Turnir
DVORANSKO OP DALMACIJA
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
30.01.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
02.02.2019. ::
Trajanje turnira
02.02.2019. :: - 04.02.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
ZADAR
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:TK Dalmacija
  • Adresa: Ulica 159 .brigade
  • Grad: ZADAR
  • Telefon: 098313053
  • Fax: 023315641
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miroslav Nincevic
  • Tel: 098313053
  • Fax:023315641
  • E-mail: [email protected]

1. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
9
29.01.2019. 18:46:43
NE

2. Mardešić Dario (Split 1950)
19
30.01.2019. 12:30:36
NE

3. Sučić Frano (Stobre)
23
30.01.2019. 00:06:48
NE

4. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
31
30.01.2019. 10:35:00
NE

5. Tadiďż˝ Roko (Tweener)
32
24.01.2019. 19:06:59
NE

6. Angelini Marco (Split 1950)
35
30.01.2019. 10:31:18
NE

7. Šarić Ivano (Stobre)
40
29.01.2019. 17:05:10
NE

8. Krešić Marino (Metkovi)
59
22.01.2019. 17:40:16
NE

9. Baldoni Kristian (Zadar 08)
61
30.01.2019. 13:40:21
NE

10. Brozović Deni (Ogulin)
64
29.01.2019. 19:36:07
NE

11. JerkoviĆ Mateo (Dubrovnik)
72
30.01.2019. 09:36:35
NE

12. Petrušić Dominik (Ogulin)
NEMA
29.01.2019. 18:23:30
NE

13. Čolak Marko (Ploe)
NEMA
30.01.2019. 09:37:53
NE

14. Salopek Roman (Ogulin)
NEMA
29.01.2019. 22:13:10
NE


1. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
7
30.01.2019. 13:40:55
NE

2. Dobrić Marta (Šubićevac)
16
30.01.2019. 08:15:19
NE

3. Justić Ema (Zadar 08)
18
29.01.2019. 20:34:43
NE

4. Bakalar Karla (Metković)
19
28.01.2019. 13:58:15
NE

5. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
20
29.01.2019. 08:02:52
NE

6. Giergia Ela (Zadar 08)
21
29.01.2019. 17:48:33
NE

7. Henjak Nika (Zadar 08)
27
29.01.2019. 21:34:38
NE

8. Dunković Dea (Osijek)
29
30.01.2019. 13:33:57
NE

9. PetkoviĆ Ana (Dubrovnik)
35
28.01.2019. 13:32:57
NE

10. AljinoviĆ Leona (Split 1950)
36
30.01.2019. 13:53:18
NE

11. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
40
30.01.2019. 12:21:44
NE

12. Bumbak Nika (Dalmacija)
47
30.01.2019. 12:43:50
NE

13. Serdarević Ema (Zadar 08)
51
29.01.2019. 20:34:01
NE

14. Vukić Klara (Zadar 08)
56
29.01.2019. 20:34:59
NE

15. Marcelić Marija (Zadar 08)
76
30.01.2019. 12:51:18
NE

16. Sušac Kleopatra (Metković)
92
30.01.2019. 10:07:28
NE

17. Barko Doris (Ogulin)
NEMA
29.01.2019. 10:58:29
NE

18. Mihalić Marinela (Ogulin)
NEMA
29.01.2019. 19:18:42
NE


Stipeti Anton (Ogulin)
2
31.01.2019. 08:41:05
NE

Paska? Tatjana (Ogulin)
78
31.01.2019. 17:36:12
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument