Turnir
DVORANSKO OP DALMACIJACEMENT
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
23.01.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
26.01.2019. ::
Trajanje turnira
26.01.2019. :: - 28.01.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Solin
Broj terena
5
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:TK Dalmacijacement Solin
  • Adresa: Marka Marulića 24
  • Grad: Solin
  • Telefon: 021 212 442
  • Fax: 021 210 213
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 021 212 442
  • Fax:021 210 213
  • E-mail: tenis.dc@gmail.com

1. Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
7
25.01.2019. 11:44:56
NE

2. Smolčić Nikola (Split 1950)
21
21.01.2019. 15:40:07
NE

3. Mađor Roko (Stobre)
27
22.01.2019. 08:03:10
NE

4. Sikirica Matej (Split 1950)
35
23.01.2019. 13:40:21
NE

5. Bogdan Stjepan (Ragusa)
39
23.01.2019. 10:39:57
NE

6. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
44
21.01.2019. 18:05:10
NE

7. Makjanić Darko (Split 1950)
48
21.01.2019. 13:11:39
NE

8. Asanović Roko (Dalmacijacement)
50
21.01.2019. 18:31:05
NE

9. Allen August Jack (Split 1950)
54
18.01.2019. 06:04:59
DA

10. Stiblik Dorian (ubievac)
63
24.01.2019. 14:19:12
NE

11. Kardum Luka (Split 1950)
64
24.01.2019. 12:08:46
NE

12. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
73
23.01.2019. 13:01:23
NE

13. Erceg Marko (Split 1950)
75
22.01.2019. 18:02:02
NE

14. Ćupić Bruno (Zadar 08)
76
23.01.2019. 11:00:28
NE

15. Sučić Frano (Stobre)
83
22.01.2019. 19:04:44
NE

16. Tadić Roko (Tweener)
89
22.01.2019. 10:31:17
NE

17. Mrduljaš Toni (Split 1950)
91
16.01.2019. 19:39:08
NE

18. ŠKORIć BOžO (Dalmacijacement)
94
20.01.2019. 12:18:52
NE

19. Geets Antony (Dalmacijacement)
96
21.01.2019. 20:53:41
NE

20. Mazzucchelli Andrea (Dalmacijacement)
100
23.01.2019. 09:22:04
NE

21. Ćupić Marin (Zadar 08)
105
25.01.2019. 11:45:20
NE

22. Angelini Marco (Split 1950)
121
22.01.2019. 19:43:12
NE

23. Šarić Ivano (Stobre)
130
15.01.2019. 20:13:21
NE

24. Šuste Patrick (Dalmacijacement)
188
24.01.2019. 12:24:04
NE

25. Tumbas Kajgo Kristian (Ploe)
NEMA
01.01.2019. 11:15:14
DA

26. Marović Matej Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
22.01.2019. 08:04:41
NE

27. Knezović Marino Ante (Stobre)
NEMA
22.01.2019. 21:09:24
NE


1. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
4
23.01.2019. 12:25:01
NE

2. Knez Stella (Dalmacijacement)
9
23.01.2019. 10:51:38
NE

3. Ivanković Maria (Terra)
45
23.01.2019. 08:47:30
NE

4. Filipović Šušter Katarina (Dalmacijacement)
46
22.01.2019. 06:25:33
NE

5. Mikulić Iva (Split 1950)
47
21.01.2019. 16:21:16
NE

6. Sokanović Klara (Stobreč)
54
23.01.2019. 12:13:31
NE

7. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
57
21.01.2019. 12:01:50
DA

8. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
65
22.01.2019. 21:37:49
NE

9. Bilota Manuela (Resnik)
68
22.01.2019. 20:34:07
NE

10. Šušnjar Tara (Split 1950)
84
21.01.2019. 20:40:07
NE

11. Ćukušić Anna (Dalmacijacement)
100
24.01.2019. 12:13:21
NE

12. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
110
22.01.2019. 07:36:45
NE

13. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
114
23.01.2019. 13:29:39
NE

14. Zeko Lara (Dalmacijacement)
132
24.01.2019. 12:13:03
NE

15. Asanović Lena (Dalmacijacement)
138
21.01.2019. 18:24:50
NE

16. Hrvačić Lana (Resnik)
151
23.01.2019. 07:08:27
NE

17. Varga Timea (Dalmacijacement)
168
24.01.2019. 12:13:45
NE

18. VUčOVSKI KLARA (Pomak)
183
22.01.2019. 18:20:56
NE

19. Jelaska Laura (Dalmacijacement)
185
23.01.2019. 09:20:07
NE

20. Podrug Ana maria (Dalmacijacement)
189
23.01.2019. 13:52:37
NE


Grani Nika (Makarska rivijera)
25
24.01.2019. 10:12:13
NE

Ka?i Ante (Ragusa)
99
23.01.2019. 19:39:56
NE

Kraljevi Anton (Katela)
132
24.01.2019. 14:44:45
NE

Zrni Luka (HTK Zagreb)

04.01.2019. 19:39:18
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument