Turnir
DVORANSKO BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
12
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
30.01.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
02.02.2019. ::
Trajanje turnira
02.02.2019. :: - 04.02.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: tkzagi@gmail.com

1. Levak Noa (Franjo Punec)
3
29.01.2019. 18:10:14
NE

2. Ivanišević Emanuel (Zagi)
13
23.01.2019. 15:23:26
NE

3. Mavračić Mauro (Iteam)
25
29.01.2019. 16:20:02
NE

4. ZORICA DARIO (Kastav)
27
27.01.2019. 21:29:16
NE

5. Hainš Domagoj (Tweener)
32
29.01.2019. 12:05:00
NE

6. Horvat Juraj (Prelog)
34
30.01.2019. 10:40:55
NE

7. Bokun Natan (Iteam)
36
29.01.2019. 15:58:41
NE

8. Fattorini Ivan Viggo (Iteam)
38
30.01.2019. 08:13:14
NE

9. Dubovečak Jakov (Iteam)
39
30.01.2019. 08:11:58
NE

10. Kovačević Niko (Iteam)
50
29.01.2019. 20:56:43
NE

11. Rosenzweig Borna Filip (Top Spin)
52
25.01.2019. 12:59:50
NE

12. Ladić Lukas (Franjo Punec)
58
29.01.2019. 09:14:31
NE

13. Šutalo Luka (Tweener)
69
29.01.2019. 15:04:47
NE

14. Klepec Luka (Vrbovec)
70
28.01.2019. 22:12:19
NE

15. Dobrila Theo (Kvarner)
76
27.01.2019. 11:58:42
NE

16. Grbić Marko (Zagi)
84
28.01.2019. 15:59:40
NE

17. Šarić Niko (Futur)
97
29.01.2019. 21:05:36
NE

18. Bauer Minkara Alex (Tweener)
111
28.01.2019. 16:23:10
NE

19. Kažinić Andreas (Tweener)
117
29.01.2019. 11:49:15
NE

20. Rešetar Viktor (Franjo Punec)
127
30.01.2019. 13:06:18
NE

21. Gačić Ivor (Karlovac)
129
29.01.2019. 20:15:15
NE

22. Lepen Noa (Franjo Punec)
130
30.01.2019. 13:47:59
NE


1. Zupičić Lucija (Rabac)
10
29.01.2019. 21:55:30
NE

2. Stipčević Zara (Zaprešić)
19
30.01.2019. 11:58:19
NE

3. Les Mihaela (Zagi)
21
29.01.2019. 15:27:25
NE

4. Šantić Ema (Didon)
23
28.01.2019. 11:15:17
NE

5. Dragičević Nika (Didon)
25
27.01.2019. 17:04:40
NE

6. Vukoja Rebeka (Medveščak)
26
27.01.2019. 19:18:08
NE

7. Šaban Paula (Zagi)
31
29.01.2019. 15:27:50
NE

8. Sunara Nika (Zagi)
33
29.01.2019. 15:27:40
NE

9. Hrvatin Viktoria (Rabac)
37
29.01.2019. 21:55:13
NE

10. Bukvić Lana (Samobor 1890)
38
29.01.2019. 22:13:00
NE

11. Kardum Andrea (Iteam)
39
29.01.2019. 16:00:01
NE

12. Gojmerac Lea (Futur)
40
29.01.2019. 21:05:00
NE

13. Resanović Nela (Samobor 1890)
41
29.01.2019. 22:07:00
NE

14. Vidan Tara (Zagi)
42
01.01.2019. 22:06:49
NE

15. Čupić Ani (Rabac)
44
29.01.2019. 21:54:56
NE

16. Juraj Špirić Leona (Samobor 1890)
48
28.01.2019. 21:03:31
NE

17. Burić Mia (Vrbovec)
51
28.01.2019. 08:30:29
NE

18. Đuđik Iskra (Zagi)
54
29.01.2019. 15:27:11
NE

19. Kraljević Sara (Tweener)
57
28.01.2019. 19:54:17
NE

20. Gojmerac Nina (Futur)
58
29.01.2019. 21:08:41
NE

21. Podravac Lucija (Didon)
63
27.01.2019. 20:19:24
NE

22. Glogolja Nola (Tweener)
74
28.01.2019. 13:12:02
NE

23. Kordić Kalina (Tweener)
76
28.01.2019. 13:11:26
NE

24. Drempetić Dora (Iteam)
80
30.01.2019. 12:27:06
NE

25. Ivković Paula (Top Spin)
84
23.01.2019. 17:55:55
NE

26. Petrović Tija (Top Spin)
89
23.01.2019. 17:56:13
NE

27. Šurija Kiara (Top Spin)
93
23.01.2019. 17:56:41
NE

28. Vukoja Nikolina (Top Spin)
104
23.01.2019. 17:56:55
NE

29. Nojić Iskra (HATK Mladost)
114
30.01.2019. 08:52:22
NE

30. Dmitrović Nora (Futur)
118
29.01.2019. 21:04:25
NE

31. Nojić Erika (HATK Mladost)
120
30.01.2019. 08:51:57
NE

32. Murgić Maja (Iteam)
130
30.01.2019. 12:26:43
NE

33. Dvoršek Ami (Iteam)
131
29.01.2019. 15:59:09
NE

34. Čurik Laura ina (Zagi)
133
23.01.2019. 09:29:26
NE

35. Šoć Tara (Top Spin)
NEMA
23.01.2019. 17:56:28
NE


Cerezin Vito (Zagi)
5
31.01.2019. 17:56:03
NE

?ori Sofija (Vulpes)
12
31.01.2019. 12:14:08
NE

Aiassa Mattia (Vodnjan-Dignano)
31
29.01.2019. 14:24:50
DA

Liki Lara (Varteks)
70
01.02.2019. 14:33:35
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument