Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI
Kategorija
16
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
15.01.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
18.01.2019. ::
Trajanje turnira
18.01.2019. :: - 22.01.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: szgo@szgo.hr

1. Poljičak Mili (Pomak)
MR1
08.01.2019. 18:32:18
NE

2. Bill Alen (Pro 2000)
1
09.01.2019. 17:12:38
NE

3. Šodan Ivan (Split 1950)
2
09.01.2019. 12:12:03
NE

4. Vukadin Noa (Iteam)
3
14.01.2019. 02:35:17
NE

5. Babić Brajko Leon (akovo)
4
05.01.2019. 12:08:11
NE

6. Stipetić Roko (Ogulin)
5
11.01.2019. 11:37:47
NE

7. Erceg Lovre (Split 1950)
6
09.01.2019. 10:12:27
NE

8. Margetić Matija (Preko)
10
14.01.2019. 09:14:22
NE

9. Bašković Roko (Kvarner)
11
11.01.2019. 23:08:48
NE

10. Ivanek Stjepan (Varadin 1181)
12
11.01.2019. 17:11:12
NE

11. Mikrut Luka (Split 1950)
16
12.01.2019. 13:43:55
NE

12. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
17
12.01.2019. 16:29:18
NE

13. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
18
01.01.2019. 19:30:11
NE

14. Majcan Lovro (Samobor 1890)
19
01.01.2019. 19:28:12
NE

15. Ercegović Ante Petar (Vulpes)
20
05.01.2019. 10:53:16
NE

16. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
21
08.01.2019. 12:17:25
NE

17. Ivkić Emanuel (Opatija)
22
10.01.2019. 07:43:35
NE

18. Klaić Karlo (Ragusa)
23
01.01.2019. 08:46:03
NE

19. Ferega Filip (Iteam)
24
12.01.2019. 21:56:58
NE

20. Oštro Tin (Chromos-Savica)
25
13.01.2019. 19:20:59
NE

21. Jagetić Borna (Varadin 1181)
30
14.01.2019. 18:40:42
NE

22. Boban Viktor (Top Spin)
31
10.01.2019. 15:32:53
NE

23. Jančić Daniel (San Spin)
35
10.01.2019. 07:41:33
NE

24. Šimundža Josip (Split 1950)
36
07.01.2019. 09:55:40
NE

25. Djokić Stefan (Bale)
38
14.01.2019. 08:52:12
NE

26. Vasung Dorian (HATK Mladost)
44
14.01.2019. 08:22:38
NE

27. Cikojević Ante (Osijek)
45
07.01.2019. 10:26:42
NE

28. Štabek Domagoj (Terra)
54
14.01.2019. 20:43:15
NE

29. Kljaić Noa (Iteam)
57
14.01.2019. 02:34:34
NE

30. Maričić Lovro (Top Spin)
58
23.12.2018. 09:30:35
NE

31. Majić Ivan (Poen)
59
12.01.2019. 20:07:28
NE

32. Babić Roko (Franjo Punec)
63
13.01.2019. 17:41:05
NE

33. Ivanišević Vito (Zadar 08)
64
14.01.2019. 16:07:58
NE

34. Marić Vid (Top Spin)
67
12.01.2019. 10:17:04
NE

35. Jelušić Noah (Opatija)
72
03.01.2019. 10:53:32
NE

36. Mitrović Fran (HTK Zagreb)
74
04.01.2019. 13:37:31
NE

37. Vidović Luka (Varteks)
75
02.01.2019. 08:03:09
NE

38. Neralić Luka (Ogulin)
77
14.01.2019. 19:17:41
NE

39. Stipetić Anton (Ogulin)
78
14.01.2019. 12:20:36
NE

40. Miniri Edvin (Victoria)
87
15.01.2019. 12:24:10
NE

41. Kolić Kristijan (Ogulin)
88
14.01.2019. 13:51:07
NE

42. Subotić Leon (Kvarner)
89
14.01.2019. 15:38:30
NE

43. Bek Matej (Osijek)
100
10.01.2019. 19:20:23
NE

44. Lukač Patrik (Pro 2000)
112
13.01.2019. 11:47:53
NE

45. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
131
19.12.2018. 11:38:36
NE



Brki Vinko (Franjo Punec)
33
14.01.2019. 21:56:39
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument