Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI
Kategorija
16
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
15.01.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
18.01.2019. ::
Trajanje turnira
18.01.2019. :: - 22.01.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pavić
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: szgo@szgo.hr

1. Poljičak Mili (Pomak)
MR1
08.01.2019. 18:32:18
NE

2. Mikrut Luka (Split 1950)
MR2
12.01.2019. 13:43:55
NE

3. Babić Brajko Leon (Đakovo)
2
05.01.2019. 12:08:11
NE

4. Šodan Ivan (Split 1950)
3
09.01.2019. 12:12:03
NE

5. Ivanek Stjepan (Varaždin 1181)
4
11.01.2019. 17:11:12
NE

6. Vukadin Noa (Iteam)
6
14.01.2019. 02:35:17
NE

7. Stipetić Roko (Ogulin)
7
11.01.2019. 11:37:47
NE

8. Bašković Roko (Kvarner)
8
11.01.2019. 23:08:48
NE

9. Erceg Lovre (Split 1950)
9
09.01.2019. 10:12:27
NE

10. Bill Alen (Pro 2000)
10
09.01.2019. 17:12:38
NE

11. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
11
12.01.2019. 16:29:18
NE

12. Margetić Matija (Prečko)
13
14.01.2019. 09:14:22
NE

13. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
14
01.01.2019. 19:30:11
NE

14. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
15
08.01.2019. 12:17:25
NE

15. Majcan Lovro (Samobor 1890)
18
01.01.2019. 19:28:12
NE

16. Mitrović Fran (HTK Zagreb)
19
04.01.2019. 13:37:31
NE

17. Ivkić Emanuel (Opatija)
21
10.01.2019. 07:43:35
NE

18. Klaić Karlo (Ragusa)
22
01.01.2019. 08:46:03
NE

19. Oštro Tin (Chromos-Savica)
23
13.01.2019. 19:20:59
NE

20. Ercegović Ante Petar (Vulpes)
24
05.01.2019. 10:53:16
NE

21. Ferega Filip (Iteam)
25
12.01.2019. 21:56:58
NE

22. Vasung Dorian (HATK Mladost)
26
14.01.2019. 08:22:38
NE

23. Boban Viktor (Top Spin)
31
10.01.2019. 15:32:53
NE

24. Jančić Daniel (San Spin)
33
10.01.2019. 07:41:33
NE

25. Ivanišević Vito (Zadar 08)
38
14.01.2019. 16:07:58
NE

26. Jagetić Borna (Varaždin 1181)
42
14.01.2019. 18:40:42
NE

27. Cikojević Ante (Osijek)
44
07.01.2019. 10:26:42
NE

28. Maričić Lovro (Top Spin)
47
23.12.2018. 09:30:35
NE

29. Djokić Stefan (Bale)
48
14.01.2019. 08:52:12
NE

30. Majić Ivan (Poen)
51
12.01.2019. 20:07:28
NE

31. Kljaić Noa (Iteam)
53
14.01.2019. 02:34:34
NE

32. Šimundža Josip (Split 1950)
54
07.01.2019. 09:55:40
NE

33. Marić Vid (Top Spin)
55
12.01.2019. 10:17:04
NE

34. Stipetić Anton (Ogulin)
69
14.01.2019. 12:20:36
NE

35. Bek Matej (Osijek)
77
10.01.2019. 19:20:23
NE

36. Jelušić Noah (Opatija)
79
03.01.2019. 10:53:32
NE

37. Miniri Edvin (Victoria)
81
15.01.2019. 12:24:10
NE

38. Subotić Leon (Kvarner)
93
14.01.2019. 15:38:30
NE

39. Vidović Luka (Varteks)
95
02.01.2019. 08:03:09
NE

40. Neralić Luka (Ogulin)
96
14.01.2019. 19:17:41
NE

41. Kolić Kristijan (Ogulin)
102
14.01.2019. 13:51:07
NE

42. Lukač Patrik (Pro 2000)
109
13.01.2019. 11:47:53
NE

43. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
137
19.12.2018. 11:38:36
NE

44. Babić Roko (Franjo Punčec)
NEMA
13.01.2019. 17:41:05
NE



Brkić Vinko (Franjo Punčec)
75
14.01.2019. 21:56:39
NE