Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE DJEČACI
Kategorija
12
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
08.01.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
12.01.2019. ::
Trajanje turnira
12.01.2019. :: - 16.01.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Osijek
Broj terena
3
Podloga
tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
16/32/8
  • Organizator:Teniski klub Olimpija Osijek
  • Adresa: Ulica olimpije 2
  • Grad: Osijek
  • Telefon: +385 99 3270 388
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Stjepan Pavičić
  • Tel: +385 95 7010 001
  • Fax:
  • E-mail: spavicic@net.hr

1. Markovina Duje (Split 1950)
1
03.01.2019. 14:39:41
NE

2. Stipetić Anton (Ogulin)
2
05.01.2019. 08:00:22
NE

3. Levak Noa (Franjo Punčec)
3
03.01.2019. 15:35:47
NE

4. Smolčić Nikola (Split 1950)
5
03.01.2019. 13:56:51
NE

5. Cerezin Vito (Zagi)
7
22.12.2018. 22:56:40
NE

6. Brkić Karlo (Vinkovci)
8
05.01.2019. 20:12:53
NE

7. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
9
07.01.2019. 10:52:13
NE

8. Sikirica Matej (Split 1950)
10
06.01.2019. 09:23:05
NE

9. Kukrika Matej (Tweener)
11
05.01.2019. 13:29:56
NE

10. Pasarić Noa (Vulpes)
12
31.12.2018. 17:32:57
NE

11. JutreŠa Hrvoje (Tweener)
13
05.01.2019. 13:27:47
NE

12. Tomić Jakov (Đakovo)
14
05.01.2019. 18:10:47
NE

13. Ivanišević Emanuel (Zagi)
15
04.01.2019. 15:57:07
NE

14. Mavračić Mauro (Iteam)
18
04.01.2019. 19:06:30
NE

15. Šagovac Erik (Ponikve)
19
04.01.2019. 14:23:16
NE

16. Mardešić Dario (Split 1950)
20
08.01.2019. 11:33:02
NE

17. Božičević Matej (HTK Zagreb)
21
03.01.2019. 17:16:17
NE

18. Stiblik Dorian (Šubićevac)
22
07.01.2019. 18:16:45
NE

19. Dumbović Ivan (VIŽI)
28
07.01.2019. 15:05:06
NE

20. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
29
08.01.2019. 06:47:42
NE

21. Markan Jan (Iteam)
30
07.01.2019. 15:49:26
NE

22. Horvat Juraj (Prelog)
31
08.01.2019. 10:45:28
NE

23. Hainš Domagoj (Tweener)
36
05.01.2019. 13:27:20
NE

24. Škrinjar Mirko (Brod)
47
07.01.2019. 10:57:17
NE

25. Đitko Fabian (Osijek)
51
08.01.2019. 13:33:35
NE

26. Dobrila Theo (Kvarner)
53
06.01.2019. 15:36:50
NE

27. Rimac Jakov (Vinkovci)
67
07.01.2019. 12:17:26
NE

28. Horvat Ino (Požega)
92
08.01.2019. 12:22:03
NE

29. Škrinjar Dominik (Brod)
NEMA
07.01.2019. 14:38:07
NE

30. Tavić Ivano Luka (Đakovo)
NEMA
07.01.2019. 19:09:18
NE

31. Kažinić Andreas (Tweener)
NEMA
08.01.2019. 09:06:32
NE

32. Šutalo Luka (Tweener)
NEMA
05.01.2019. 19:35:59
NE



Jelić Fran (Brod)
24
04.01.2019. 20:31:59
NE