Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORKE
Kategorija
16
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
15.01.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
18.01.2019. ::
Trajanje turnira
18.01.2019. :: - 22.01.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
ZADAR
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Dalmacija
  • Adresa: Ulica 159 .brigade
  • Grad: ZADAR
  • Telefon: 098313053
  • Fax: 023315641
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miroslav Nincevic
  • Tel: 098313053
  • Fax:023315641
  • E-mail: tkdalmacija@gmail.com

1. Svetac Sara (Split 1950)
1
02.01.2019. 13:23:58
NE

2. Majetić Marijana (Victoria)
2
14.01.2019. 09:41:34
NE

3. Hunčak Kornelia (Opatija)
3
07.01.2019. 17:31:57
NE

4. Dundović Nika (Kvarner)
4
09.01.2019. 09:48:00
NE

5. Knežević Nora (Medveščak)
5
12.01.2019. 18:41:01
NE

6. Vlainić Tani (Iteam)
8
14.01.2019. 02:26:10
NE

7. Hraščanec Lara (Varteks)
9
08.01.2019. 13:55:11
NE

8. Matković Eva (Kvarner)
12
12.01.2019. 19:26:51
NE

9. Vukičević Klara (Pomak)
14
03.01.2019. 12:57:34
NE

10. Marnika Angela (Dalmacija)
15
09.01.2019. 11:44:39
NE

11. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
16
12.01.2019. 04:40:32
NE

12. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
17
07.01.2019. 18:36:46
NE

13. Sladaković Tara (Smrikve)
18
11.01.2019. 13:19:30
NE

14. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
20
07.01.2019. 21:10:05
NE

15. Biondić Matea (Opatija)
21
14.01.2019. 17:37:53
NE

16. Bubalo Ema (Split 1950)
22
07.01.2019. 13:44:30
NE

17. Knez Stella (Dalmacijacement)
27
29.12.2018. 18:21:44
NE

18. Stanić Maja (Kastav)
28
15.01.2019. 09:33:21
NE

19. Škegro Marina (Zagi)
29
14.01.2019. 08:48:02
NE

20. Persson Manuella (Opatija)
30
08.01.2019. 19:24:59
NE

21. Hunčak Daniela (Opatija)
32
07.01.2019. 18:24:57
NE

22. Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
38
11.01.2019. 09:26:46
NE

23. Hunčak Renata (Opatija)
39
07.01.2019. 18:09:51
NE

24. Ivković Luna (Iteam)
40
15.01.2019. 08:14:14
NE

25. Vićan Mia Rae (Top Spin)
42
12.01.2019. 19:27:17
NE

26. Mišak Lucija (Varaždin 1181)
47
13.01.2019. 16:12:03
NE

27. Kos Dora (Ponikve)
49
14.01.2019. 11:47:13
NE

28. Žuvela Nora (Split 1950)
50
14.01.2019. 09:35:35
NE

29. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
53
10.01.2019. 13:23:01
NE

30. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
56
13.01.2019. 21:35:16
NE

31. Sindičić Dora (Medveščak)
58
11.01.2019. 08:03:10
NE

32. Grulović Lara (Medveščak)
61
09.01.2019. 14:20:26
NE

33. Vuletić Ivana Magdalena (Stobreč)
71
14.01.2019. 23:46:35
NE

34. Živković Laura (Iteam)
80
13.01.2019. 19:08:07
NE

35. Čirjak Leonarda (Zadar 08)
85
12.01.2019. 04:41:54
NE

36. Medić Kata (Terra)
95
10.01.2019. 13:08:44
NE

37. Vranić Nina (HTK Zagreb)
NEMA
03.01.2019. 09:10:36
NE


Dernikovi Ria (Iteam)
31
16.01.2019. 00:09:20
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument