Turnir
DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
12
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
16.01.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
19.01.2019. ::
Trajanje turnira
19.01.2019. :: - 22.01.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Cerezin Vito (Zagi)
5
16.01.2019. 09:58:24
NE

2. Ivanišević Emanuel (Zagi)
12
12.01.2019. 22:20:41
NE

3. Štih Luka (Tweener)
17
13.01.2019. 11:33:40
NE

4. Mavračić Mauro (Iteam)
18
16.01.2019. 07:03:59
NE

5. Dumbović Ivan (VII)
20
16.01.2019. 10:40:07
NE

6. Šagovac Erik (Ponikve)
22
15.01.2019. 18:59:40
NE

7. Hainš Domagoj (Tweener)
27
15.01.2019. 20:39:56
NE

8. Horvat Juraj (Prelog)
28
16.01.2019. 09:52:19
NE

9. Tadiďż˝ Roko (Tweener)
32
16.01.2019. 07:04:30
NE

10. Fattorini Ivan Viggo (Iteam)
34
15.01.2019. 12:09:44
NE

11. Dubovečak Jakov (Iteam)
37
15.01.2019. 12:09:20
NE

12. Bokun Natan (Iteam)
39
15.01.2019. 12:07:19
NE

13. ZORICA DARIO (Kastav)
44
16.01.2019. 12:52:01
NE

14. Rosenzweig Borna Filip (Top Spin)
52
09.01.2019. 18:29:07
NE

15. Klepec Luka (Vrbovec)
54
16.01.2019. 12:22:16
NE

16. Hasan Ivan (Ogulin)
55
15.01.2019. 08:30:38
NE

17. Bauer Minkara Alex (Tweener)
NEMA
15.01.2019. 16:09:38
NE

18. Trčak Antun (VII)
NEMA
16.01.2019. 10:39:39
NE

19. Kažinić Andreas (Tweener)
NEMA
15.01.2019. 16:11:48
NE

20. Šarić Niko (Futur)
NEMA
16.01.2019. 00:10:23
NE


1. Zupičić Lucija (Rabac)
10
15.01.2019. 12:29:48
NE

2. Stipčević Zara (Zaprešić)
12
15.01.2019. 16:12:31
NE

3. Les Mihaela (Zagi)
17
15.01.2019. 10:16:29
NE

4. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
23
16.01.2019. 10:09:57
NE

5. Šaban Paula (Zagi)
32
15.01.2019. 16:18:01
NE

6. Bukvić Lana (Samobor 1890)
37
15.01.2019. 08:24:02
NE

7. Sunara Nika (Zagi)
41
15.01.2019. 11:32:06
NE

8. Resanović Nela (Samobor 1890)
42
15.01.2019. 18:10:39
NE

9. Burić Mia (Vrbovec)
43
14.01.2019. 10:45:22
NE

10. Hrvatin Viktoria (Rabac)
44
15.01.2019. 12:30:04
NE

11. Juraj Špirić Leona (Samobor 1890)
45
16.01.2019. 09:33:34
NE

12. Đuđik Iskra (Zagi)
50
15.01.2019. 16:17:45
NE

13. Podravac Lucija (Didon)
57
15.01.2019. 09:08:59
NE

14. Vidan Tara (Zagi)
62
01.01.2019. 22:06:18
NE

15. Sinković Iskra (Rabac)
69
16.01.2019. 09:33:42
NE

16. Kraljević Sara (Tweener)
71
15.01.2019. 16:10:35
NE

17. Kordić Kalina (Tweener)
81
10.01.2019. 13:07:52
NE

18. Glogolja Nola (Tweener)
85
16.01.2019. 08:28:25
NE

19. Šurija Kiara (Top Spin)
101
14.01.2019. 21:24:54
NE

20. ZOREC LORENA (HTK Zagreb)
NEMA
08.01.2019. 22:38:29
NE

21. Likić Lara (Varteks)
NEMA
15.01.2019. 11:47:24
NE

22. Dvoršek Ami (Iteam)
NEMA
16.01.2019. 08:50:04
NE

23. Vrljić Iva (VIŽI)
NEMA
15.01.2019. 15:10:37
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument