Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE SENIORI
Kategorija
S
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
22.01.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
25.01.2019. ::
Trajanje turnira
25.01.2019. :: - 29.01.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
ZADAR
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Dalmacija
  • Adresa: Ulica 159 .brigade
  • Grad: ZADAR
  • Telefon: 098313053
  • Fax: 023315641
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miroslav Nincevic
  • Tel: 098313053
  • Fax:023315641
  • E-mail: tkdalmacija@gmail.com

1. Kostić Ferček Maks (Varaždin 1181)
1
20.01.2019. 07:41:10
NE

2. Bašić Nikola (Samobor 1890)
2
16.01.2019. 16:12:28
NE

3. Dizdarević Tin (Zagi)
3
21.01.2019. 13:37:13
NE

4. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
4
08.01.2019. 08:28:52
NE

5. Matić Mile (HTK Zagreb)
6
22.01.2019. 13:57:26
NE

6. Raspudić Franjo (Top Spin)
7
17.01.2019. 13:31:26
NE

7. Kajin Karlo (Ogulin)
8
16.01.2019. 15:23:52
NE

8. Ajduković Duje (HTK Zagreb)
9
22.01.2019. 12:41:31
NE

9. Šaler Filip (Ponikve)
12
19.01.2019. 15:33:59
NE

10. Marić Filip (Iteam)
15
21.01.2019. 14:09:41
NE

11. Antonić Tin (Tweener)
16
21.01.2019. 11:49:07
NE

12. Jurković Marin (Top Spin)
17
19.01.2019. 16:48:21
NE

13. Žimbrek-Turković Gašpar (HTK Zagreb)
19
08.01.2019. 16:42:46
NE

14. Horvat Roko (Top Spin)
22
17.01.2019. 13:32:02
NE

15. Krolo Karlo (Split 1950)
24
21.01.2019. 13:18:35
NE

16. Martinović Mateo (Kvarner)
25
18.01.2019. 10:10:49
NE

17. Suevich Karlo (Chromos-Savica)
27
21.01.2019. 12:44:17
NE

18. Katanec Antun (Top Spin)
28
20.01.2019. 12:24:17
NE

19. Dujmović Grgo (Dalmacijacement)
29
22.01.2019. 09:02:10
NE

20. Martinis Jakov (HTK Zagreb)
30
22.01.2019. 09:38:01
NE

21. Košćec Juraj (Varteks)
32
19.01.2019. 20:11:20
NE

22. Piper Nikola (Osijek)
33
01.01.2019. 17:35:50
NE

23. Galić Marko (HTK Zagreb)
34
22.01.2019. 13:49:43
NE

24. Sabljak Filip (Ogulin)
35
13.01.2019. 17:51:08
NE

25. Stipetić Roko (Ogulin)
36
21.01.2019. 09:42:48
NE

26. Barun Božo (Resnik)
37
19.01.2019. 11:00:22
NE

27. Šiprak Marko (Varaždin 1181)
39
20.01.2019. 17:14:50
NE

28. Grahovac Dragan (HTK Zagreb)
41
22.01.2019. 09:33:03
NE

29. Sain Francesco (Ogulin)
44
20.01.2019. 20:39:31
NE

30. Kranjčević Andro (Opatija)
46
11.01.2019. 16:12:41
NE

31. Vidović Luka (Varteks)
49
02.01.2019. 08:05:26
NE

32. Erceg Lovre (Split 1950)
51
17.01.2019. 14:39:00
NE

33. Suevich Lovro (Zagi)
65
18.01.2019. 11:36:02
NE

34. Abramović Leon (Chromos-Savica)
69
21.01.2019. 23:41:13
NE

35. Sokolić Sven (Prečko)
71
21.01.2019. 22:26:08
NE

36. Zlatar Teodor (Franjo Punčec)
97
15.01.2019. 07:56:03
NE

37. Rihtarić Oto (Varaždin 1181)
109
19.01.2019. 19:40:23
NE

38. Jamnicki Marin (Zadar 08)
118
16.01.2019. 00:54:41
NE

39. Zgombić Fran zvonimir (HTK Zagreb)
119
22.01.2019. 09:11:55
NE

40. Balaž Matija (Franjo Punčec)
136
16.01.2019. 15:56:06
NE

41. Veselić Luka (HATK Mladost)
139
08.01.2019. 23:40:43
NE

42. Jakić Marino (Split 1950)
152
21.01.2019. 23:02:23
NE

43. Stepanić Patrik (HTK Zagreb)
171
18.01.2019. 17:50:30
NE

44. Gušćić Sandro (Osijek)
199
17.01.2019. 16:15:39
NE

45. Jukić Luka (Split 1950)
245
16.01.2019. 09:51:01
NE

46. Jerolimov Josip (HTK Zagreb)
249
22.01.2019. 08:19:07
NE

47. Stebbings Michael robin (Tweener)
264
19.01.2019. 15:55:50
NE

48. Karinja Baldo (Zadar 08)
NEMA
22.01.2019. 12:24:35
NE

49. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
NEMA
09.01.2019. 12:28:16
NE


1. Boderištanac Matea (Victoria)
14
10.01.2019. 12:19:23
NE


Baković Tin (Samobor 1890)
21
19.01.2019. 10:04:47
NE

Škegro Korina (Chromos)
28
14.01.2019. 20:41:30
NE

Škegro Marina (Zagi)
32
16.01.2019. 09:00:18
NE

Kos Jan (Prečko)
182
23.01.2019. 09:58:14
NE

Šarić Frane (Stobreč)
232
20.01.2019. 17:51:36
NE

Jaslar Vanessa (Brod)

22.01.2019. 11:22:42
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - seniori
Preuzmite dokument