara (Iteam)
15
09.01.2019. 13:25:42
NE

2. Ivković Luna (Iteam)
17
09.01.2019. 10:58:55
NE

3. Tomić Lorena (Terra)
24
09.01.2019. 13:20:44
NE

4. Sivrić Iva (Ploče)
34
08.01.2019. 13:20:15
NE

5. Sikirica Nika (Top Spin)
44
09.01.2019. 08:59:19
NE

6. Palikuća Petra (Iteam)
51
09.01.2019. 10:47:34
NE

7. Ćorković Iva (Ponikve)
67
09.01.2019. 10:48:25
NE

8. Bilić Lea (Zagi)
73
05.01.2019. 23:41:14
NE

9. Pešut Laura (San Spin)
81
09.01.2019. 09:56:42
NE

10. Juraj Špirić Leona (Samobor 1890)
117
10.01.2019. 12:55:14
NE

11. Božić Iva (Iteam)
147
08.01.2019. 13:41:37
NE

12. JANčIKOVIć JANA (Zagi)
NEMA
09.01.2019. 15:26:49
NE

13. Božić Lucija (Pro Junior)
NEMA
03.01.2019. 13:43:47
NE

14. JANčIKOVIć IKA (Zagi)
NEMA
09.01.2019. 15:26:36
NE


Bedekovi Ines (Zagi)
35
09.01.2019. 14:11:57
NE

Crnkovi Tara antonia (Pro Junior)
80
09.01.2019. 12:41:09
NE

Zrni Luka (HTK Zagreb)

03.01.2019. 19:31:55
NE

ZOREC LORENA (HTK Zagreb)

08.01.2019. 22:34:53
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument