Turnir
DVORANSKO OP STOBREČ
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
16.01.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
19.01.2019. ::
Trajanje turnira
19.01.2019. :: - 22.01.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
STOBREČ
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:TK Stobreč
  • Adresa: Put sv. Lovre 45b
  • Grad: STOBREČ
  • Telefon: (021) 325 064
  • Fax: (021) 325 036
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pepur
  • Tel: (021) 325 064
  • Fax:(021) 325 036
  • E-mail: tc-stobrec@st.t-com.hr

1. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
9
16.01.2019. 13:27:25
NE

2. Terze Bruno (Stobreč)
16
15.01.2019. 19:53:04
NE

3. Mardešić Dario (Split 1950)
19
15.01.2019. 18:07:09
NE

4. Sučić Frano (Stobreč)
23
13.01.2019. 19:32:06
NE

5. Stiblik Dorian (Šubićevac)
26
16.01.2019. 11:46:03
NE

6. Erceg Marko (Split 1950)
30
15.01.2019. 19:32:41
NE

7. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
31
16.01.2019. 06:16:52
NE

8. Angelini Marco (Split 1950)
35
15.01.2019. 17:20:04
NE

9. Šarić Ivano (Stobreč)
40
15.01.2019. 20:12:01
NE

10. Padovan Toma (Pomak)
48
16.01.2019. 13:15:01
NE

11. Krešić Marino (Metković)
59
15.01.2019. 18:53:24
NE

12. Mrčela Mark Gabriel (Split 1950)
84
15.01.2019. 15:26:05
NE

13. Kraljević Anton (Kaštela)
94
14.01.2019. 20:50:23
NE

14. Zahirović Roko (Split 1950)
95
15.01.2019. 12:47:30
NE

15. Mrše Luka (Stobreč)
98
14.01.2019. 15:57:05
NE


1. Bakalar Karla (Metković)
19
13.01.2019. 13:36:58
NE

2. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
20
16.01.2019. 13:46:01
NE

3. Bilota Manuela (Resnik)
24
16.01.2019. 10:41:15
NE

4. Henjak Nika (Zadar 08)
27
15.01.2019. 08:06:58
NE

5. Lončar Antonija (Stobreč)
28
14.01.2019. 20:31:33
NE

6. PetkoviĆ Ana (Dubrovnik)
35
11.01.2019. 14:09:53
NE

7. AljinoviĆ Leona (Split 1950)
36
12.01.2019. 11:14:29
NE

8. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
38
15.01.2019. 11:21:06
NE

9. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
40
03.01.2019. 18:38:12
NE

10. Šverko Iva (Split 1950)
73
11.01.2019. 09:09:44
NE

11. Hrvačić Lana (Resnik)
91
15.01.2019. 18:02:36
NE

12. Orlić Anabel (Resnik)
NEMA
16.01.2019. 11:41:48
NE

13. Jelenić Patricia (Stobreč)
NEMA
14.01.2019. 19:14:00
NE

14. Jelenić Natali (Stobreč)
NEMA
14.01.2019. 19:16:42
NE

15. Drašković Isabela (Šubićevac)
NEMA
15.01.2019. 17:12:17
NE


Babić Kristina (Pomak)
68
17.01.2019. 14:41:45
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument