Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE DJEVOJČICE
Kategorija
12
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
08.01.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
12.01.2019. ::
Trajanje turnira
12.01.2019. :: - 16.01.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Osijek
Broj terena
3
Podloga
tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
16/32/8
  • Organizator:Teniski klub Olimpija Osijek
  • Adresa: Ulica olimpije 2
  • Grad: Osijek
  • Telefon: +385 99 3270 388
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: +385 95 7010 001
  • Fax:
  • E-mail: spavicic@net.hr

1. Biondić Dora (Opatija)
1
07.01.2019. 16:24:42
NE

2. Mišković Dora (Vulpes)
2
31.12.2018. 17:32:33
NE

3. Riđan Ivona (Brod)
3
04.01.2019. 19:33:51
NE

4. Turčić Lucija (Iteam)
5
17.12.2018. 22:18:28
NE

5. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
6
02.01.2019. 19:43:52
NE

6. Dobrić Marta (Šubićevac)
7
07.01.2019. 09:12:29
NE

7. Rastočić Lucija (Zagi)
8
31.12.2018. 09:34:07
NE

8. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
9
02.01.2019. 09:47:00
NE

9. Belvanović Anja (Đakovo)
11
04.01.2019. 10:46:53
NE

10. Ćorić Sofija (Vulpes)
12
07.01.2019. 19:11:23
NE

11. Balent Tamara (Prelog)
13
14.12.2018. 13:42:41
NE

12. Tomeljak Niki (Top Spin)
14
29.12.2018. 22:55:03
NE

13. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
15
02.01.2019. 12:12:16
NE

14. Lebo Lea (Zaprešić)
17
07.01.2019. 11:27:54
NE

15. Giergia Ela (Zadar 08)
18
02.01.2019. 09:46:29
NE

16. Stipčević Zara (Zaprešić)
19
07.01.2019. 09:31:43
NE

17. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
20
02.01.2019. 10:39:47
NE

18. Les Mihaela (Zagi)
21
03.01.2019. 17:04:04
NE

19. Bakalar Karla (Metković)
22
07.01.2019. 14:10:19
NE

20. Šantić Ema (Didon)
23
05.01.2019. 22:20:28
NE

21. Bilota Manuela (Resnik)
24
06.01.2019. 20:39:56
NE

22. Dragičević Nika (Didon)
25
31.12.2018. 11:13:43
NE

23. Vukoja Rebeka (Medveščak)
26
02.01.2019. 15:23:26
NE

24. Dunković Dea (Osijek)
30
06.01.2019. 05:12:21
NE

25. Šaban Paula (Zagi)
31
03.01.2019. 17:04:29
NE

26. Sunara Nika (Zagi)
33
03.01.2019. 17:04:15
NE

27. Bukvić Lana (Samobor 1890)
38
05.01.2019. 14:54:28
NE

28. Gojmerac Lea (Futur)
40
23.12.2018. 03:09:33
NE

29. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
45
03.01.2019. 18:34:23
NE

30. Balić Helena (Zlatar)
53
08.01.2019. 09:17:35
NE

31. Đuđik Iskra (Zagi)
54
03.01.2019. 17:03:45
NE

32. Gojmerac Nina (Futur)
58
23.12.2018. 03:10:23
NE

33. Podravac Lucija (Didon)
63
07.01.2019. 18:11:54
NE

34. Garić Lea (Brod)
71
05.01.2019. 12:23:37
NE

35. Šurija Kiara (Top Spin)
93
01.01.2019. 21:39:06
NE


Vidovi Lucija (Franjo Punec)
27
09.01.2019. 19:48:52
NE

Juraj ?piri Leona (Samobor 1890)
48
07.01.2019. 15:44:36
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument