Turnir
DVORANSKO OP PONIKVE
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
06.02.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
09.02.2019. ::
Trajanje turnira
09.02.2019. :: - 11.02.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: tkponikve@tkponikve.hr

1. Šagovac Erik (Ponikve)
18
06.02.2019. 13:13:57
NE

2. Jovanović Ivon (Top Spin)
24
05.02.2019. 12:25:26
NE

3. Mavračić Mauro (Iteam)
25
06.02.2019. 13:45:11
NE

4. Markan Jan (Iteam)
30
05.02.2019. 07:18:42
NE

5. Tadić Roko (Tweener)
33
06.02.2019. 10:44:04
NE

6. Bokun Natan (Iteam)
36
05.02.2019. 12:59:16
NE

7. Salković Marko (Pro 2000)
41
06.02.2019. 11:56:07
NE

8. Rosenzweig Borna Filip (Top Spin)
52
25.01.2019. 13:00:40
NE

9. Vukić Josip (Ponikve)
57
06.02.2019. 12:54:43
NE

10. Ladić Lukas (Franjo Punec)
58
04.02.2019. 18:32:15
NE

11. Klisović Roko (Iteam)
74
06.02.2019. 12:01:40
NE

12. Trčak Antun (VII)
94
05.02.2019. 14:35:02
NE

13. Šarić Niko (Futur)
97
05.02.2019. 20:58:41
NE

14. Mesarić Borna (Terra)
98
05.02.2019. 06:51:36
NE

15. Bauer Minkara Alex (Tweener)
111
05.02.2019. 19:16:54
NE

16. Kažinić Andreas (Tweener)
117
05.02.2019. 19:16:32
NE

17. Herceg JoŠko (HATK Mladost)
123
04.02.2019. 16:42:29
NE

18. Rešetar Viktor (Franjo Punec)
127
04.02.2019. 18:31:54
NE

19. Lepen Noa (Franjo Punec)
130
04.02.2019. 18:31:22
NE


1. Balent Tamara (Prelog)
13
06.02.2019. 13:23:54
NE

2. Šantić Ema (Didon)
23
06.02.2019. 09:36:20
NE

3. Dragičević Nika (Didon)
25
05.02.2019. 21:07:22
NE

4. Vukoja Rebeka (Medveščak)
26
04.02.2019. 20:14:13
NE

5. Dunković Dea (Osijek)
30
06.02.2019. 13:31:10
NE

6. Bukvić Lana (Samobor 1890)
38
05.02.2019. 17:20:00
NE

7. Kardum Andrea (Iteam)
39
05.02.2019. 19:57:00
NE

8. Resanović Nela (Samobor 1890)
41
05.02.2019. 11:16:23
NE

9. Juraj Špirić Leona (Samobor 1890)
48
05.02.2019. 16:06:48
NE

10. Kordić Lili (Iteam)
56
06.02.2019. 07:57:05
NE

11. Kraljević Sara (Tweener)
57
06.02.2019. 12:56:23
NE

12. Bonovil Ana (San Spin)
60
05.02.2019. 22:46:51
NE

13. Rašan-Buha Milana (Movens)
64
04.02.2019. 09:55:24
NE

14. Kunac Nika (Movens)
69
05.02.2019. 09:10:39
NE

15. Glogolja Nola (Tweener)
74
05.02.2019. 19:16:10
NE

16. Kordić Kalina (Tweener)
76
04.02.2019. 17:39:00
NE

17. Drempetić Dora (Iteam)
80
05.02.2019. 21:11:44
NE

18. Olij Vlatka (Vinkovci)
81
31.01.2019. 08:28:44
NE

19. Šurija Kiara (Top Spin)
93
05.02.2019. 16:52:15
NE

20. Vukoja Nikolina (Top Spin)
104
06.02.2019. 10:50:13
NE

21. Kežman Lana (Movens)
115
03.02.2019. 19:50:20
NE

22. Laušić Lucija (Movens)
116
02.02.2019. 14:27:13
NE

23. Murgić Maja (Iteam)
130
05.02.2019. 21:11:06
NE

24. Puškar Hana (Tweener)
NEMA
06.02.2019. 10:43:22
NE


Tur?i Lucija (Iteam)
5
05.02.2019. 15:59:52
NE

Buri Mia (Vrbovec)
51
07.02.2019. 13:33:16
NE

Ga?i Ivor (Karlovac)
129
07.02.2019. 17:00:15
NE

Ferega Luka (Iteam)
131
06.02.2019. 21:48:03
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument