Turnir
DVORANSKO OP OGULINA - TT CUP
Kategorija
18
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
30.01.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
02.02.2019. ::
Trajanje turnira
02.02.2019. :: - 04.02.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: szgo@szgo.hr

1. Kostić Ferček Maks (Varadin 1181)
1
20.01.2019. 07:46:33
NE

2. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
2
06.01.2019. 08:38:19
NE

3. Šarunić Anton (Opatija)
4
21.01.2019. 15:37:24
NE

4. Bill Alen (Pro 2000)
5
29.01.2019. 10:14:52
NE

5. Škreb Dorian (Vulpes)
6
29.01.2019. 07:46:53
NE

6. Erceg Lovre (Split 1950)
10
17.01.2019. 14:39:37
NE

7. Šodan Ivan (Split 1950)
11
29.01.2019. 19:49:04
NE

8. Martinović Mateo (Kvarner)
13
27.01.2019. 16:55:03
NE

9. Bašković Roko (Kvarner)
15
30.01.2019. 07:54:00
NE

10. Žeželj Nikola (Vulpes)
16
29.01.2019. 07:47:28
NE

11. Inđić Marko (Vulpes)
22
23.01.2019. 14:57:19
NE

12. Košćec Juraj (Varteks)
23
19.01.2019. 20:12:06
NE

13. Jamnicki Marin (Zadar 08)
24
16.01.2019. 00:58:49
NE

14. Zorović Dominic (Kvarner)
26
27.01.2019. 18:19:54
NE

15. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
27
24.01.2019. 18:19:56
NE

16. Sabljak Filip (Ogulin)
28
13.01.2019. 17:55:00
NE

17. Piper Nikola (Osijek)
40
27.01.2019. 10:44:06
NE

18. Kranjčević Andro (Opatija)
73
11.01.2019. 16:14:05
NE

19. Blažić Filip (Preko)
84
26.01.2019. 16:07:23
NE

20. Krainer Niko (Opatija)
123
29.01.2019. 08:32:56
NE

21. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
155
19.12.2018. 11:44:24
NE

22. Kelemen Martin (Varadin 1181)
NEMA
30.01.2019. 10:48:05
NE


1. Svetac Sara (Split 1950)
3
26.01.2019. 05:32:25
NE

2. Svetec Nika (Varaždin 1181)
4
28.01.2019. 17:39:19
NE

3. Hunčak Kornelia (Opatija)
6
28.01.2019. 20:55:39
NE

4. Mukić Ana (Varaždin 1181)
7
10.01.2019. 09:08:58
NE

5. Vlainić Tani (Iteam)
11
28.01.2019. 12:38:19
NE

6. Marić Greta (Iteam)
12
19.01.2019. 18:36:58
NE

7. Matković Eva (Kvarner)
16
27.01.2019. 12:49:13
NE

8. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
18
27.01.2019. 19:19:01
NE

9. Bubalo Ema (Split 1950)
21
25.01.2019. 18:56:01
NE

10. Škegro Marina (Zagi)
29
22.01.2019. 15:14:25
NE

11. Marnika Angela (Dalmacija)
30
30.01.2019. 07:38:11
NE

12. Pintar Lorena (Ponikve)
31
26.01.2019. 08:13:12
NE

13. Persson Manuella (Opatija)
33
28.01.2019. 16:32:08
NE

14. Rajki Tena (HTK Zagreb)
39
26.01.2019. 14:45:40
NE

15. Hunčak Daniela (Opatija)
40
28.01.2019. 21:08:53
NE

16. Sladaković Tara (Smrikve)
41
27.01.2019. 16:19:33
NE

17. Kos Dora (Ponikve)
42
29.01.2019. 18:10:10
NE

18. Hunčak Renata (Opatija)
45
28.01.2019. 21:02:03
NE

19. Šarić Lucia (Dalmacija)
61
29.01.2019. 18:25:30
NE

20. Škegro Korina (Chromos)
64
14.01.2019. 16:04:01
NE

21. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
67
29.01.2019. 14:14:32
NE

22. Živković Laura (Iteam)
78
29.01.2019. 13:14:11
NE

23. Šeravić Maja (Pomak)
88
10.01.2019. 18:14:45
NE

24. Matić Stella (Movens)
95
29.01.2019. 20:26:38
NE

25. Jaslar Vanessa (Brod)
NEMA
22.01.2019. 11:12:38
NE

26. Matijević Gabrijela (Slavonija-Žito)
NEMA
27.01.2019. 10:23:55
NE


Ba?i Nikola (Samobor 1890)
3
29.01.2019. 12:37:00
NE

Vukadin Noa (Iteam)
14
30.01.2019. 14:29:58
NE

Brki Vinko (Franjo Punec)
37
14.01.2019. 21:59:12
NE

Dernikovi Ria (Iteam)
57
30.01.2019. 21:23:00
NE

Sokoli Sven (Preko)
63
28.01.2019. 21:07:20
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument