Turnir
DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
16
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
23.01.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
26.01.2019. ::
Trajanje turnira
26.01.2019. :: - 28.01.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Vukadin Noa (Iteam)
2
23.01.2019. 12:01:26
NE

2. Babić Brajko Leon (akovo)
5
23.01.2019. 10:00:49
NE

3. Bašković Roko (Kvarner)
10
23.01.2019. 06:59:02
NE

4. Margetić Matija (Preko)
16
23.01.2019. 10:06:46
NE

5. Oštro Tin (Chromos-Savica)
22
22.01.2019. 22:05:00
NE

6. Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
25
21.01.2019. 23:11:56
NE

7. Boban Viktor (Top Spin)
27
10.01.2019. 15:33:39
NE

8. Šimundža Josip (Split 1950)
34
23.01.2019. 11:43:44
NE

9. Jagetić Borna (Varadin 1181)
41
23.01.2019. 12:07:25
NE

10. Djokić Stefan (Bale)
47
23.01.2019. 12:38:40
NE

11. Allen A. Walker (Split 1950)
69
18.01.2019. 06:05:28
DA

12. Babić Roko (Franjo Punec)
96
21.01.2019. 16:07:05
NE

13. Subotić Leon (Kvarner)
99
22.01.2019. 21:57:06
NE

14. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
124
19.12.2018. 11:39:24
NE

15. Antončić Fran Anton (Futur)
137
20.01.2019. 12:22:57
NE


1. Cindrić Rebeka (Varteks)
8
23.01.2019. 08:32:26
NE

2. Rajki Tena (HTK Zagreb)
13
22.01.2019. 17:13:48
NE

3. Vlainić Tani (Iteam)
15
22.01.2019. 12:02:12
NE

4. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
17
22.01.2019. 01:10:24
NE

5. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
18
22.01.2019. 11:52:30
NE

6. Marnika Angela (Dalmacija)
19
23.01.2019. 13:32:05
NE

7. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
20
22.01.2019. 21:56:15
NE

8. Škegro Marina (Zagi)
26
22.01.2019. 15:13:58
NE

9. Derniković Ria (Iteam)
30
22.01.2019. 12:03:29
NE

10. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
41
22.01.2019. 14:11:50
NE

11. Grulović Lara (Medveščak)
45
22.01.2019. 08:13:20
NE

12. Ivković Luna (Iteam)
55
22.01.2019. 12:01:09
NE

13. Bedeković Ines (Zagi)
61
21.01.2019. 19:52:17
NE

14. Živković Laura (Iteam)
62
23.01.2019. 09:56:33
NE

15. Sindičić Dora (Medveščak)
66
22.01.2019. 08:31:36
NE

16. Bilić Lea (Zagi)
82
13.01.2019. 11:04:13
NE

17. Komadina Morana (Dalmacija)
84
23.01.2019. 12:30:36
NE

18. Medić Kata (Terra)
93
23.01.2019. 00:20:05
NE

19. Vranić Nina (HTK Zagreb)
NEMA
22.01.2019. 14:22:58
NE


Nikoli Erik (Purger)
9
23.01.2019. 18:33:15
NE

Ferega Filip (Iteam)
26
23.01.2019. 18:20:18
NE

Mari?i Lovro (Top Spin)
48
21.01.2019. 21:06:06
NE

?tabek Domagoj (Terra)
57
24.01.2019. 11:46:22
NE

Jelu?i Noah (Opatija)
84
22.01.2019. 20:17:14
NE