Turnir
DVORANSKO OP PONIKVE
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
23.01.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
26.01.2019. ::
Trajanje turnira
26.01.2019. :: - 28.01.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivan Milinković
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: tkponikve@tkponikve.hr

1. Kuna Fran (Osijek)
9
23.01.2019. 13:19:39
NE

2. Vertuš Tomo (Varteks)
13
23.01.2019. 10:04:27
NE

3. Cindrić Karlo (Varteks)
16
23.01.2019. 08:35:17
NE

4. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
18
23.01.2019. 09:10:48
NE

5. Nazarov Abbas (Iteam)
20
23.01.2019. 07:18:49
NE

6. Dubovečak Filip (Iteam)
21
23.01.2019. 11:12:19
NE

7. Sabolić Dominik (Didon)
23
22.01.2019. 10:18:52
NE

8. Jamić Jurica (Movens)
28
21.01.2019. 08:49:01
NE

9. Bulović Matija (Vulpes)
29
21.01.2019. 13:23:30
NE

10. Kopić Ilija (Vinkovci)
30
22.01.2019. 15:37:29
NE

11. Marić Hrvoje (Ponikve)
42
22.01.2019. 08:20:27
NE

12. Bradvić Marko (Gem)
43
22.01.2019. 22:32:45
NE

13. Pižurica Beka (Iteam)
49
23.01.2019. 13:23:31
NE

14. Burić Karlo (Vrbovec)
58
22.01.2019. 17:04:51
NE

15. Kvakan Damjan (Iteam)
74
22.01.2019. 10:13:05
NE

16. Šainović Luka (Top Spin)
96
23.01.2019. 10:59:03
NE

17. Tadić Roko (Tweener)
97
22.01.2019. 10:31:36
NE

18. Martinović Marino (Kvarner)
110
15.01.2019. 19:50:03
NE

19. Novaković Roko (HTK Zagreb)
122
22.01.2019. 12:34:35
NE

20. Krstanović Luka (Movens)
177
22.01.2019. 12:45:23
NE


1. Stojanović Sara (Iteam)
14
23.01.2019. 11:12:52
NE

2. Brnić Maja (Iteam)
26
22.01.2019. 14:14:49
NE

3. Turčić Lucija (Iteam)
36
22.01.2019. 10:13:49
NE

4. Palikuća Petra (Iteam)
41
23.01.2019. 09:12:53
NE

5. Ćorić Sofija (Vulpes)
49
22.01.2019. 21:49:37
NE

6. Mažuran Lara (Futur)
50
23.01.2019. 08:00:00
NE

7. Ćorković Iva (Ponikve)
59
22.01.2019. 21:31:08
NE

8. Vukić Marta (Ponikve)
65
23.01.2019. 10:51:46
NE

9. Sabljić Ruta (Iteam)
74
22.01.2019. 10:13:20
NE

10. Pešut Laura (San Spin)
75
22.01.2019. 08:28:59
NE

11. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
78
07.01.2019. 07:50:52
NE

12. Bekavac Dora (Iteam)
84
22.01.2019. 10:13:32
NE

13. Pavlović Ana Karla (Ponikve)
92
21.01.2019. 12:44:30
NE

14. Božić Iva (Iteam)
144
15.01.2019. 12:08:46
NE

15. Božić Lucija (Pro Junior)
176
21.01.2019. 15:04:16
NE

16. Hojnik Ella (VIŽI)
NEMA
16.01.2019. 20:13:53
DA

17. Ferenc Dora (Top Spin)
NEMA
21.01.2019. 11:22:59
NE

18. FUTIVIć DORA (VIŽI)
NEMA
23.01.2019. 13:39:29
NE


Babić Roko (Franjo Punčec)
65
21.01.2019. 16:10:07
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument