Turnir
TK OLIMPIJA YONEX CUP
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
23.01.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
26.01.2019. ::
Trajanje turnira
26.01.2019. :: - 28.01.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Osijek
Broj terena
3
Podloga
tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Teniski klub Olimpija Osijek
  • Adresa: Ulica olimpije 2
  • Grad: Osijek
  • Telefon: +385 99 3270 388
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Stjepan Pavičić
  • Tel: +385 95 7010 001
  • Fax:
  • E-mail: spavicic@net.hr

1. Brkić Karlo (Vinkovci)
8
19.01.2019. 16:53:59
NE

2. Kukrika Matej (Tweener)
10
21.01.2019. 20:32:04
NE

3. Tomić Jakov (Đakovo)
15
18.01.2019. 12:38:34
NE

4. Rimac Jakov (Vinkovci)
46
22.01.2019. 23:45:12
NE

5. Jelenić Nikola (Borovo Naselje)
51
21.01.2019. 12:46:39
NE

6. Šutalo Luka (Tweener)
60
21.01.2019. 20:32:25
NE

7. Đitko Fabian (Osijek)
63
23.01.2019. 09:24:26
NE

8. Horvat Ino (Požega)
69
23.01.2019. 11:27:52
NE

9. Tenko Jurij (Osijek)
75
15.01.2019. 13:26:27
NE

10. Tavić Ivano Luka (Đakovo)
77
07.01.2019. 19:15:23
NE

11. Vajcl Jure (Vinkovci)
81
22.01.2019. 18:22:57
NE

12. Kažinić Andreas (Tweener)
NEMA
21.01.2019. 20:32:55
NE

13. Ergotić Juraj (Vinkovci)
NEMA
23.01.2019. 07:22:17
NE

14. Wagner Jakov (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
20.01.2019. 09:57:43
NE


1. Riđan Ivona (Brod)
3
21.01.2019. 12:21:58
NE

2. Tomeljak Niki (Top Spin)
13
21.01.2019. 08:12:02
NE

3. Belvanović Anja (Đakovo)
15
21.01.2019. 10:30:01
NE

4. Les Mihaela (Zagi)
17
21.01.2019. 12:02:15
NE

5. Dragičević Nika (Didon)
25
20.01.2019. 15:48:02
NE

6. Šantić Ema (Didon)
26
21.01.2019. 14:08:39
NE

7. Dunković Dea (Osijek)
29
23.01.2019. 08:31:21
NE

8. Marić Nina (Vinkovci)
33
22.01.2019. 21:28:57
NE

9. Podravac Lucija (Didon)
57
21.01.2019. 09:48:52
NE

10. Ančić Klara (Vinkovci)
66
16.01.2019. 18:46:20
NE

11. Rajković Lara (Vinkovci)
77
23.01.2019. 09:10:27
NE

12. Belvanović Dora (Đakovo)
NEMA
21.01.2019. 10:33:39
NE


Cerezin Vito (Zagi)
5
24.01.2019. 17:43:53
NE

Jelić Fran (Brod)
29
24.01.2019. 17:35:15
NE

Škrinjar Mirko (Brod)
41
24.01.2019. 17:22:39
NE

Škrinjar Dominik (Brod)
62
24.01.2019. 17:25:59
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument